Перейти до змісту

Прошу оцінити велосипед з подальшим продажем


Саня94

Рекомендовані повідомлення

Велосипед в гарному стані сів і поїхав, рама з "привозного німця" дуже схожа на раму виробництва ХВЗ!
З нових компонентів:
передній обід Weinmann DP18, задній та ж модель тільки б/у!
комплект втулок quando
шатуни Mighty
комплект резини 622Х32 Kenda
ланцюг Чехія 1ск.
комплект рульової Taiwan
Все інше б/у у хорошому стані передній тормоз Weinmann, сідло кожане з Giant , каретка Campagnolo на пром підшипниках, шприхи заднього колеса з нержавійки, все інше видно на фото.
по правилах форуму треба вказувати ціну хай буде 3000 грн. Номер для зв"язку 0507747595 Олександр.

IMG_0970.JPG

IMG_0972.JPG

IMG_0973.JPG

IMG_0974.JPG

IMG_0975.JPG

IMG_0976.JPG

IMG_0977.JPG

IMG_0978.JPG

IMG_0979.JPG

IMG_0981.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Ukrainec сказал:

Це не повноцінний велосипед, це фікс.

Можна і так сказати але стоїть фрівіл( зірка з трещьоткою )! Можна доставити фіксовану задню зірку і буде фікс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Itzamna сказал:

Вага - 13-14 кг.

Ціна йому максимальна від 2500, ринкова 1800.

Вага трохи більше 10 кг треба зважити нормальною вагою, точно не 13-14 кг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3000 можна було б просити якби рама хоча б старт шоссе була, а так то дуже дорого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Jl6owa сказано:

3000 можна було б просити якби рама хоча б старт шоссе була, а так то дуже дорого.

А та старт шосе чимось цінніша за цю крім того що на ній дідивоювали"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 минут назад, Ukrainec сказал:

А та старт шосе чимось цінніша за цю крім того що на ній дідивоювали"?

Як мінімум геометрією шосейнішою. Вона коротша, з кутами іншими, жорсткіша.

Хоча не далеко від цієї пішла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Jl6owa сказал:

3000 можна було б просити якби рама хоча б старт шоссе була, а так то дуже дорого.

а так то дуже дорого.:
Ну для того і питання стоїть оцінити велосипед!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Саня94 сказал:

а так то дуже дорого.:
Ну для того і питання стоїть оцінити велосипед!

На мою думку він коштує стільки скільки коштують колеса + система. Це 2 тисячи максимум.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Jl6owa сказал:

На мою думку він коштує стільки скільки коштують колеса + система. Це 2 тисячи максимум.

На мою думку він коштує стільки скільки коштують колеса + система.
А все інше у подарунок так? Жирний подарунок буде!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дядьки, вибачаюсь що влажу. Просто бачу ви непогано петраєте в роверах.

Може вам щось адекватне дитячо-підліткове (24")  на очі потрапляло останнім часом?

Осьо я тут питав, але глухо :( 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Itzamna сказал:

Так коштує, але тільки для тебе...

Я зібрав собі вела по запчастинах яких хотів, вишла штука баксів. Продати його по запчастинах - буде 700 баксів,  Купити аналогічного можна  постаратись і знайти на лох.юа або харківтуріст, і прочих - 500 баксів.

Тобто ціни його хоч в міліон, але запропонують значно меньше. Кому ти такого пепелаца продаж ? Баризі за безцінь, веломаняку, вибач але так є, це гуано за 1500 грв і кращому випадку в село за пивом, просто охочому - так за таку ціну є відвертий хлам так і дуже достойні кроскантрійні апарати, нехай з вилкою еластомеркой але є.

А привізних, спіжених і просто куплених за безцінь з Європи валом в соц мережах в Луцьку і поряд валом від 1500 - 30-50 веліків, вибирай не хочу.

Тому за 3000 грн - це відверто впарити комусь з нормальною психологічною обробкою.

По цінам ринковим тебе розтрою. Привезли мені з Голандії КТМ, сталюка, любив його хазяїн, змазаний, доглянутий, шосейна обмотка, сан марко сідушка, швальбе покришкі, полегшені труби, заводські тримачі для тросів. нафарширований :) -  фул комплект на веліку  болотнікі, багажнік, ніжка, переднє-заднє світло, дзвіночок..(крім насоса). Вся ця радість - 70 євро (друг батін привіз, далекобій). Накатавшись було вирішено, що для дружини він великій.

Продавав я його півроку в ціні 45 євро, ось так - хоча за таку ціну продавався і продаєть відвертий хлам-металолом. 

Добавив 200 грн і купив жінці дамку алюміневу на 28" колесах, якщо її довести до розуму, то 1500 грн + сума запчастин-хотелок- він стане явно більше 4000 грн, але при продажі його купить реальний покупець за ті самі 1500 грн.

Тому варто послухати чужий досвід і зробити висновок. Якщо,звісно, ти  гуру продаж, то продавай за ціну "своєї хотелкі" і шукай лоха. Я тільки за, на 1 велосипедиста більше.

 

DSC03980.JPG

Як показала практика на лох.юа  можна все дороще продати чи впарити все залежить від совісті хто продає і так далі це вічна тема! 

На рахунок ціни я вказав що хай буде 3000 це не остаточна ціна, з вище вказаних порад максимальна ціна буде 2500 грн -це буде вже фіксована ціна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 1 місяць потому...
  • 4 тижня потому...
  • 4 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...