Перейти до змісту

ТАМ ТАМ - скарги пропозиції.


foxx77

Рекомендовані повідомлення

Може є десь розділ скарги, не знайшов.

Купив в ТамТамі ковбаски гриль, індичі, а в них разом з мясом чито кості, чито пір.я, перемелені, прийдеться собаці віддати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж колись теж купував палку ковбаси "Куряча" ТМ "Всеволодівські ковбаси", він же ТМ Дмитрук, то всередині було пір'я. Зате це доказ, що все ж курка десь біля тої ковбаси пробігала. Натурпродукт, так би мовити. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В книгах Террі Пратчетта є такий персонаж Сам-Себя-Режу-Без-Ножа Достабль і він продає сосиски, які з його слів виготовлені з справжньої свині, точніше з різних органів свині. 

Сосиски в нього просто неперевершені. Далі по російськи:

 Невозможно на словах описать, какое действие оказывают сосиски Достабля на всех, кто их ел, не получится и изобразить на словах их вкус и прочие... качества. Но мы всё попробуем. Вспомните гномий пирог, тот, который утоляет голод лучше любой другой пищи (потому что от одного взгляда на него даже у самого стойкого индивидуума может навсегда пропасть аппетит). Вспомнили? А теперь помножьте его свойства на десять или лучше на двадцать и добавьте к нему немного (нет! Совсем капельку: не стоит разбазаривать такую ценность!) съедобности*. И знаете, что наиболее удивительно? Многие эти сосиски едят, причём регулярно!

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на вітрині досі стоїть кілька пляшок первака прозорого як сльоза і кілька таких самих але мутних.

на питання до адміністратора який з них нормальний, відповіла: "в нас на обидва є сертифікат відповідності"

DSC_0219.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Serpent сказал:

Я теж колись теж купував палку ковбаси "Куряча" ТМ "Всеволодівські ковбаси", він же ТМ Дмитрук, то всередині було пір'я. Зате це доказ, що все ж курка десь біля тої ковбаси пробігала. Натурпродукт, так би мовити. :)

 

Видно що з крилатими тваринами якісь проблеми при виробництві, нехочу навідь думати що вони мелять в сосиски де невидно склад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ви хочете від тих сосисок, по ГОСТУ вони мають тільки 10% м'яса, а по факту там м'яса і зовсім може не бути, от і начиняють хто чим може:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мене бісить що вони забрали звичайні корзинки для покупок, це мабуть маркетинг такий, але я не думаю що я став купляти більше беручи великий візок, скоріш за все (і всі так роблять) набираю купа одноразових пакетиків, що як мінімум не екологічно і незручно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, dimmon сказано:

А мене бісить що вони забрали звичайні корзинки для покупок, це мабуть маркетинг такий, але я не думаю що я став купляти більше беручи великий візок, скоріш за все (і всі так роблять) набираю купа одноразових пакетиків, що як мінімум не екологічно і незручно.

 

Я на касі одразу беру великий пакет, з товаром оплачую, і для сміття пригодиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...