Перейти до змісту

Леди в Мужском Коллективе


Samhayne

Рекомендовані повідомлення

Оказаться в мужском коллективе - голубая мечта многих дам. По этому поводу слабая половина человечества сотворила радужные и порой весьма противоречивые иллюзии. Мы предлагаем развеять их ради вашего же блага.

Иллюзия первая. Настоящие мужчины знают, что женщина - существо слабое. Поэтому они всячески подстраховывают дам на "крутых поворотах", вовремя подают руку и защищают от яростных нападок шефа.

На самом деле, как только вы переступили порог "мужского цветника", для своих новых сотрудников вы умерли как слабое существо. Никто не станет прощать вам промашки, утирать слезы, никто не примет в расчет, что у вас случаются критические дни и бывают головные боли. Могут и грубо ответить, и сделать некорректное замечание.

И дело вовсе не в том, что наши "великие и могучие" бестактны и твердолобы, а просто таковы правила игры в мужской команде: жесткая борьба, где есть победители и побежденные, и непременный приз - деньги или успех.

Поэтому женщина в мужском коллективе - не слабое звено. Она - равноправный игрок. А что случится с дамочкой, которая оказалась на "поле боя" и не учла это правило? Она проиграет.

Способ выживания: стать командным игроком.

Попробуйте поиграть в футбол. Постичь психологию работы в мужской команде будет намного проще, когда вы испытаете ее "прелести" на собственной шкуре. Узнаете, например, зачем надо закрывать уязвимые места, научитесь быстро двигаться, соображать, просчитывать ситуацию на несколько ходов вперед и при этом всегда помнить о том, что нужно забить гол...

Попытайтесь освоить шахматы. Выясните, как ходят фигуры, и при этом постарайтесь понять, какой из них в мужском коллективе являетесь вы. Вам станет совершенно очевидно, что коллегам не понравится, если "слон" сделает "ход конем", а "пешка" норовит сразу превратиться в "ферзя".

Иллюзия вторая. В мужском коллективе дама всегда находится под пристальным вниманием. Красивые платья, изысканные украшения, стильный макияж и тонкие духи обеспечат барышне всеобщее восхищение и стремительное продвижение по службе.

Зря стараетесь - мужская братия настолько увлечена работой, что вряд ли обратит внимание, чем от вас пахнет: "Шанель ©5" или "Тройным" одеколоном. Ну не замечают они мелочей - в этом и состоит особенность мужской психологии. Тонуть в деталях - женская "привилегия".

Кстати, психологи заметили: постоянно находясь в центре внимания, барышня жутко переживает по поводу своего внешнего вида - и получает стресс. Что же касается одежды, то всякие кофточки с рюшами, платья, не говоря уж о мини-юбках, воздействуют на "подкорку" коллег противоположного пола раздражающе. Если все мужчины в костюмах, а дама - в платье, то она будет выглядеть чужой на их "празднике жизни". Хотя получить приглашение на чашечку кофе может...

Способ выживания: правильно одеваться.

Попробуйте сыграть разок в хоккей, нарядившись в балетную пачку и пуанты. Представляете реакцию? Примерно так же действуют на сотрудников- мужчин рюши и кружева. Вот почему в женской одежде должна непременно присутствовать какая-нибудь деталь мужской "униформы". Не обязательно брюки. Пусть это будут пиджак, жилет или шейный платок, имитирующий галстук.

Иллюзия третья. Стоит дамочке как следует пококетничать, и все сразу бросятся за ней ухаживать, а кто-то, возможно (чем черт не шутит?), предложит руку и сердце.

Искать возлюбленного на рабочем месте - дело бесперспективное. Представителей мужского братства, одичавших без женского общества, охмурить и захомутать так же сложно, как обитателей мужского монастыря. Разгадка этого загадочного явления проста; на службе мужчин как людей, нацеленных на успех, прежде всего волнует то, насколько дама будет полезна в работе, а уж потом (с 13.00 до 14.00 или после 18.00) - ее остальные качества. Если же дама умеет только стрелять глазками, то ей присвоят титул "Мисс... куриные мозги", а потом и вовсе выдворят, мол, "ты просто лишняя деталь"…

Вообщем, хто як може так і виживає в чоловічому середовищі...

З цього випливає питання - Хто і як завойовував своє місце в колективі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво почитати, хоч і сумно стало. В мене в основному жіночий колектив, я називаю його "тераріумом", де , як казала Фаіна Ранєвська, жіночки дружать проти жіночок.

Думаю написане має раціональне зерно. Деякі моменти спостерігаються і у нас на форумі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стаття на більшу половину висмоктана з пальця і не відповідає нашій дійсності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

а знаєте, я ненавиджу жіночих колективів. Мусить бути хоч кілька чоловіків, тоді вроджена внутрішньобабська стервозність згладжується, всі хочуть виглядати і бути кращими, ніж є насправді. А чоловічий колектив, він, звичайно, мобілізує жінку. Тут не скажеш, дістаючи прокладку з сумочки, що сьогодні працювати не можу, не зробиш круглі очі (якщо не хочеш, щоб за тобою закріпилось надійно звання "слабкої, тендітної, симпатичної БЛОНДИНКИ"), що не можеш вставити на місце порт до монітора. Чоловічий колектив не визнає пліток (хоча я знаю вийнятки), а капості там тож на повну катушку, в чоловічому колективі можуть не помити кружки, тут головне не зробити дурницю і не піти їх мити. Карочі, багато тонкощів. Але, в якийсь момент тебе ніжно цілують в щічку, визнаючи жінкою, разом з тим називають, "девушкой - рубаха-парнем" ;).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З власного досвіду скажу , що працювати з чоловіками набагато легше, ніж з жінками. З ними в любому випадку можна домовитись :_17: І порадитись, і посміятись , і отримати підтримку. Не змогла б , напевно працювати в суто жіночому колективі . А якщо ти слабка по своїй природі, то такою ти будеш і в жіночому , і в чоловічому колективі. Але чоловічий колектив , дасть більшу моральну закалку. Тому , що вони( чоловіки) не дуже довго будуть з тобою панькатись і перед ними не дуже будеш мокроту розпускати . Без чоловіків нікуди ! :lol:

Р.С. І керівник, начальник - краще , коли чоловік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

ггг правдиво. і достовірно, Як на мене.

ніколи не страждала "кокетництвом" та іншими жіночими штучками для завлєканія і отим "ай, какая я слабая, памагітє йолкі-палкі-і-і-і-і"

тому в чол. колективах на роботах попередніх мене сприймали нормально. і спрацьовувалися ми набагато краще, ніж з бабами.

не люблю жіночі колективи, ібо "фсє бабо дури". і дурнуваті ігри "хто кого" набридають і не дають працювати. ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня на одной из работ было 98% персонала - женсчины... Это кошмар. Ужасно доставали эти их постоянные склоки, обиды и т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чесно, нема гіршого керівника ніж жінка (бувають звичайно винятки, але дуже рідко). З власного досвіду - клімакс, з чоловіком посварилась, я вдягнулась гарніше... і так до безкінечності - і як результат, злість зривають по робочих питаннях на тобі (про випадки, коли я щось не так зробила тут не йдеться).

imho - з чоловіками набагато легше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мну пофіг шас, сам собі хазяїн, але згадуючи свої попередні колективи, то не скажу що мені було краще з чоловіками працювати.. чогось мені лінтяї попадались.. от жіночки завжди ф точку були )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в чоловічому легше - можна нагрубити/нахамити/послати - простіше кажучи - розрядити обстановку :)

В жіночому - собі такого не дозволиш, тим паче, якщо ти керівник (чоловік) .

У мене дружина керівник жіночого колективу.

Що я вже наслуховуюся... бр..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чесно, нема гіршого керівника ніж жінка (бувають звичайно винятки, але дуже рідко). З власного досвіду - клімакс, з чоловіком посварилась, я вдягнулась гарніше... і так до безкінечності - і як результат, злість зривають по робочих питаннях на тобі (про випадки, коли я щось не так зробила тут не йдеться).

imho - з чоловіками набагато легше.

В мене директор - жінка, і вона 100 очків любому мужику вперед дасть....

Оскільки ми регіональне представництво, то філії розкидані по всій Україні, то наша директорка єдина жінка в чоловічому колективі... я їй не заздрю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вся суть в деталях...

чоловіки справді не завжди можуть побачити, що жінка підстригла волосся на 2 см, або вдягла нову цепочку. Зате вони так само і не помітять кривий погляд, недоречну фразу чи якусь колкість. Від якої жіночий колектив би гудів тиждень.

ЗІ маю досвід роботи в 100% жіночому колективі, де я був одним мужчиною. Пропрацював 2,5 роки. Нічого. Всі живі :)

ще треба розділяти в якому саме колективі - одна справа рада директорів, друга - ЖКП №N...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу по секретику :) Блін жінка-керівник, то триндець як важко, я б сказав взагалі - жопа!!! Я тут з одним проектиком через це стільки часу вже ковбашусь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з іншої сторони, жінка в колективі - стимул мужикам бути мужчинами та джентльменами..

Зокрема - одягати чисті шкарпетки, користуватися одеколоном, бути охайними та культурними..

іт.д.

Одним словом - не робити того що жінці не приємно чути/бачити/ відчувати..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Має бути золота середина. Думаю є нормальним те що пише Женя в останньому пості, та і жінка повинна пам*ятати, що вона жінка і бути рушійною силою, а не розчинятися.

В свому тераріумі помітила, що до подібної асиміляції в жіночому колективі вдаються чоловіки. Як на мене краще хай жінка залишиться кокеткою, чім чоловік збабиться. Фу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...