Перейти до змісту

Продам 4К Smart телевізор LG 43UH603V


Рекомендовані повідомлення

 Телевізори нові. Зібрані в Польщі. Ціна 10999 грн. Усі питання будь ласка в ПП. 

IMG_1197.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10850грн лишилося не так багато. Не пропустіть можливість купити 4К телевізор по найнижчій ціні в Україні. Гарантія 2 роки. Прошивати в телевізорах LG нічого не потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швагро скористався послугою, замовив ТБ - задоволений і швидкістю доставки і якістю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Курс росте, ціна падає) 10800. Не пропустіть можливість купити 4К телевізор по найнижчій ціні в Україні. Гарантія 2 роки. Прошивати в телевізорах LG нічого не потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як використовувати 4к? провайдери даватимуть його років так через 4

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Такер сказано:

як використовувати 4к? провайдери даватимуть його років так через 4

Наші провайдери аби за 4 роки повноцінний НД зі звуком 5.1 аби освоїли.

А 4К через свої розміри певно взагалі ніколи не буде передаватись провайдерами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@SergLutsk @Такер , теоретики диванні, ви купіть 4k і всі питання відпадуть в перший же день користування (правда повноцінно насолодитися можна лише з діагоналлю овер 49). В мене смартфон навіть знімає в 4к.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@vaz75

да що там дивитися в тому 4К поки знайдеш фільм якийсь, а якщо ще тра чекати поки викладуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Oli сказал:

@vaz75

да що там дивитися в тому 4К поки знайдеш фільм якийсь, а якщо ще тра чекати поки викладуть

Це поки. Контента буде все більше. Так, провайдери ще не скоро підтягнуться. Але  на матриці 4k й FullHD ніби краще показує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, vaz75 сказано:

Так, провайдери ще не скоро підтягнуться

Тож поки провайдери підтянуться, то вже й телевізори ті подешевшають...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@vaz75  практик диванний ? І чим твоє ствердження спростовує зміст мого поста ? Візьми цукерку з полиці що в тебе смартфон знімає в 4к, коли почнеш передавати в ефір ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, vaz75 сказано:

правда повноцінно насолодитися можна лише з діагоналлю овер 49

  там і звичайні 1080 справляться, щоб було видно різницю треба 84дюйма і сидіти від екрану 1.6м

 

https://www.technobuffalo.com/2015/05/02/4k-ultrahd-tvs-youre-looking-at-it-the-wrong-way/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 часов назад, Такер сказал:

провайдери даватимуть його років так через 4

Провайдери ще толком HD не дають! :) Але контенту в неті вже вистачає і на супутнику каналів все більше з'являється. Ну і не забувайте, що багато телевізорів цієї категорії оснащені процесорами і прогами, що покращують HD до якості 4К, так що і вже зараз є переваги якщо ви цінуєте якість зображення! Маю такого - лялька!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, igorgame сказал:

Провайдери ще толком HD не дають! :) Але контенту в неті вже вистачає і на супутнику каналів все більше з'являється. Ну і не забувайте, що багато телевізорів цієї категорії оснащені процесорами і прогами, що покращують HD до якості 4К, так що і вже зараз є переваги якщо ви цінуєте якість зображення! Маю такого - лялька!!!

+

Я ж кажу, диванні аналітики - головне порівнювати щось виходячи лише з теоретичних статей інету...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Basil сказал:

поки провайдери підтянуться, то вже й телевізори ті подешевшають...

То і ви постарієте і не до 4К буде :) По можливості треба насолоджуватись тим що є зараз! :)

Тому ТС і пропонує по гарній ціні, порівняно з нашими магазинами!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 минут назад, Oli сказал:

щоб було видно різницю треба 84дюйма і сидіти від екрану 1.6м

От сижу і на 43" дивлюсь 4К і бачу велику різницю від Full HD, а якщо ще HDR - вау! Статей і посилань не треба, сам своїми очима бачу :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, vaz75 сказано:

+

Я ж кажу, диванні аналітики - головне порівнювати щось виходячи лише з теоретичних статей інету...

Друже, ти десь між рядків щось вичитуєш своє чи як тебе розуміти ? Хто і що тут з чим порівнював ? Мова велась виключно про те, що оператори ТВ ще навіть в середньостроковій перспективі дуже не скоро почнуть надавати (якщо взагалі почнуть) контент даної якості. І все ! Більше ніхто і словом не обмовився чи гарний це телевізор, чи гарно він показує, чи варто його брати. Ти сам десь щось собі надумав і починаєш розказувати які всі кругом відсталі від життя, один ти в темі.  Схаменись і перечитай ще раз про що йшла мова :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, igorgame сказано:

Провайдери ще толком HD не дають! :) Але контенту в неті вже вистачає і на супутнику каналів все більше з'являється. Ну і не забувайте, що багато телевізорів цієї категорії оснащені процесорами і прогами, що покращують HD до якості 4К, так що і вже зараз є переваги якщо ви цінуєте якість зображення! Маю такого - лялька!!!

++++

 

До речі, Евроспорт 2 HD появився)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, igorgame сказано:

От сижу і на 43" дивлюсь 4К і бачу велику різницю від Full HD, а якщо ще HDR - вау! Статей і посилань не треба, сам своїми очима бачу :) 

+++

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часа назад, SergLutsk сказал:

А 4К через свої розміри певно взагалі ніколи не буде передаватись провайдерами

А для кого і для чого тоді ці формати створюють? :) А що ви взагалі розумієте під терміном провайдери? Якщо наші, українські, кабельні... все може бути :) А у всьому світі на 4К дуже багато орієнтуються!!! А що ви з приводу 8К скажете? :) Розвиток технологій не стоїть на місці, а що наші за цим не поспівають, ну то хто винний? Якщо є можливість люди користуються, щупають нове і продвинуте от і все!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене то ці формати створюються для кінотеатрів а також для домашнього користування на відповідному обладнанні гурманами зображення високої чіткості. До яких я доречі себе також відношу. Але поки що зупинився на фул НД, більш потужнішу картинку наявна техніка витягує з натугою. Я б і сам не проти побавитись таким ТВ, хто ж проти якості та новинок технологій. Хоча реально того контенту на даний час, наприклад фільмів, досить небагато, можна за місяць передивитись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, vaz75 сказал:

Я ж кажу, диванні аналітики - головне порівнювати щось виходячи лише з теоретичних статей інету...

 

11 час назад, vaz75 сказал:

@SergLutsk @Такер , теоретики диванні, ви купіть 4k і всі питання відпадуть в перший же день користування (правда повноцінно насолодитися можна лише з діагоналлю овер 49). В мене смартфон навіть знімає в 4к.

Зараз же піду і куплю собі такий телевізор щоб мати право писати тут як практик

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, SergLutsk сказал:

Як на мене то ці формати створюються для кінотеатрів а також для домашнього користування на відповідному обладнанні гурманами зображення високої чіткості. До яких я доречі себе також відношу. Але поки що зупинився на фул НД, більш потужнішу картинку наявна техніка витягує з натугою. Я б і сам не проти побавитись таким ТВ, хто ж проти якості та новинок технологій. Хоча реально того контенту на даний час, наприклад фільмів, досить небагато, можна за місяць передивитись

Воно того варте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...