Перейти до змісту

Земля не куля! )))


UALucky

Рекомендовані повідомлення

3 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

проблема не в тому, що ти цікавишся всесвітом, а в тому, що *заїхав* в цю тему почавши з плоскої землі й іншої хєрні, від того й таке упереджене ставлення до всього іншого з твоїх уст

Думаю саме так , світом цікавлюсь , що дня щось нове і кумедне для розуміння,  але є моменти,   коли в тій херні в інтернетіі про землю плаский  пляцок, чи землю трикутник, чи землю кулю,  віднаходиш вектор напрямку для розвитку  власної думки ).  

В наш час дуже важко не піддатись маніпуляціям.  

Маніпуляції свідомістю в наш час кругом ))))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 122
  • Створено
  • Остання відповідь
44 хвилин тому, UALucky сказано:

але блін Египет

опа, на форумі скляропоклоннік завівся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І на рахунок  появи всесвіту, хтось вірить у Великий Вибух , чогось там, десь там ? )))))

Я ото уявив вибух пару тиш ядрьоних бомб, думаю інфузорія тухля не родиться)))))

Перший ланцюг ДНК  на амінокислотах думаю теж хрін вродиться)))

А ту був всьогод один БАБАХ і понеслась )))  

Як закрутилось завертілось, ось вам плазма, осьо вам пилюку в купу, а там водень , родились перші зірки, а там і чорні дірки, іще  купа хімічних сполук та  елементів з вибуху привалилана на халяву )))) ,   ---- блін а шо так бамкнуло, що стільки всього навалило ???? )))))

Далі Гравітація як основна сила ліпила ліпила))) , і наліпила (колобків)  планет .

Ще один косячот в цій теорії,  якщо гравітація сила постійна , то і вектори напрамку сил походу мають бути кругом однакові.  А  якщо так тоді чому пишуть про різний розмір планет, вони ж то ліпились в однакових умовах , в одній кастрюлі Космосу )))).

Думаю планети всі однакові по розміру , за рахунок особливості нашого зору, на різних відстаннях розміри їх різні --- ( це особисто моє припущення) --- )))

 

Тай з відстанями там теж намудрили, щей світлові роки приліпили.

Ми в змозі розгледіти літак на висоті 10-15 км, але сопутник уже ні, а станцію МКС якщо вона реально є теж не можем побачити , окрім  світлової плями яка рухається гарнесенько по небу.

І о чудо ми бачим зорі до яких тищу світвих років -- це як ???

А ну да телескоп )))) що се я панікую )))))).

 

Повенемось далі до всесвіту .

І ніби пройшло багато сотень тиш років , бац і тримай органіку на вуглицевій основі. 

І то ті учені пишуть що воно само ото тако до такої кондиції дойшло, отой супчик життя  в кастрюлі всесвіту зварився.

 

Але комедія в тому , що думаю так процентів 80 людей з  шкільними програмами та вищою освітою , саме це вважають за правду. 

Комедія тай годі )))

 

І чуть не забув, я думаю що нам брешуть про всесвіт , тільки з однієї причини.

 

А причина дуже проста, ні ви ні я , а ні жоден академік не зможе пояснити , ЩО ТАКЕ ПЛАСТИКОВА ПОРОЖНЯ ПЛЯШКА ,  Або , ЩО ЯВЛЯЄ СОБОЮ ЗВИЧАЙНА КУЛЬКОВА РУЧКА,

ВИ спробуцте пояснити, запевняю, все закінчиться молекулярними структурами, металу, мластику, і рядом хімічних елементів, але чіткої відповіді увас не буде  - ЩО ТАКЕ ПОРОЖНЯ ПЛАСТИКОВА ПЛАШКА , чи кулькова ручка.

І так з кожним предметом на нашій планеті. 

І відповіть думаю проста, МИ не створювали того що нас оточує, тому і відповіді у на немає. 

І ще один параметр це наша мова , точніше засоби спілкування, вони не досконалі, яби  сказав мови спотворені навмисно , ми одне слово розуміємо по різному додати наголоси то взагалі ......

Прикладом ідеальних мов є Математика, Хімія, думаю ще Латина яку використовують лікарі.  

На якому контенеті  не опинився , Математик, Хімік, і Медик  вони   знайдуть спільну мову з людьми які володіють такими самими науками, а ці науки є свого роду точними, і помилок в розумінні однієї суті не може бути.

Цифра вона і в Африці чифра)

Хім елемент те саме ,  ну і медичні иерміни також в тій сімій катигорії, так як склад тіла людини  і розташування важливих органів ідентичне.

 

Є грам помилки в тексті , вибачайте .

якось так))) 

 

 

 

 

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуйте пояснити любий предмет.

Для прикладу про Пляшку з під кока-коли ))))

 

Що таке порожня платикова пляшка?

 

Варіанти відповіді. )

 

1-ша спроба . це посудина для рідини, ок що таке посудина?,і що таке рідина?, ну посудина це тара? ,  ок а що таке тара? , це та сам порожня посудина для рідини )))) ,  ок а що таке порожня ?,  порожня це коли нічого не має ,  ок а що означає нічого не має ? ... упс ........ блін задавати запитання що це таке можна практично до безкінечності і чіткої вичерпної відповіді щоб зрозуміли всі одночасно і миттєво просто не має. 

 

2 - га спроба мластикова плашка зроблена з пластику, а що таке пластик? , пластик це ....... і так далі )))), доберемся думаю до хімічниї елементів нафти), але чіткої відповіді ---Що таке пластикова пляшка у нас не буде.

 

Або спробуйте пояснити дитині в три роки що таке світло.

Прикол в тому що би ви не наплели , дитина повірить , і потім коли вона виросте , вона буде вважати що саме ви сказали правду про світло ).

Те саме з релігіями ) , але їх чіпати не буду , скажу коротенько, поганих чи хороших людей не існує.

Існує лише середовище в якому ці люди виросли, саме оточуюче середовище формує базові характеристики людини. 

Коли ми европейці попадемо в племена де їдять людей.

Для нас це буде дико і жахливо.

Але коли ми прийдемо до вождя а у нього на стіні висить три черепа людей яких він кокнув, і задамо запитання ,

Як ти вважаєш вбивати людей це погано , он в тебе три черепа вісить?

Думаю він скаже , що він поганий мисливець бо в його Кума ))))), з іншого племені висить 5-ть черепух ))).

Для них це норма для нас це дико.

Але їх можна перевчити , думаю хватить троьх поколінь.

якось так )

 

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, UALucky сказал:

Що таке порожня платикова пляшка?

 

Я бачу, що твій бульбулятор тобі покою не дає)). Завязуй, а то скоро весь мозок прокуриш))).

 

img.php?aHR0cHM6Ly9pLnl0aW1nLmNvbS92aS8x

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

))))))))))))))) в мене на це лайно що курять алергія )))))))))) 

Але кожна порада, є ключ до розуміння хто пише і хто з чим себе повязує на банальних речах.

Дякую за комент.

За живе з пляхами брати більше не буду.

Поясніть тоді такий предмет як Колінвал )))))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, UALucky сказал:

Але кожна порада, є ключ до розуміння хто пише і хто з чим себе повязує на банальних речах.

 

Я себе пов'язую з гумором, так як без гумору твої "перли" читати неможливо)). Чи ти думав, що адекватні люди вступлять з тобою в диспут??? Нуууу, це потрібно тоді бути або неадекватом, або накуритись, щоб бути на твоїй хвилі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще темка для роздумів (чи флуду).

 

Физики сделали шокирующее заявление — времени не существует. Для человека время определённо существует: мы просыпаемся утром, двигаемся вперёд во времени в течение дня и в какой-то момент ложимся спать, а во сне тоже продолжаем двигаться вперёд во времени...

http://www.newscom.md/rus/fiziki-sdelali-shokiruyushee-zayavlenie-vremeni-ne-sushestvuet.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не рухайте блаженного брітанского учьоного, валиться на елементарних, граматичних помилках, проте вважає, що Піфагор, Арістотель, Ньютон - п...си, а сам, звісно - д'Артаньян :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@UALucky от не туди ти тему тиснУв і відгріб по повній

громадо, а чого це ви на нього накинулись? взагалі-то це свого роду гумор. при чому нікого образити він не хотів. людина посміялась і вирішила поділитись цим з нами.

не розумію...

пропоную якийсь спец.смайлик створити: типу "наступні букАви не серйозні і надруковані чисто для паржать"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, UALucky сказано:

На рахунок Шестикутника, якщо зробити шестикутну трубку , як ото бжоли ліплять,

Ти явно накурений.

Про соти давно все ясно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин тому, guest сказано:

опа, на форумі скляропоклоннік завівся

В словак Склярова є доля істини.  Принаймні багато питань які він задає - відповіді не мають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тс, а в теорії великого вибуху, яку ти розніс в прах своїми знаннями про всесвіт, тебе не насторожує, млять, слово ТЕОРІЯ?

Біда таких шукачів правди навіть не в тому, що вони не знають елементарних базових речей, а, що вміють при потребі влоб ігнорувати непідходящі очевидні факти. У мене просто мозок плавиться, як таким ідіотизмом можна займатись.

Форму Землі, власне, легко і фінансово доступно можна перевірити своїми силами, якщо вже так приспічило. Це цікавий досвід. Але ж ні, краще побудувати теорію, яка виносить мозок адекватним людям.

Всесвітню змову вони бачать, а те, що країною керує ОЗУ фактично, під носом, вони не бачать.

 

Все, схолов)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 28.02.2017 at 03:22, UALucky сказано:

Блін тему треба було назвати Ігри з розумом )))))

Тему потрібно було створити у флеймі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, Yuraul сказано:

Тс, а в теорії великого вибуху, яку ти розніс в прах своїми знаннями про всесвіт, тебе не насторожує, млять, слово ТЕОРІЯ?

Біда таких шукачів правди навіть не в тому, що вони не знають елементарних базових речей, а, що вміють при потребі влоб ігнорувати непідходящі очевидні факти. У мене просто мозок плавиться, як таким ідіотизмом можна займатись.

Форму Землі, власне, легко і фінансово доступно можна перевірити своїми силами, якщо вже так приспічило. Це цікавий досвід. Але ж ні, краще побудувати теорію, яка виносить мозок адекватним людям.

Всесвітню змову вони бачать, а те, що країною керує ОЗУ фактично, під носом, вони не бачать.

 

Все, схолов)

 

Навіщо вірити в теорії якщо теорія це  припущення, а потім люди рвуть рубахи доказуючи що теорія це реальність ))))),  Думаю треба вірити в те що можна самому пощупати органами відчутів , точніше  рядом сенсорних датчиків які вбудовані в  тіло і підключені через нервову систему )))))). 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Zheny@ сказано:

Ти явно накурений.

Про соти давно все ясно.

 

Ну незнаю )))))))))))) ,   там є заголовок "  Гусеницы подсаживают муравьев на наркотики и заставляют работать телохранителями "  )))))))))))))))))  

І таке друкують в наукових журналах ))))))  

Гусінь нарко драгери )))) ,  жах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, UALucky сказано:

сам то читав?

А я прочитав.

А з наркотою ти зав'язуй, бо те, що ти пишеш схоже на дію якихось грибів чи інших галюциногенів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ото почав читати весь цей брєд і думаю, що то за вчений такий, глянув на рєпу і здивувався, звідки стільки позитивної репутації, зайшов в анкету - а там всі 365 плюсів за "картинки з уматними текстами")). Все стало зрозуміло - чувак конкретно "на приколі")))...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, Юріч сказано:

Я ото почав читати весь цей брєд і думаю, що то за вчений такий, глянув на рєпу і здивувався, звідки стільки позитивної репутації, зайшов в анкету - а там всі 365 плюсів за "картинки з уматними текстами")). Все стало зрозуміло - чувак конкретно "на приколі")))...

Позитив править світом)  кожна посмішка брибиває погану бактерію! ))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зорі на небі це лампочки  , світ сходить з розуму???? ))))  + коментатори кумедні )))))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Влом перечитувати усе що тут творилося, але в кожному прочитаному пості "рука-ліцо"

пиши в лічку, розкажу тобі про все що тебе цікавить і щоб не дивився купу такої фігні в неті і не думав невтуда

 

а якщо в 2 словах, то оці всякі теорії ітд ітп це для того щоб такі як  UALucky сиділи на форумі, замість того щоб взяти і провести хоч якийсь елементарний експеримент чи подумати про майбетнє і справи нагальні і буденні.. про війну в Україні...  окозамилювання то все щоб водити людьми як худобою бо люди ведуться на все незвичайне і всякій "взрив шаблона"

 

Це щось подібне як тема про БТГ  формула якого проста "Придумав якусь схемку де ніби ККД>1 яка вроді працює, назбирав коло себе людей, показав людям но не все, заставив людей внікати в те все діло і підстрікати, що вот в тебе все робить щоб думали, а так як наш народ любить халяву, рано чи пізно хтось почне донатити щоб поміг зробити схему, потім таких стає більше,  береш бабкі і на курорти.

 

В мене був викладач, то він постійно повторював "не будьте бидлом! думайте своєю головою!!! " 

 

 

А більшість того що тут було описано може вирішитись саме собою якщо усвідомити той факт, що будь-яка система прагне до мінімум енергії, звідси випливає що ідеальна форма будь чого - то СФЕРА (а не 90-60-90 хіхі )

і ця сфера модулюється додатковими умовами.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Висловлювання дня з соц мережі,

Інколи після розмови з людиною хочеться доброзичливо потиснути лапу собаці, посміхнутися коту, вклонитися слону....))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...