Перейти до змісту

Список Шиндлера / Schindler's List (1993) DVDRip


restart2

Рекомендовані повідомлення

i45cb51860c9a7.jpg

Список Шиндлера / Schindler's List

Страна: США Universal Pictures

Режиссер: Стивен Спилберг /Steven Spielberg/

Жанр: Драма

Продолжительность: 3:15

Год выпуска: 1993

Перевод: Профессиональный (многоголосый, закадровый)

В ролях: Лайэм Нисон /Liam Neeson/, Бен Кингсли /Ben Kingsley/, Рэйф Файннс /Ralph Fiennes/, Кэролайн Гудолл /Caroline Goodall/, Джонатан Сэголл /Jonathan Sagalle/, Эмбет Дэвидц /Embeth Davidtz/

Описание: Реальная история загадочного Оскара Шиндлера, члена нацистской партии, преуспевающего фабриканта, спасшего во время Второй Мировой войны более тысячи ста евреев. Это триумф одного человека, не похожего на других, и драма тех, кто, благодаря ему, выжил в ужасный период человеческой истории.

"Кто спас одну человеческую жизнь, тот спас целый мир" - кольцо с такой надписью дарят евреи немецкому промышленнику Оскару Шиндлеру. Оскар Шиндлер открыл в Кракове фабрику по производству металлических изделий и нанял в качестве персонала евреев из гетто. Постепенно он привыкает к своим работникам, проникается их страшной участью и превращается в их ангела-хранителя. Он спасает их от физического уничтожения, буквально вырывая из лап смерти. При этом он рискует не только репутацией, но и жизнью. Он проявляет чудеса изобретательности, идет на подкуп и взятки, разоряется дотла, но спасает жизнь сотням евреев.

Это экранизация книги Томаса Кенилли "Ковчег Шиндлера", расказывающая о реальном человеке с таким именем.

Признанный шедевр кинематографии, получивший множество призов, среди которых

семь наград "Оскар".

Качество: DVDRip

Формат: AVI

Видео кодек: XviD MPEG-4

Аудио кодек: (так і не визначила прога)

Видео: 512х384; 23.976 fps; 527 Kbps; XviD

Аудио: 44kHz.

Сам жалію що ТАКИЙ фільм викладаю в такі поганій якості, можна було і DVD-5 (9) викласти але шкода трафіку людей...

Скриншоты:

post-3008-1208944666.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... можна було і DVD-5 (9) викласти але шкода трафіку людей...

ДВДрип в 3Г тоже ничо так смотрится

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zevs_Isver

Ну до речі мій DVDRip займає 2,53 Гб, а твій 3 Гб. Але оскільки місця на ФТП немає тому мабуть буде краще так:

СКАЧАТИ ФІЛЬМ З ЛУЦЬКИХ МЕРЕЖ

Будь-ласка всім охочим!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Будьласкабудьласкабудьласка! Залийте кіну, хто має в хорошій якості (чим ліпша - тим краще) :)

Я так хочу побачити цю фільму...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Zevs_Isver

Ну до речі мій DVDRip займає 2,53 Гб, а твій 3 Гб. Але оскільки місця на ФТП немає тому мабуть буде краще так:

В таком качестве и я бы глянул данный фильм. Залейте пожалуйста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки хотів лити, але глянув на фтп - він там є. (Не знаю хто закачував і чи все там ок)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я зі значно більшим задоволенням подивився б фільм, про те, як якийсь жид врятував хоч одного українця від голоду або від вивезення в Сибір. Але, якщо буде "замовлення", то, напевно, з'являться і такі фільми. Тоді жиди самі в них повірять і почнуть масово надавати звання "Праведник світу" своїм же, "і мертвим, і живим, і ненародженим". А українці платитимуть їм усім (і їхнім нащадкам до десятого коліна) пенсії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

угу,фільм бомбовий,ну і понятно,Спілберг мені як і Камерон,туфти не гонить

ще мені подобався як режисер - це Рідлі Скот,поки не подивився "Робін Гуда",блін....спаскудили таку казочку,зробили політ. баталії а не фільм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Все як завжди - в чиїх руках шарманка, того і пісня правильна.

Мало ймовірно, що жиди знімуть фільм про звірства червоних комісарів

в Україні.

А про співпрацю жидів з фашистським режимом - інтернет поки ще вільний, можна

пошукати інформацію про "подвиги".

Та й в самих жидів з"явився так званий ревізіонізм - є

сумніви щодо правдивості "голокосту" - а такі фільми дуже гарно налаштовують

гоїв на підтримку "богообраних"...сумно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...