Перейти до змісту

Вкусная и тяжёлая рыбка :)


ursa

Рекомендовані повідомлення

Захотелось пожрать. Купил рыбку. Минтай или хек - неважно. Суть - замороженная. 

 

Пришёл домой, кинул на весы - 161 грамм - ну кусочек нормальный, как раз то, что нужно для лёгкого перекуса.

 

P_20170517_223216.jpg

 

Дай, думаю, разморожу, зачем воду с маслом на сковородке мешать...

 

Нет, я конечно, понимаю, что она дубовая из-за корки льда, что она станет легче, когда отойдёт...

 

Но чтобы вот так...

 

P_20170517_231002.jpg

 

Где делся 91 оплаченный грамм? :)

 

 

Какая-то дорогая нынче замороженная вода, вы не находите? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, ursa сказано:

Какая-то дорогая нынче замороженная вода, вы не находите? :)

лід там в  комплект входить як упаковка,

ціна вказана БРУТТО

 

"мільой" раз вже обговорювалося

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись розповідали, як пацани в одному нашому відому гіпермаркеті влітку купували крупних креветок. Брали в поліетиленову торбину, в ній зубочисткою пробивали дірки і йшли у фреш бар чи на фуд-корт пити пиво. Лід танув, вода виходила через дірки, тоді йшли зважувати, вкладати в ще одну торбину без дірок і платити на касу )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, SunSeth сказано:

Колись розповідали, як пацани в одному нашому відому гіпермаркеті влітку купували крупних креветок. Брали в поліетиленову торбину, в ній зубочисткою пробивали дірки і йшли у фреш бар чи на фуд-корт пити пиво. Лід танув, вода виходила через дірки, тоді йшли зважувати, вкладати в ще одну торбину без дірок і платити на касу )

гарний лайфхах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, SunSeth сказано:

Колись розповідали, як пацани в одному нашому відому гіпермаркеті влітку купували крупних креветок. Брали в поліетиленову торбину, в ній зубочисткою пробивали дірки і йшли у фреш бар чи на фуд-корт пити пиво. Лід танув, вода виходила через дірки, тоді йшли зважувати, вкладати в ще одну торбину без дірок і платити на касу )

е-е,м-ммм, кмітливі чортяки! :о)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, ursa сказано:

Захотелось пожрать. Купил рыбку. Минтай или хек - неважно. Суть - замороженная. 

 

Пришёл домой, кинул на весы - 161 грамм - ну кусочек нормальный, как раз то, что нужно для лёгкого перекуса.

 

P_20170517_223216.jpg

 

Дай, думаю, разморожу, зачем воду с маслом на сковородке мешать...

 

Нет, я конечно, понимаю, что она дубовая из-за корки льда, что она станет легче, когда отойдёт...

 

Но чтобы вот так...

 

P_20170517_231002.jpg

 

Где делся 91 оплаченный грамм? :)

 

 

Какая-то дорогая нынче замороженная вода, вы не находите? :)

 

 Блін, Ви шо таке купляти((не ризикуйте,я в рибі троха орієнтуюся, але з Вас-як побачити Венеру,Марс, Юпітер))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, SunSeth сказал:

Колись розповідали, як пацани в одному нашому відому гіпермаркеті влітку купували крупних креветок. Брали в поліетиленову торбину, в ній зубочисткою пробивали дірки і йшли у фреш бар чи на фуд-корт пити пиво. Лід танув, вода виходила через дірки, тоді йшли зважувати, вкладати в ще одну торбину без дірок і платити на касу )

Ламіновані креветки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минут назад, yura-patriot сказал:

 

 Блін, Ви шо таке купляти((не ризикуйте,я в рибі троха орієнтуюся, але з Вас-як побачити Венеру,Марс, Юпітер))))

Ну то порадьте, що купляти можна ;)

 

А планети... аби не холодно було та безхмарно ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

РИБА ЗАМОРОЖЕНА

Технічні умови

ДСТУ 4868:2007

***

Маса нетто глазурованої риби чи риби із захисним покривом має бути зазначена без урахування маси глазурі чи захисного покриву.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, ursa сказано:

Ну то порадьте, що купляти можна ;)

 

 Ну якщо з замороженних, то я б порадив хек молочний сухої заморозки(саме просто і смачно)у ньому води мінімум і сама рибка смачна,костомашок можна сказати майже немає, я купляв його ну наприклад 100 разів то поганий попадався разів з  десять максимум, але від цього ніхто не застрахований, це все залежить від продавак особливо літом які не повинні допускати  щоб він розмерзався і заморожувався  до покупки  пару разів, але ж вони майже всі брешуть, тоді він троха буде розлазитися, але то я умнічаю таке рідкість, я купую часто, отож повторюся, буває таке нуу дуже рідко і да,ще одне,літом в жару краще в магазинчиках купувати.  Особисто я люблю маленьки тушки вибирати, ну і візуально дивлюся щоб не були у якомусь сильному льоді, а просто заморожені ну тіпа так як на фото.  А взагалі є ще морський окунь, камбала все смачне можете купити і спробувати, але всетаки хек молочний особисто для мене сама проста і дуже смачна рибка яку можна і посмажити і на пару приготувати і зтушити з морквою і цибулькою з якимось томатним соусом, ну кароч рецептів багато.

IMG_0219.JPG

IMG_0218.PNG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забув, на північному ринку є два рибних магазинчика, то я там часто купую того хека:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...