Перейти до змісту

Помогите с девушкой


SergScorprion

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 580
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Цікавий тобі екземпляр трапився... дивися, бо як затягнеш колись у ліжко - не розчаруйся. ( Не все те золото - що блищить..)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо, апять? Пойду застрелюсь покурю и возьму пива.

Если я не пью не курю, занимаюсь спортом, в отношениях с девушками очень степенен, мягок, позволяю сесть себе на шею (в разумных приделах есессно) люблю побаловать девушку, позволить ей свободно общаться и выражать себя рядом со мною, и при этом внимательно отношусь к ее желаниям, настроению. Прислушиваюсь к ней. Не позволяю себе быть с нею грубым, не позволяю себе упустить возможность сделать комплимент, любым образом сделать приятное. Если я все это, и многое другое, делаю и при этом получаю сам удвольствие, что это значит, что я хлюпик?

не чувак, ты не "хлюпик", просто у тебя две проблемы: 1)ты идеальный парень;2)ты слишком много врешь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если я не пью не курю, занимаюсь спортом, в отношениях с девушками очень степенен, мягок, позволяю сесть себе на шею (в разумных приделах есессно)

Сесть на шею в разумных пределах - это как? Женщина не бывает чуть-чуть беременна, она либо беременна , либо нет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если чё, есть мальчики-козероги и буратины-стрельцы. Обращайся!

:lol:имо в наше время то .. нада бы что то и по вульгарней =)) ма ха ха ха ха

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Скоро близок конец истории. Она снова меняется, снова не такая...два человека в одном...сложно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Она снова меняется, снова не такая...два человека в одном...сложно

Oh my God! It Alive! It eat me inside! The end is near!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоро близок конец истории. Она снова меняется, снова не такая...два человека в одном...сложно

Застрель її.. :) чесно. Ти знаєш, тоді НІХТО не буде мучитися...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоро близок конец истории. Она снова меняется, снова не такая...два человека в одном...сложно

Застрель її.. :) чесно. Ти знаєш, тоді НІХТО не буде мучитися...

Zheny@, невже і тобі це приносить страждання? :D

-----

А загалом правильне ріщення :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Застрель її.. :) чесно. Ти знаєш, тоді НІХТО не буде мучитися...

а хто буде потім за |-|-| сидіти? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Davids, а кто сказал, что стрелять обязательно самому? помнишь расхожее клише, т/н "перекресток"? допустим, есть Вася, которому надо избавиться от Маши и есть некая Настя, которую очень уж достал Николай. Васе и Насте достаточно устроить друг другу алиби, но при этом прямо либо косвенно поучаствовать в печальной судьбе партнера своего подельника. в случае необходимости схема усложняется на N*2 участников. а ведь есть еще самоубийство, до которого можно довести.. для гуманистов много интересных решений предлагает современная психиатрия :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Davids, а кто сказал, что стрелять обязательно самому? помнишь расхожее клише, т/н "перекресток"? допустим, есть Вася, которому надо избавиться от Маши и есть некая Настя, которую очень уж достал Николай. Васе и Насте достаточно устроить друг другу алиби, но при этом прямо либо косвенно поучаствовать в печальной судьбе партнера своего подельника. в случае необходимости схема усложняется на N*2 участников. а ведь есть еще самоубийство, до которого можно довести.. для гуманистов много интересных решений предлагает современная психиатрия :smile3:

не треба вже так серьозно і детально описувати, а то SergScorprion почне шукати Настю :lol:

SergScorprion, скажи їй те, що прочитаєш на картинці в пості №417 і дай по голові чимось(тільки так, щоб вона тебе ще чула), для ефекту :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не смогла удержатся - прочитала всё сначала и до конца....ржу нимагу :D блин как я пропустила эту тему, Задорнов отдыхает :g05::smile-zachot: но немого уже затянулось....

Афтар, ну как можно быть таким валянком, дважды наступать на одни и теже грабли....нада ж хоть гордости немного иметь, если другого не хватает. :angry2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

NightVision - ти прийшов в школу і одразу розв'язував задачки?? Чи все ж таки помилявся?..

Запам'ятай - рано чи пізно будь-який розумний зустрінеться із проблемою.. де він виявиться дурнем.. і на цій проблемі хтось назветься мудрим.. (розумним)..

Н поспішай із висновками... наші поради - стёб - чистої води. не менше і не більше.. тому закрий рот..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Серж! Візьми ситуацію під свій контроль! Скільки вже вона може все вирішувати? Чи ти не розумієш, що це може до глибокої сивини тривати)) Хоча ви парочка - вона садист (мимоволі чи спеціально), а ти мазохіст. Розкрий очі, вона не одна на світі. А мазохіст ти тому, що людське его самостверджується за рахунок страждань. Тому Христос страждав, бо він его не міг відмовитись, а коли відмовився - піднявся до рівня Бога. Коли тобі добре, ти про его забуваєш, а йому погано так.. от ти і отримуєш що маєш!

Тобі тре з ріальними пацанами піти в баню, взяти дівчаток - і розслабитись! Відчути себе мужиком тре :) Ця видра тебе не поважає, а ти на неї хоть на вечір забий ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну если уж с реальными пОцонами, то девочег можете не брать :))) вам, пОцонам и так хорошо буить.. И потом появится темка - Помогите с пОцоном :))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда, Микс отжег. А вторая тема будет "Лубрикант для анального секса: где дешевле?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех, як писав ще Олександр Сергійович "Чем менше девушку мы любим тем больше нравимся мы ей!!!" Оце 100% про тебе і неї!

Знаєш, я не психолог і я не читав усіх сторінок цього дискурсу(лише 1-у і дві останніх), але мені цього вистачило для того, щоб дещо зрозуміти про тебе і дещо про неї... Однак пишеш ти, тому й напишу про тебе: таке враження, що ти в сімї одна дитина (а якщо ні, то у тебе хіба що брат є). У твоєму вихованні відчувається присутність лише жіночого впливу, тобто матері(можливо ти й тільки виріс із матірю або батько приділяв тобі мінімум уваги). Судячи по всьому тебе гарно виховали, але не дали можливість побачити реального життя, у тому числі його інтимної складової... У тебе усе заідеалізовано, як у любовному романі періоду середньовіччя. Вибачай, коли написав щось образливе, націлено цього не робив!

Як на мене твої стосунки припадають на підліткову вікову категорію, коли кров кипить у жилах і все здається таким значним та романтично-трагічним... А вам обом уже по 29 років!!! Скоро 30! А це час, коли потрібно зупинитись, оглянутись і побачити, що ти на даний момент досягнув у своєму житті(у всіх його сферах)! Так от не хочеться, щоб у інтимній його грані ти побачив не лише нездійсненні бажання, нехотілося, що ти на підставі цього вважав себе невдахою!...

І останнє, я б тобі також радив просто занести цей досвід в історію і почати усе з початку із іншою дівчиною, тільки уже по власній ініціативі, а не летіти як 18-літній метелик на вогонь кохання!

Запамятай Наше життя, це те, що ми думаємо про нього!

Мудрості тобі прийняти можливо не просте, але правильне рішення!

І

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Все хорошее когда то заканчивается, и плохое тоже. Эта история похоже близка к своему концу. Еще немного, и неочем будет уже писать. Вот так. Грустно вот только....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ось і все скінчилося, я сам все зруйнував своїми ж руками. Не потрібно було дзвонити подрузі її, вона мене видно просто здала з потрохами...Подзвонив їй, вона сказала що в неї інші плани і що сама подзвонить...потім брат її подзвонив і попросив не турбувати сестру, коли вона того не хоче...отак то...піду сьогодні десь пригод шукати мабудь.
Кажуж ж тобі, фінал уже відбувся. Все...
Я збираюсь користуватись порадами, тільки не знаю поки з чого почати, ще поки не можу від шоку відійти, шо все, КІНЕЦЬ...
Когось цікавить продовження історії? А воно було, як не дивно, але теж закінчилося уже мабудь
От і кінець історії. Більше ми не будемо ні зустрічатися ні розмовляти, розійшлись ворогами. Тепер уже нічого не зміниться, 90% коментарів тут виявились логічними, треба було ще весною поставити крапку, не знаю за що чіплявся, за те чого не було...

Поставив крапку сам, продовження історії не буде.

Скоро близок конец истории. Она снова меняется, снова не такая...два человека в одном...сложно
Все хорошее когда то заканчивается, и плохое тоже. Эта история похоже близка к своему концу. Еще немного, и неочем будет уже писать. Вот так. Грустно вот только....

Это никогда не кончится :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все хорошее когда то заканчивается, и плохое тоже. Эта история похоже близка к своему концу. Еще немного, и неочем будет уже писать. Вот так. Грустно вот только....

Ти її вбив? І з'їв? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до відказу забитий автобус, як оселедці в бочці.

дама обертається до стоящого рядом мушчіни і каже:

мушчіна, ви щас умрете!!!!

він:

-пачіму ето?

вона:

-патаму шо я чуствую ваш канєц!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...