Перейти до змісту

Війна на форумі?


restart2

Рекомендовані повідомлення

Закрита Тема

Я бачу тут модератори зговорились і вирішили закрити мою тему з фільмом... по причині відсутності скриншотів на скільки я зрозумів, бо закривати тему не пояснюючи причин так можуть робити лише слабохарактерні люди...

якшо не даєте можливість залити картинки в тему з фільмом я заллю сюди:

Постер з фільму:

1sep.jpg

Скриншоти з фільма: Я знаю кто меня убил:

post-3008-1209813029.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тока у меня картинка не отбражается?

p.s. аффтар покурит недельку в уголке

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

p.s. аффтар покурит недельку в уголке
я не против, особенно после заголовка темы :smile3:

ЗЫ можно и пару неделек...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут постер, в закрытой теме все картинки не видно.

так "картинко_хостеры" борются с байцаи что постят чужие линки на картинки\файлы

нужно зайти на главную страница сайта (того откуда стырена картинка) и тогда картинки (стырение с етого сайта) начнут отображатся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Постер з фільму" - пустая картинка. Если скопировать её адрес, открыть в другом окне, а потом обновить это - картинку становится видно.

О, Zevs_Isver уже успел объяснить :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вижу только скриншоты тут. и всё...

я понимаю, что раздел Видео больше похож на Файлообмен и мне как бы там делать и нечего

но, захожу туда, дабы почитать про фильм. если заинтересовывает - качаю...

так что картинки видеть хотелось бы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От так роби вам добро )))

Залив фільмєць і получив баню gallery_7_30_2223.gif

В нього ж все відображалось зразу і думав в решти буде те ж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да была уже недавно похожая ситуация тут, тоже ведь не отображались картинки, при чём с того же сервера :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

баню получил не за фильмец, а за этот топик :smile3:

Ну якщо топік де він заливав фільмєц закрили і він не міг відредактувать пост щоб скріни було видно що йому лишалось робить ?

Да з назвою троха переборщив але ж не на неділю бана а просто на попередження ІМХО

ЗІ пост № 3333 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так як фільм вже лежить на ФТП і буде недоречно щоб він просто займав місце і ніхто не знав про його існування. Тому викладаю ссилку на ресурс, а такожд на прохання самого топікмейкера. Думаю, нічого протизаконного в цьому немає.

Можливо, дана тема є просто піаром вищезгаданого фільму...

Я ЗНАЮ КТО УБИЛ МЕНЯ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кілька днів тому топікстартер нагло наїжджав на іншого форумчанина за відсутність в описі залитого фільму скрінів і жанру, і нарікав на модератора розділу "Відео" за бездіяльність з цього приводу. На моє зауваження вліпив мені мінус в репутацію. А тепер сам кіпішує, що модератор не проявив бездіяльності...

А за цей топік я б йому бан на місяць дав як мінімум. Надто високої топікстартер думки про себе -- хто він, щоб з ним воювати? Не війна, а так, невеличке випадкове вбивство... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зверніть будь-ласка увагу на те, що Plum вважає НАГЛІСТЮ цитую:

топікстартер нагло наїжджав на іншого форумчанина
де скріншоты???

який ЖАНР фільму???

не заставляйте постійно все шукати в неті... оформляй топік так як треба!

В чому моя Наглість проявилась??? В тому, що я (як і більшість користувачів) хочу щоб всі дотримувались правил оформлення фільмів? Ці правила до речі не мною придумані.. Якшо відсутність зазначення Жанру фільму ще поправима, то як можна качати фільм не бачучи стріншотів, тобто неможливо достовірно переконатись яка якість фільму - зображення мається на увазі?... Хто зі мною не погодиться?

До речі користувач який виложив фільм (STRIKER) нормально відреагував на мої зауваження і все виправив. Тому йому дякую за фільм і ставлю +1.

Zevs_Isver пояснив мені в приватному повідомленні що не можна "тирити" картинки. А в мене питання виникає? А тут є хоть хтось хто не копією картинки з інтернета??? Може тут всі художники і самі малюють постери кожного фільму???

Я не знав шо з того сайта не відображатимуться картинки, тепер буду знати.

Якщо бачите помилку для чого зразу ТЕМУ закривати? Дайте можливість виправити!!!

Модератори майте якесь Терпіння і не будьте такими Злісними.

Відкрийте тему я все виправлю і Лінк вставлю в темі - тут йому не положено бути!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не нагло було б, якби ти написав: "Напиши будь-ласка який жанр фільму, бо я лінивий і не хочу шукати в інеті що то за фільм, чи варто його дивитись. Ну і кілька скрінів виклади на всякий випадок, раптом я захочу заглянути дареному коню в зуби і мені якість не сподобається? Дякую".

Хоча я думаю, що якщо тебе влаштовує якість твого аватара, то і фільм тобі підійде в будь-якій якості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аваторами меряетесь?

restart2, что тебя не устраивает?

оформил тему криво - ее закрыли

или лучше когда в теме флейм разовьется

"добавь скрины, добавь то, измени это"

ИМХО, нафиг...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якість мого аватара краща ніж твого!
:0024:

Ну якщо ти не помічаєш елементарної інтерполяції пікселів, то хто тобі окуліст? Чи ти думаєш що якщо анімований, то вже дуже якісний? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shura

Тобі показати ссылки на теми форума на яких нема скріншотів і їх не закрили???

Шо ви пробуєте мені доказати якшо розумієте шо самі неправі! і бан я получив ні за шо!!!

Якшо є помилка в темі її треба виправити а не закривати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...