Перейти до змісту

Шукаю власника автомобіля


Oksana04

Рекомендовані повідомлення

Можливо є на форумі власники автомобіля opel vectra b 2.0 tdi 1998р., дизель???

Прошу відгукнутись. Потрібна допомога.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, в чому проблема? Ми тут зараз твій Опель по гвинтикам розкидаєм)). 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там якусь детальку треба робочу на 5 хв - перевірити. Бо є нова. Не працює. Треба визначити чи то вона не працює, чи то щось інше. Вродь так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо ДПКВ не працює машина просто не заведеться. Якщо там не фазірований вприск...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я Вам дякую, звичайно, за бажання допомогти, але Ви пишете так, ніби я той автомобіль власноруч ремонтую.

Він вже був на купі СТО у Луцьку та околицях: механіки посилають до електриків та навпаки.

Датчик купили новий, не працює. Порадили підставити б/в робочий для перевірки.

 

Тому все ще не втрачаю надії знайти власника такого авто, який виявить бажання допомогти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що зараз з машиною? Взагалі не заводиться?

В мене схожий двигун, Y22DTH, тільки от знімати ДПКВ - то трохи не хороша затія. На форумах пишуть, що доволі часто він після демонтажу перестає працювати.

При неробочому ДПКВ мотор заводиться, але стрілка тахометра валяється на 0.

Які помилки при діагностиці показує?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Від " близкозті " до гарячого мотора пересихає і тріскає ізоляція проводу до датчика і при знятті  вона розсипається.  Я через таке купував новий датчик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво , що  такий любитель фольксвагена навіть не вміє правильно  написати його назву :rolleyes:. Запчастин і на опель і на фольксваген в нас однаково багато і ціна їх приблизно однакова.  А "геморой" залежить в основному не так від марки авто, як від стану конкретного автомобіля. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 29.04.2017 at 20:09, Erling1 сказал:

не радив би взагалі опеля то геморой, кажу в власного досвіті і запчастини дорошчі, фольцваген будьякий тих років, бензиновий, це найкраще як на мене і для гаманця і для їзди, дуже великий асортимент запчастин до фольсвагенів і доступність ремонту,  в опельв зовсім по іншому справи.

по свому опету скажу на фольс любий запчастини більше стоять ніж на опель.опель більш ламався і ламають шо в мене шо в друзів ніж фольцвагени.ауді.хібашо треба частіще заглядати під машину під капот.по шротах в нас на немцов запчастин навалом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 29.04.2017 at 20:09, Erling1 сказал:

не радив би взагалі опеля то геморой, кажу в власного досвіті і запчастини дорошчі, фольцваген будьякий тих років, бензиновий, це найкраще як на мене і для гаманця і для їзди, дуже великий асортимент запчастин до фольсвагенів і доступність ремонту,  в опельв зовсім по іншому справи.

заїдь в Рожище там опельовкий шрот е запчастин навалом.вибору хватае

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 минуты назад, Vadimm сказал:

"Люба машина рано чи пізно стає Опелем"

(с) Німецька народна мудрість

акутуальна до 2000 року ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оцинковка з явилась з 1999р.  Але "німецька мудрість"  пішла від того, що десь в 1936р в опель приймав в утилізацію ( переплавку)  будь які авто. Ну і робив з них свої моделі. А не від того , що всі ржавіють.

 Хоч ще кажуть, що якщо опель загнати в тихе місце і заглушити мотор, то буде чути , як корозія гризе кузов :rolleyes:.  Правда мерседеса з бмв гризе не менше ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, продавець111 сказал:

заїдь в Рожище там опельовкий шрот е запчастин навалом.вибору хватае

 

А не підкажете де саме?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильно поставлене запитання - половина відповіді.

В даному випадку без холівару ніяк :-)

 

 

P.S. Сам зараз Opel'евод.

Іржа? W210 тих ж років приблизно в такому ж стані. Є кращі екземпляри, є значно гірші. Час має свій вплив.

Сучасні автомобілі не розраховані на 15-20 років служби, а гарантійні терміни більшість відбігає успішно.

12 років від наскрізної корозії - не так вже й погано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Amor сказал:

 

А не підкажете де саме?

  Візитка стара, але можливо дійсна   -  Рожище    067 8594469   050 8696632  066 2994260  

 

Нововолинськ  , Роман , розборка опель

  • 380689166548
  • 380956815900
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...