Перейти до змісту

Графа "національність" в паспорті


kudrom

Графа "національність"  

81 користувач проголосував

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Проголосував "проти". Чим менше інфи у держави про людину, тим більше свободи має ця людина, імхо.

Ну і "ділити" лишній раз людей не варто. Вони самі поділяться. :blink:

Я за те, щоб всіх громадян за змовчуванням вважати українцями, незалежно від мови спілкування та етнічного походження.

А істінно-руССкіє люді, винуждєнно проживающіє на времєнно окупірованой жидобандеровцамі теріторії т.н. Украіни, самостійно "проявляться". :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 130
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

а я за! я УКРАЇНЕЦЬ і тому мені нічого боятись, і хай у паспорті буде ще раз записано, що я УКРАЇНЕЦЬ. І ше одне-усіх, хто підписався у паспорті як українець треба заставити пройти тестування по укр мові! і якшо не проходять-xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

читаєм правила, виправляєм пост до 23:59 01.05.08 і не ідем в РО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Какім макаром у мну в паспорті на укр і рус нідпісі ?

просто олбанська ще не така поширена як ці дві

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я за! я УКРАЇНЕЦЬ і тому мені нічого боятись, і хай у паспорті буде ще раз записано, що я УКРАЇНЕЦЬ. І ше одне-усіх, хто підписався у паспорті як українець треба заставити пройти тестування по укр мові! і якшо не проходять-підсрачника і на етнічну (як кажуть кацапи) РОДЗІНУ

Большие буквы, точки, запятые, пробелы, тире ("я - украинец") русизмы ("по" вместо "з"), сложносочинённые и уточняющие предложения, сокращения ("укр мова")...

Так ведь ты же первый провалишь тот экзамен! ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

взагалі національність придумали Москалі для расової дискримінаціїї.

в Європі давно про це забули такщо нехай відійде в Московію їх чтіво. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитав пости - народ вбиває своєю інфальтільністю, причому націоналізм - це фашизм, ти хоч вникав в питання...національність - це признак расової дискримінації - ти знаєш чим відрізняється раса від нації - почитай і розберись...повернення національності в паспорт - це однозначна деградація - деградація в чому? Я в шоці. Тут багато таких твердять про якийсь особливий шлях для України, так от без національності і нації його не прокласти. Ви праві в Європі національність це примітив, там і нормальна сексуальна поведінка - примітив - моральна деградація на рівні з шизофренією - я не хочу щоб в нас було так як зараз в Європі - українська свідомість не витерпить такої зарази...

Мій друг явно не расист поїхав в Лондон, трохи попрацював поряд з неграми і став расистом...

Прочитав гарну фразу:

В Україні налічується біля 300 порід собак, всі решта - а їх мільйони - дворняги... Я поважаю всі нації які не прагнуть зруйнувати мою і я нехочу бути разом з усіма вами совковими дворнягами.

Багато говорять про усвідомлення себе як українця і без штампу в паспорті - а ви впевнені, що ваша дитина так буде себе усвідомлювати? Пояснюючи дитинці, що вона українець ви тим самим долучаєте її до великої історії, хоча мабуть і трагічної, але багато націй світу просто неможуть такою похвалитись.

Дехто встидається говорити українською, дехто боїться сказати. що він українець, або росіянин - лікуйтеся - це глибока психологічна хвороба...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Какім макаром у мну в паспорті на укр і рус нідпісі ?

Я вже задавався цим питанням. Було б напевно більше користі якщо б інфу продублювали англ. мовою, або взагалі ніякою. Українська - державна мова, і крапка.

Особисто я проголосував ЗА.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romaxa11, это просто проблема идентефикации.

Болеле тоже мало знать, шо он за Динамо-Киев, ему обязательно нужен шарфег, иначе дитя, не дай бох, вдруг за Шахтер начнет болеть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

неплохо было бы еще вносить в паспорт родословную, начиная от Адама с Евой (или от обезьяны, это уже у кого как получилось..)

а то был уже один ну очень ярый националист (то ли гитлер, то ли вообще шикильгрубер), так у него оказывается было такого в крови намешано, что мама не горюй...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви хлопці бачите в національності тільки погане: порівнюєте її з фашизмом, з родословною, чому? Вдумайтесь, значить війна з німцями в 1941-45 роках була дурницею, непотрібно було получається з ними воювати - а що тут такого: прийшла собі інша нація на нашу землю, для чого їх вбивати - та ж нація це неважливо - вони такі самі люди як ми...Неподобається :) Більше того - вам неподобається бо я говорю про націю як українець - а це вже апріорі вам неподобається.

Нація і національність - це важливо, ви б самі переконались, як би взнали національний склад ВР - тоді і зрозуміли чому так все непросто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви хлопці бачите в національності тільки погане: порівнюєте її з фашизмом, з родословною, чому? Вдумайтесь, значить війна з німцями в 1941-45 роках була дурницею, непотрібно було получається з ними воювати - а що тут такого: прийшла собі інша нація на нашу землю, для чого їх вбивати - та ж нація це неважливо - вони такі самі люди як ми...

конечно, чего с ними было воевать..

свои ж чуваки пришли - бандера с шухевичем...

а если бы знали, что они сегодня хероями будут, то ни за что бы не воевали...

знали бы прикуп - жили бы в сочи..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проголосував ЗА!

andynd

ти антифашист? чи щось подібне?

мова йде про графу національність, а тут розводиш сторонні балачки із застосуванням своєї анифашиської фантазії. як кажуть: іноді банан, це лише банан. і не потрібно робити із мухи слона та розпалювати міжнаціональну ворожнечу.

romaxa11

хороші аргументи у тебе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проголосував ЗА!

теперь дело за малым - найди фломастер и впиши себе в паспорт.

делов то...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я себе уже вписал...

две, на всякий случай и пока карандашом...

вдруг власть поменяется...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я себе уже вписал...

две, на всякий случай и пока карандашом...

вдруг власть поменяется...

напиши третю, про всяк випадок. а то власті поміняються ще. контрреволюція - річ жахлива.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"За" - графу, бо я хочу знати коли при предяві паспорта що перед мною (жид, москаль чи ще хто там...відступаючи від теми ) я не хочу мати справи/діла/розмови з перечисленими, це недобрі нації для українців (хоча є вийняткі).

Мачі казлофф масковських с овцами шепелявими ! Гнать їх з країни ! Слава Ацкому Сотоне і Ктулху :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проголосовал "За". Общаюсь я преимущественно на русском. Просто удобно и нравится. Но считаю себя чистокровным украинцем. Родился и живу в Луцке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"За" - графу, бо я хочу знати коли при предяві паспорта що перед мною (жид, москаль чи ще хто там...відступаючи від теми ) я не хочу мати справи/діла/розмови з перечисленими, це недобрі нації для українців (хоча є вийняткі).

Мачі казлофф масковських с овцами шепелявими ! Гнать їх з країни ! Слава Ацкому Сотоне і Ктулху :)

-1 vanus-у как модератору таких заявочек...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

-1 vanus-у как модератору таких заявочек...

Флудер і "абідчівий ребянок" .....щоб тобі "мінус" в баблі був напостой. Ет майо тібе проклятіє !!! (Ржунимагу с взрослого ціловека з комплексом москальського гопа).

"ЗА" графу. Щоб знати де свої, а де "чужі" !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я "за" такую графу только в случае, если в ней будет действительно национальность, а не страна рождения..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніщо не розпалює її так як ця ваша графа у паспорт

я послідовно відстоюю свою точку зору

не моя вина що персаонально ти не розумієш що у цій графі - початок

дискримінації за мовною ознакою, шовінізму, тої самої теорії про арійську расу

я не дивуюся коли ти таке пишеш, я від тебе атке очікував, тепер буду знати, що графа у паспорті - ознака фашизму, нацизму, шовінізму і таке інше.

радив би усім "антифашистам" вгамуватися. ну не гарно робити такі голослівні заяви та називати людей фашистами і подібними.

то хто тоді ви, пан skinik?

я - українець, який бажає щоб у паспорті була графа національність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...