Перейти до змісту

ЖК Атлант


Гамаюн

Рекомендовані повідомлення

Можливо хтось знає щось про житловий комплекс Атлант. що на вул. Рівненська, забудовник Вертикаль 2014. Менеджера кажуть, що квартири майже всі розкуплені. Щось "стрьомненько", невідомий забудовник і такий попит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо не помиляюсь, то це київська фірма з донецьким капіталом

навіть якщо ви не будівельник, підніміться на міст на Рівненській та гляньте на бокову стіну зведеного будинку... а саме на якість кладки... косо-криво

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Через цегляну стіну ліфтової  шахти можна побачити сонечко. Балкончики падали. Зате ексклюзивне житло як вони кажуть, 8 квартир на поверсі і з них 6 однокімнатних. Ви просто уявіть яке це буде гетто через декілька років...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, tarasmv сказано:

Через цегляну стіну ліфтової  шахти можна побачити сонечко. Балкончики падали. Зате ексклюзивне житло як вони кажуть, 8 квартир на поверсі і з них 6 однокімнатних. Ви просто уявіть яке це буде гетто через декілька років...

я був там на "екскурсіЇ" - дивився квартири. дивився 1й ,2й, 3й житловий поверх - я б не сказав про "гетто". Дуже великий під'їзд, багато місця в коридорах між квартирами, в самих квартирах можна будь-яке перепланування робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо гетто я маю на увазі велика кількість людей в одному під'їзді, причому явно не людей з високим рівнем достатку. Двір - колодязь, куди будуть виходити всі викиди від котлів. Мало місця для автомобілів і мало місця для дітей. Це не є місце де хочеться жити. Там можна купити квартиру для того щоб здавати, але не жити. 

Щодо забудовника - забудовник дуже мутний. Там декілька фірм підрядників, відповідно вони будують поки є гроші. Якщо ви купили квартиру в недобудованому будинку і так станеться що будинок не здадуть то навіть в суд не подасиш. Дуже хитро документи складені. Взагалі можна про систему забудовника почитати в інтернеті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 10.03.2017 at 1:33 PM, Werwolf777 said:

якщо не помиляюсь, то це київська фірма з донецьким капіталом

навіть якщо ви не будівельник, підніміться на міст на Рівненській та гляньте на бокову стіну зведеного будинку... а саме на якість кладки... косо-криво

Не помітив там "косо-криво"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 10.03.2017 at 3:26 PM, tarasmv said:

 

Щодо забудовника - забудовник дуже мутний. Там декілька фірм підрядників, відповідно вони будують поки є гроші. Якщо ви купили квартиру в недобудованому будинку і так станеться що будинок не здадуть то навіть в суд не подасиш. Дуже хитро документи складені. Взагалі можна про систему забудовника почитати в інтернеті.

Але ж здали вже секцію в експлуатацію. Саме складно першу здати, а далі і ігші підуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене дружина займається нерухомістю, я їй трохи допомагаю. Була душева квартира, хлопці забронювали під себе для продажу, їм потрібно було робити чергову виплату забудовнику і вони виставили її на продаж за гарною ціною. Наша клієнтка виявила бажання купити і на наступний день мали переоформляти майнові права. Але дружина мучилася, що щось все дуже мутно, тому що нагуглили багато негативу, якщо потрібно буде все найдете про забудовника. Вирішили розповісти клієнту - все таки ризик, клієнт передумав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Fireboss сказано:

Не помітив там "косо-криво"

 

якщо для тебе це нормальна якість кладки - купляй там квартиру, вселяйся й живи:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, Fireboss сказано:

Не помітив там "косо-криво"

уважніше придивлятись потрібно =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Атлант дуже мутнохітровимахана кантора.. не раджу!

хайно возведуть на заплаві річки Стирь  ЖК " Зсув в Стирь" або "Вода до 2 поверху"  з мега-супер сваєвого фундаменту.... так це мега-круті технології на болотах будуватись (це я про Набережну) технології які простим, нам смертним, не "осяжні" 

 

 Мені гетто Яровиця а про Атлант я взагалі мовчу, наразі в норму потрібно закладати по 2 парковочних місця на 1 квартиру!!! а не на 5-10 як в СРСР було...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зовсім зрозумілий попередній коментар. Маю кілька питань:

1. Тема про Атлант на Рівненській. До чого тут заплава річки Стир?

2. Це тільки в Атланті так погано, а всі інші забудовники закладають по 2 паркомісця на квартиру? Наведіть приклад, будь-ласка

 

Крім того, додам коментар - у випадку Атланту проблема з паркомісцями частково вирішується за рахунок:

a. підземних паркінгів (наскільки мені відомо, то такі заплановані у наступних секціях)

b. стоянки поруч (під шляхопроводом по вул. Рівненська)

c. гаражного кооперативу в кінці вул. Купріна (як перспектива купити гараж)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Mihas сказал:

Крім того, додам коментар - у випадку Атланту проблема з паркомісцями частково вирішується за рахунок:

a. підземних паркінгів (наскільки мені відомо, то такі заплановані у наступних секціях)

b. стоянки поруч (під шляхопроводом по вул. Рівненська)

c. гаражного кооперативу в кінці вул. Купріна (як перспектива купити гараж)

Смішно, чомусь, особливо останні два пункти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, vaz75 сказано:

Смішно, чомусь, особливо останні два пункти.

 

Для мене не смішно - з тієї причини, що біля мого будинку, крім двору, паркуватися більше немає де (добре хоч, що двір не геть тісний). А тут - стоянка на відстані 100м. Тому і є можливість дещо частково розвантажити. Зверніть особливу увагу на слово "частково". Тобто я не пишу, що це панацея. Але дещо покращить ситуацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Цікавився квартирами, 9900 по факту 10500 з відстрочкою 6міс. Скоро має бути програма відтермінування платежів до 1-2х років. Стосовно самих квартир - можна об'єднувати 1 кімнатні як завгодно.

 

П.С. про новобудови, зараз більшість зводиться з "касяками" тому треба уважно дивитись і думати чи готові ви до тих чи інших проблем.

 

П.П.С. знайомі шабашники розповідали про ЖК Рівєра, не беріть там квартири, там вже тріщини полізли по стінах, дефектів по будівництву перелічували кілька хвилин... але сказали що там фсьо гарно задєлають і буде пєсня, от тільки чи на довго?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Атланті не підключено мережі...тому там з'явиться вода,газ і т.д. тільки коли буде ОСББ, а це ще рік-два + купа грошей на підколючення.В мене там друг квартиру взяв- тепер не може "нарадуватися"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, san4ez1 сказал:

В Атланті не підключено мережі...тому там з'явиться вода,газ і т.д. тільки коли буде ОСББ, а це ще рік-два + купа грошей на підколючення.В мене там друг квартиру взяв- тепер не може "нарадуватися"

 

Чому рік-два? Для створення ОСББ треба 51% власників. Можна і за місяць справитись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перша черга здана, осбб уже створено, вода є, пуску газу ще небуло, обіцяють з дня на день, світло технічне, ремонти робимо, планую вселитись до зими.

Косяків багато як в будь-якій квартирі, головне не нити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BSL дякую за відповідь!

Можна детальніше про косяки?

До чого морально готовитись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 12.08.2017 at 8:00 AM, BSL said:

Перша черга здана, осбб уже створено, вода є, пуску газу ще небуло, обіцяють з дня на день, світло технічне, ремонти робимо, планую вселитись до зими.

Косяків багато як в будь-якій квартирі, головне не нити.

а як там жити якщо постійно активне будівництво і кран в дворі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

з світлом там вже вирішили?

 

чув що цей будинок не підведений до світла з підстанції, а те що зараз хтось дає в аренду, правда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...