Перейти до змісту

Земля не куля! )))


UALucky

Рекомендовані повідомлення

А хто на землю положив землю, у яку потім закопав срібло та інші елементи? Земля це ж теж купа сполук хімічних та елементів.. сама вона не створилася... прилетіли космічні крейсери і вигрузили нашу планету біля сонця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 122
  • Створено
  • Остання відповідь

На рахуно гарно вчитись вшколи , тут апоненти саме шкільними програмами як аргументом розмахують )))))

http://1-veda.info/blog/великие-двоечники-школа-образование

Це звісно не всі особистості є ще такі що в з гаражів створили корпораці )))))

АЛЕ,

Крутим по ходу стаєш не тоді коли твій аргумент це чужа зфомована думка почута від викладача за партою яку ти сприймаєш за чисту монету ,  а круто це коли  власна думка зфомована з ряду запитань які ти сам собі задаєш.

І не просто ставиш запитання і шукаєш заперечення .

А ставиш запитання і шукаєш ряд відповідей причопу різних відповідей з різних джерел по одній темі.

Опрацьовуєш цей масив інформації і отримуєш уже свою суб"єктивну чи об"єктивну думку  )))).

Шаблон простий.

Є певний об"єкт для дослідження і потрібно отримати пояснення.

Ставите собі три можливо чотири запитання.

 

1. Хто це зробив ?

2. Яку ціль ставив  ?

3. Як фукціонує об"єкт ?

4. Як варіант, час  життя системи і об"єкта і які наслідки для .......

Якось так )))))

 

 

 

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, vampirich сказано:

А хто на землю положив землю, у яку потім закопав срібло та інші елементи? Земля це ж теж купа сполук хімічних та елементів.. сама вона не створилася... прилетіли космічні крейсери і вигрузили нашу планету біля сонця

Гарне запитання !)

Було все приблизно саме так , з крейсерами і тракторами )))

Аналогія Мурахи і Кита в океані.

Якщо мурасі яка все життя прожила в лісі в свому мурашнику розповіти про рибу кит , яка вона велика , і який великий океан. 

Думаю мураха буде крутити пальцем біля голови ))))),  та ще скаже ти з якої палати втік ))))))

Десь так )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у вас имеется статистика сколько из великих ученых были двоечниками? А сколько учились прилежно? Логика подсказывает что именно у вторых стать великим ученым шансов побольше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Zerotul сказано:

А у вас имеется статистика сколько из великих ученых были двоечниками? А сколько учились прилежно? Логика подсказывает что именно у вторых стать великим ученым шансов побольше.

В бізнесі не важливо на якому континенті , є такий вислів  " не стандарне рішення проблеме призводить до перемоги над конкурентом ", якраз в такому випадку червонодипломники тут безсилі.)))))))

Червоні дипломи не можуть переробити алгоритми мислення не по шаблонах, типу ТАК або НІ . 

Третій варіант у них є ще  МОЖЛИВО і ТАК , МОЖЛИВО і НІ ---  але при такому розкладі алгоритму пошуку істини в червоних ступор мозку, і ЕРОР !!!!

І червоний дилом це ознака що МІЗКИ уже в перегрузі , типу вінчестер забитий , тількит зчитуй )))))))

 

це як що дуууже коротенько.

 

Приколи про секс між БОТАНАМИ і матьорими дівчатами не просто так в серіалах використовуть, при чому , подача там така , що це нормальне явище ))))))

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, UALucky сказано:

В бізнесі не важливо на якому континенті , є такий вислів  " не стандарне рішення проблеме призводить до перемоги над конкурентом ", якраз в такому випадку червонодипломники тут безсилі.)))))))

Червоні дипломи не можуть переробити алгоритми мислення не по шаблонах, типу ТАК або НІ . 

Третій варіант у них є ще  МОЖЛИВО і ТАК , МОЖЛИВО і НІ ---  але при такому розкладі алгоритму пошуку істини в чероних стопор мозку.

І червоний дилом це ознака що МІЗКИ уже в перегрузі , типу вінчестер забитий , тількит зчитуй )))))))

 

це як що дуууже коротенько.

 

Тоесть те у кого красный диплом полные креативные импотенты, а те кто может писать глуповатые посты о плоской Земли-мыслят не стандартно и вообще спасут всю вселленую. 

Знаете, чем дальше в лес, тем больше я подтверждаю свою теорию том что вам где то в районе 16-18 лет. Я в этом возрасте тоже "болел" идиотскими идеями, хоть и не такой донности как ваши.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в этом возрасте тоже "болел" идиотскими идеями, хоть и не такой донности как ваши.

Це не хвороба )))), просто не влаштовували відповіді на очевидні речі .

глуповатые посты о плоской Земли-мыслят не стандартно 

Не стиковки по очевидним речам в природі і породили такі теми на просторах інтернету на різних ресурсах.

Багато людей навіть вірять в НЛО , причому док фільми з поясненями знімають, але пояснити чітко не можуть , одні догатки і гіпотези.

Тоесть те у кого красный диплом полные креативные импотенты,  --- думаю 99.9% саме так .

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, UALucky сказано:

Я в этом возрасте тоже "болел" идиотскими идеями, хоть и не такой донности как ваши.

Це не хвороба )))), просто не влаштовували відповіді на очевидні речі .

Ну еще пару лет и вы станете такой же серой массой как и все мы, далекие и покорные казенным идеям, холопы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чотири сторінки "війни " "плоских" з "круглими".

Навіть якщо не брати до уваги невігластво ЮАЛакі в багатьох питаннях (догматизм науки, зашореність і мій "забитий" вінчестер упустимо) в мене  виникло одне питання до ТС.

А що ЦЕ кардинально міняє якщо ненароком Земля плоска, а срібло і золото ХТОСЬ туди поклав?;)

Хоча враження таке, що ТС зачитався Ф. Фармером "Мир Реки". :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що ЦЕ кардинально міняє якщо ненароком Земля плоска, а срібло і золото ХТОСЬ туди поклав?;)

ЯК це що міняє ---- Папа Римський Брехун і понеслась ))))))))))))

Дарвін  курва брехун і балабол зі своїми мавпунами  )))))))))

Ці штрулі )))) що про космос казки чешуть, теж брехуни з маросоходами )))))

Так званий клан, яких ми називаєм Учені, почне злазити з казок з ядрьоним  колайдером,

І видадуть пару креслень  джерел  ельтернативної  енергетики на воді  )))),  і ми в домашніх умовах, зможемо виготовляти батарейки )))))

Думаю скоро буде весело )))))

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, UALucky сказано:

А що ЦЕ кардинально міняє якщо ненароком Земля плоска, а срібло і золото ХТОСЬ туди поклав?;)

ЯК це що міняє ---- Папа Римський Брехун і понеслась ))))))))))))

Дарвін  курва брехун і балабол зі своїми мавпунами  )))))))))

Ці штрулі )))) що про космос казки чешуть теж брехуни з маросоходами )))))

Так званий клан яких ми називаєм Учені почне злазити з казок з ядрьоним  колайдером, і видадуть пару креслень  джерел  ельтернативної  енергетики на воді  )))),  і ми в домашніх умовах зможемо виготовляти батарейки )))))

Думаю скоро буде весело )))))

 

Скажите любезнейший, а  в вашей реальности существуют запятые или это тоже научная ересь и вранье?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, UALucky сказал:

 

Кожне висловлювання чи заперечення опонента у будь якій розмомі , класифікує його емоційний стан і рівень культури саме його оточення ))))) 

Окрім заперечень і нав"язування думки з префіксом НЕ ,

розумного і з фактами власного спостереження  нуль.

Власної думки НУЛЬ ), не виключно я помиляюсь , ну люди мають таку властивісь допускати не точності.

Роль шамана даного ресурсу виконуєте на відмінно ))))

Саме шаман тут задає напрямок дискусії.

Без образ, чисто характеристика.

 

 

о_О то крім продвинутого науковця, то ти ще продуманий психолог :) Як все Чотко по полицям розклав, нічого від тебе не сховати. Впринципі мою думку підтвердив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, UALucky сказано:

ЯК це що міняє ---- Папа Римський Брехун і понеслась ))))))))))))

Дарвін  курва брехун і балабол зі своїми мавпунами  )))))))))

Ці штрулі )))) що про космос казки чешуть, теж брехуни з маросоходами )))))

 

Ото й усе?

1 година тому, UALucky сказано:

Так званий клан, яких ми називаєм Учені, почне злазити з казок з ядрьоним  колайдером,

І видадуть пару креслень  джерел  ельтернативної  енергетики на воді  )))),  і ми в домашніх умовах, зможемо виготовляти батарейки )))))

Хто забороняє тобі їх зробити зараз , а не чекати креслень від "учених штрулів"?

1 година тому, UALucky сказано:

Думаю скоро буде весело )))))

не скоро і не буде.

 

ПС Як висновок. Балобол і троль. Скукота з вами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, S30 сказано:

ПС Як висновок. Балобол і троль. Скукота з вами.

не факт. можливо дійсно партійний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, S30 сказано:

Ото й усе?

Хто забороняє тобі їх зробити зараз , а не чекати креслень від "учених штрулів"?

не скоро і не буде.

 

ПС Як висновок. Балобол і троль. Скукота з вами.

Воу-воу, дружище, поправь свои квоты-нечего мне приписывать фразы обдарованой молодежи-я до их полета мыслей еще не дорос.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, UALucky сказано:

Багато ви використовуєте інформації яку заливали вам в голову 10  років ,

ну вот, що й треба було довести. Нам ,автор явно прогуляв все саме цікаве,і не цікаве також.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для того, щоб зрозуміти, що якась інформація не є істиною, треба її спочатку осягнути.

Згоден, ТС?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тему читати боляче :)
І навіть не знаю що гірше: дебільні пости троля 80го рівня :) чи ваша реакція та суперечка з ним

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На назву відео про Землю не звертайте увагу, тут проста фізика але без пояснень  )))))

Знято за СССР ,  просто цікава інформація помислити ))))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...