Перейти до змісту

який з трьох велів коаще купити.


Рекомендовані повідомлення

1 час назад, difoto сказал:

Жодного з тих брати не варто. Всі три - відверте на№балово фразами "крута система". Шоб вам, автомобілістам, було зрозуміліше - це як на жигуль-шістку поставити круте аудіо і титани і пулити його по ціні гольфа-однолітка.

Та ладно, второй потянет на фолькс каравеллу с полным фаршем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 85
  • Створено
  • Остання відповідь

@lanima Ось приблизно такий, тільки винос змінити на нерегульований і поторгуватись та за 4000 грн. можна брати... імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Basil сказал:

@lanima Ось приблизно такий, тільки винос змінити на нерегульований і поторгуватись та за 4000 грн. можна брати... імхо

вилка воздушка повеселей будет, и в остальном не плох, если за 4000 отдаст)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, Basil сказал:

а за перший з трьох запропонованих @lanima голосував, але казав, що він не вартий 4к грн., ти уважніше слідкуй за моїм язиком...

 

Слухай, ну що ти як той флюгер? Я уважно читаю. Ти проголосував за перший, з умовою, що він задорогий. А Ді сказав, що жоден не вартий уваги і кожен це відверте наїб@лово, що там крутими системаии і не пахне. Заміть, Ді і словом не обмовився, що задорого. А ти йому плюсуєш. Де логіка?

Нє нє нє, тільки не відповідай. Питання риторичне. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romanc сказано:

Света, бери себе второй, а свой передашь по наследству, это если не сменила)))

Поменять подсидел на человеческий и можно катать.

Задние перья тонкие как у шоссера, точно хромолевая рама - будет катить и амортизировать лучше алюминия.

мені ростовка не підходить. завеликий.

свого мабуть доньці передарую. я собі джайнта хочу.

проте інтуїція мене не підвела. мені цей сподобався. а чоловікові третій. а сестрі перший. от і сфоткала всі три.

 

поки до купівлі, я ще чоловіка через всю волинську область протягну. і не одному мозок дурними питаннями винесу. бо якщо чогось не знаю, то питати не соромлюся.

 

а взагалі, хочу щось отакеScreenshot_2017-06-13-00-40-34.thumb.jpeg.57e6be675ff8d40e4bf914295a7e49ea.jpeg

і щоб в чотири вкластися.

життя ж іноді приносить приємні сюрпризи)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і внизу написано "проданий!"

я його теж бачила, тільки тоді грошей не було. а тепер вже велика немає)

 

1 година тому, Basil сказано:

@lanima Ось приблизно такий, тільки винос змінити на нерегульований і поторгуватись та з

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, lanima сказал:

 

 

а взагалі, хочу щось отакеScreenshot_2017-06-13-00-40-34.thumb.jpeg.57e6be675ff8d40e4bf914295a7e49ea.jpeg

і щоб в чотири вкластися.

життя ж іноді приносить приємні сюрпризи)

Что-то очень старое и заюзанное. Примерно начала 2000-х годов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, romanc сказано:

Что-то очень старое и заюзанное. Примерно начала 2000-х годов

но но.. не ображай мого велика))))

для мене він найкращий. і моїх малих рік вже витримав. але якщо вони ще це літо на ньому прогоняться, то там жива тільки рама лишиться. мені його банально шкода. бо це мій перший нормальний велосипед. можна сказати, що взагалі перший. в дитинстві в мене був трьохколісний і потім "україна", яку треба було ще в батька випросити.  чи то мої батьки не хотіли купляти.чи в СССР до сіл велосипеди не доходили. "горніки" були тільки в кількох старших хлопців. 

а діти є діти. вони з великами з 5 років. для них це щось звичайне. і особливо його вони не бережуть, бо знають, що нове куплять.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 минуты назад, lanima сказал:

но но.. не ображай мого велика))))

для мене він найкращий. і моїх малих рік вже витримав. але якщо вони ще це літо на ньому прогоняться, то там жива тільки рама лишиться. мені його банально шкода. бо це мій перший нормальний велосипед. можна сказати, що взагалі перший. в дитинстві в мене був трьохколісний і потім "україна", яку треба було ще в батька випросити.  чи то мої батьки не хотіли купляти.чи в СССР до сіл велосипеди не доходили. "горніки" були тільки в кількох старших хлопців. 

а діти є діти. вони з великами з 5 років. для них це щось звичайне. і особливо його вони не бережуть, бо знають, що нове куплять.

 

 

Извини, я думал ты хочешь его купить вместо своего))

А мне Украину в 14 лет наоборот ездили покупать в село, в городе был дефицит великов, как и всего.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, lanima сказано:

і внизу написано "проданий!"

опс, прошу пардону, не додивився...

 

7 годин тому, lanima сказано:

бо якщо чогось не знаю, то питати не соромлюся.

оце правильно, хто питає, той не блудить...

 

1 година тому, lanima сказано:

но но.. не ображай мого велика))))

а чому фото на олеікс? продаєш?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, Basil сказано:

 

 

а чому фото на олеікс? продаєш?

 

немає фото в телефоні з великом)

не продаю. було цікаво, скільки за нього дають. 

і по тому орієнтуватися на ціни.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@lanima перший хазяїн того Діора по ходу вже внуків має...

Краще взяти шось нижчим рівнем, дешевше, і вкластись в нові запчастини (трансмісія там, гальма...). 

Але якщо вбиватимуть - то пофіг шо, хоч старінний Діор, хоч нульцевий Турней довго не прослужать.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 12.06.2017 at 20:54, Юріч сказано:

Що ж то за вєли зараз пішли, що навіть дітей не витримують...І вроді німецькі, і шімано-шмано...Нєпанімаю)).

@Юріч на "колишні" "України", "Мінські" і тп нормальних запчастин нема - тільки Китай-говно або Китай-чуть-краще-гавно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дозволю собі невеличкий відступ:
В неділю на авторинку був свідком як абсолютно нічого не розуміюча в велосипедах людина, купила собі вел на лайтовій алю рамі Stevens весь на діорі (втулки, система, кассета, гальма, обидві перекидки і  задня RD-M592 Deore SHADOW, 9-зв ), на пістонованих ободах, на смарт самі 28" з шириною1.5 Загальна вага орієнтовно 10 кг
Єдине що потрібно було перебрати це вилку, яка скрипіла але не люфтіла і не підклинювала
 Вгадайте ціну?

правильна відповідь  

230$

Hide  
А хлопчина всього лиш шукав собі першого велосипеда, і вибирав легкого, щоб таскати додому на 5 поверх
Так що навіть на авторинку можна вибрати щось більш-менш нормальне в адекватні гроші.
PS : добавлено : Ось до прикладу старенький  і за малі гроші вчора проданий був. І не шкода було б якщо за сезон-два заюзають. Хотів забрати братові в село але не встиг.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можу свій "синій команчик" запропонувати

(є плани продати тільки не знаю скільки цінити)

не знаю чи підійде

 

фотки поки тільки такі

куплений на Велозоні

майже все сток,

замінені:

шини задня Швальбе (2 сезони відїздила), камери, обода підсилені (рідні) проклеєні лейкопластерем + замінений фліпер

сідло,

підседільний штир

педалі

+

сумка, насос, "спідометр" сигма простенький

-

ріжки карбонові напевно зніму

image-0-02-05-5f3839d3dc323a7043651acd5cc0dec85ec3b91c68870b7b65dfe661d4363393-V.jpg

image-0-02-05-a560e3c9dcab87877367390a0e683050c9f2fda128248dec689eff0a617b63df-V.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, Zevs_Isver said:

 

(є плани продати тільки не знаю скільки цінити)

 

А скільки новим коштував?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, yu2007 сказано:

 

А скільки новим коштував?

давно було

ще коли КМД на залізному їздив,

боюся збрехати, може десь 300 доларів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, SergeyS сказано:

Так що навіть на авторинку можна вибрати щось більш-менш нормальне в адекватні гроші.

Ага, знайомий нещодавно знайшов свій крадений вел на ОЛХ в перекупа.

Перекуп той каже, що купив його на авторинку, за адекватні гроші)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

можу свій "синій команчик" запропонувати

@Zevs_Isver , ростовочку вкажи, будь-ласка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 minutes ago, Zevs_Isver said:

давно було

ще коли КМД на залізному їздив,

боюся збрехати, може десь 300 доларів

ого,це ще коли долар по 5 був :)

я не спец, але якщо ті вєлікі з перших постів цінять за 4000, то ти свого мінімум за 5000 продасиш

 

ніколи не подумав би, що вкладати в велосипеди вигідніше, чим гривневий депозит))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Basil сказано:

@Zevs_Isver , ростовочку вкажи, будь-ласка

якраз на мене :)

 

на шилдіку рами це пише? добуду інформацію першій можливості, орієнтовно в понеділок

серійнік є сфотканий якщо що

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, yu2007 сказано:

ого,це ще коли долар по 5 був :) ?

швидше за все так

 

 

2 годин тому, yu2007 сказано:

я не спец, але якщо ті вєлікі з перших постів цінять за 4000, то ти свого мінімум за 5000 продасиш

ніколи не подумав би, що вкладати в велосипеди вигідніше, чим гривневий депозит))

навряд,

він все-таки трохи поюзаний, резинки на вилці полопали і т.д.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@lanima  не сваріться),але хочу влізти з дурними запитаннями.

 Карочь народ,можете поржати з мене,але маю купу простих і може для когось смішних пару вапросіків про вєлікі,ну бо я вапщє ніфіга не шарю,гугль-гугльом,а ось почути думку реальних їздюків) набагато цікавіше,ну значить так:

 1) рама вєліка,от є 18,21 розміри,нуу? і нащо воно впливає,під різний ріст велолося,чи на вагу?чи для дитини ну або для дорослого,як правильно вибрати яка тобі треба рама?

 2) ще раз про раму,алюмінєва-це шо круто бо легка, чи шо? якщо його ніхто не збирається ніде носити на горбу,то які там ще переваги?

 3) розмір коліс,є якісь там 29-і,ще кума різних,от і нашо воно впливає?чи як саме впливає на їзду?

 4) ну а ті всякі перекидки,багато шо значать,вони часто ламаються? і чи це випадково не саме головне?

 

 Поржали:),а я серйозно,просто цікаво,бо я їздив тільки на салюті,україні і десні.Всім кому не впадло щось відповісти,дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, yura-patriot сказано:

1) рама вєліка,от є 18,21 розміри,нуу? і нащо воно впливає,під різний ріст велолося,чи на вагу?чи для дитини ну або для дорослого,як правильно вибрати яка тобі треба рама?

різний розмір рами - на різний зріст. розмір вказується як правило в дюймах (1дюйм=2.54см). Як правило рама 18 дюймів - це розмір М ( на зріст 175-180), 21 - L (182+см). В різних виробників і велосипедів для різних стилів катання ця величина може змінюватись.

7 хвилин тому, yura-patriot сказано:

 2) ще раз про раму,алюмінєва-це шо круто бо легка, чи шо? якщо його ніхто не збирається ніде носити на горбу,то які там ще переваги?

якщо на велосипед вкинути мішок картоплі (кілограм з 40) то їхати стане важче, еге ж? от стальна рама і важча за алю на пару кіль. тому і нести її (алю) (все одно колись доведеться, як не крути) і під гору їхати - легше

9 хвилин тому, yura-patriot сказано:

4) ну а ті всякі перекидки,багато шо значать,вони часто ламаються? і чи це випадково не саме головне?

значать, не так багато щоб критично але значать. і відрізняються якістю перемикання і строком служби в першу чергу. потім вагою, ціною і понтами. нормальна перекидка із адекватним обслуговуванням  може відходити не одну тисячу км. те саме і вилки, манетки, гальма і тд. чим дорожче тим комфортніше і легше (знову ж таки - як правило)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, yura-patriot сказано:

1) рама вєліка,от є 18,21 розміри,нуу? і нащо воно впливає,під різний ріст велолося,чи на вагу?чи для дитини ну або для дорослого,як правильно вибрати яка тобі треба рама?

на комфорт "за кермом". і шоб не йо...сь яйцями об раму в екстренному випадку :)

при тому для різних типів велосипедів на один зріст розмір рами відрізняється. тут детальніше

хоча, це кому як. я, наприклад, при своємі зрості 166 см катаю на 19" (48 см) рамі (такий пригнали), винос правда замінив на коротенький, хоча згідно таблиць, мала б бути 16"...

 

41 хвилин тому, yura-patriot сказано:

 2) ще раз про раму,алюмінєва-це шо круто бо легка, чи шо? якщо його ніхто не збирається ніде носити на горбу,то які там ще переваги?

легка, так. але для себе вподобав стареньку хромомолібденову раму і ригідну вилку, вона більш пружніша, чудово амартизує...

і не сказав би, що вона надто важка, майже щодня і не один рах приходиться переносити через залізницю або залізничний пішохідний міст.

 

41 хвилин тому, yura-patriot сказано:

 3) розмір коліс,є якісь там 29-і,ще кума різних,от і нашо воно впливає?чи як саме впливає на їзду?

швидкість: чим більше колесо, ти більша лінійна швидкість (тєрмєх прокурив за рогом? :) )

комфорт: менше чутливий до різних нерівності на дорозі

 

хоча ця розмова тут по великому рахунку тут оффтом, це краще в тему Вибір велоконя

імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...