Перейти до змісту

Як держава контролює гаманці українців


sss381

Рекомендовані повідомлення

2 minutes ago, WebTraveller said:

Я плачу за дороги зараз і хочу їздити по ним зараз. А по ним їздити неможливо.

Що будет років через 5 я незнаю. І говорити про це немає сенсу.

 

 

Це знову ж була ілюстрація до тези "я не плачу, бо мені абсолютно нічого не дають, а тільки п@ять мої гроші". Ну та гаразд. Бачу дійсно немає сенсу.

 

П.С. Можна подумати, що якщо десь до осені ті ями по Луцьку трохи полатають, ти скажеш: "люкс, тепер можна і податки платити" )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 69
  • Створено
  • Остання відповідь
Только что, yu2007 сказал:

П.С. Можна подумати, що якщо десь до осені ті ями по Луцьку трохи полатають, ти скажеш: "люкс, тепер можна і податки платити" )))

А тут в мене немає вибору. Плачу на кожній заправці. І не жаліюсь, бо можу собі дозволити і не парюсь.

Так само і в інших сферах, можу оформити підприємця і платити 5%. Не збіднію. Але не бачу поки в цьому сенсу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Більше 20-ти років спостерігаємо. Майдани були (і я там був). Менше стали тратити наші гроші? З кожним роком більше і більше.

А подивишся цю хрєнь шо робиться... Типу заловили, за 10 хв захворів, відпустили, втік. І так по кругу. Кругообіг пиз..ків у природі

Жоден майдан не провів зміну правил гри а лише привів до влади іншу людину. Жодного з корупціонерів не покарали через стару систему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, sergkots сказал:

Жоден майдан не провів зміну правил гри а лише привів до влади іншу людину. Жодного з корупціонерів не покарали через стару систему.

Я про те і говорю.

Той самий Пєтя зіграв не малу роль у партії Віті.

більше 20-ти років пройшло а обличчя ті ж самі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

це якщо комусь цікаво крім мене в цей пізній час))

Через 6 хвилин запуск)) Потріть потім це повідомлення не по темі))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, WebTraveller said:

А тут в мене немає вибору. Плачу на кожній заправці. І не жаліюсь, бо можу собі дозволити і не парюсь.

Так само і в інших сферах, можу оформити підприємця і платити 5%. Не збіднію. Але не бачу поки в цьому сенсу

 

От про це і мова!!11

Платиш за дороги, бо не маєш вибору, а не тому, що не збіднієш. Хоча якість того, за що ти платиш, відверте гівно (яма на ямі), бо більшу частину твоїх грошей крадуть.

А от в тих "інших сферах" можеш поки що "лавірувати". Тому й не платиш, прикриваючи це якимись високими матеріями ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, yu2007 сказал:

 

От про це і мова!!11

Платиш за дороги, бо не маєш вибору, а не тому, що не збіднієш. Хоча якість того, за що ти платиш, відверте гівно (яма на ямі), бо більшу частину твоїх грошей крадуть.

А от в тих "інших сферах" можеш поки що "лавірувати". Тому й не платиш, прикриваючи це якимись високими матеріями ))

Ніяких високих матерій. Їх крадуть у всіх сферах. Це й пробую донести. Від того що я сплачу в іншу сферу частину свого доходу нічого не зміниться.

Як писав вище, у когось просто з"явиться нова яхта.

І у всіх сферах таке ж гівно як і наші дороги

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 minutes ago, WebTraveller said:

Ніяких високих матерій. Їх крадуть у всіх сферах. Це й пробую донести. Від того що я сплачу в іншу сферу частину свого доходу нічого не зміниться.

Як писав вище, у когось просто з"явиться нова яхта.

І у всіх сферах таке ж гівно як і наші дороги

 

Вже третій раз та яхта. Я б на місці модераторів все таки співставив айпі вебтревелера і дедіда )))

 

Знаєш анекдот "Пап, тєпєрь ти будєш мєньшє піть? - Нєт, тєпєрь синок ти будєш мєньшє єсть"?

Від того, що ти не заплатиш податки, красти менше не стануть, а от соціальних благ на якусь частинку стане менше.

 

От завтра всі подивляться на тебе, візьмуть і собі перестануть платити податки. Все, крутись як хочеш, повний "хозрасчьот". А в тестя, не дай бог, знову інсульт. Дзвониш в швидку, а тобі "Шо, інсульт? Мільйон давай, приїдемо відкачаємо. А нє то нє". 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, yu2007 сказал:

 

Вже третій раз та яхта. Я б на місці модераторів все таки співставив айпі вебтревелера і дедіда )))

 

А тобі скрізь шпійони і москальські агенти ввижаються?))

Можу сказати тобі свій ай-пі))

А можу змінити свій ай-пі. То ж не є проблемою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, dedid сказано:

В якій країні єс чи західного світу є практика субсидій?

хоч і не хотілось знову вступати в дискусію з Карамбою... але треба вірити в людей :)

отако, для загального розвитку - почитай в приєднаному файлі дослідження від Кейс-Україна... в ЄС не те що субсидію - житло соціальне дають ;)

це якщо ти ще не чув про талони на харчування в Штатах

9 годин тому, dedid сказано:

зробив власну скважину на воду, і термальні скважини, повністю незалежний, працюєш закордоном чи маєш фірму чи компанію іноземну,  тут неплатиш ніяких податків

неправильний висновок. за свердловину треба платити в бюджет (натяк - користування надрами)

1ea083ea7c0a464799e403b2a319dcf8.pdf

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спір це звісно ж добре.

Але невже ви дійсно не бачите, що держава зі всіх сторін затягує зашморг на шиї? Ви свято вірите, що додаючи\збільшуючи податки, платежі, сплати, штрафи це йде на користь державі? Що віддається космічний державний борг, а чомусь в той же час з іншого боку береться новий, і при цьому населення вздихає полегшено "хух, долар ще побуде на місці", а чиновники потерають рученятка на дерибан.

Це не "шокова терапія", як у Польші. Ми реально тонемо. Імхо.17362872_1930477963906151_71657635011033

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, dedid сказано:

Сам собі суперечиш, це не субсидії , це пряма допомога, персональна, а не ахмєтову в карман

тролику, де саме суперечність? і в "капіталістичних" країнах допомагають персонально громадянам, які цього потребують, і в нас кожному субсидіанту персонально.

і так, для загального розвитку - левова частина субсидій йде на опалення, цебто за газ, цебто Нафтогазу. писати, що Нафтогаз кишеня ахмєтова - м'яко кажучи, нерозумно.

1 година тому, dedid сказано:

За надра читай конституцію, надра належат народу

лікарня також належить народу (територіальній громаді), але народ мусить платити в будь-якому випадку ;)

навіть якщо ти не платиш податки (як дехто тут хвалився), весь народ мусить "скинутись" за тебе.

 

1 година тому, dedid сказано:

В мене останнім часом все більші переконання, що Порошенко, то таємний кумир Путіна і бере з нього прикла

це скільки? останніх 3 дні? 3 години? 3 місяці???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, rrid сказал:

навіть якщо ти не платиш податки (як дехто тут хвалився), весь народ мусить "скинутись" за тебе.

Ніхто не хвалиться що не платить податки. Проста констатація фактів. Податки ростуть, ціни ростуть. Хтось якесь покращення побачив? Я думаю запитання риторичне. І владу поміняли, і "реформи" проводяться, ту ж поліцію поміняли. А нас все "завтра"ками кормлять. От ще трошки потерпіть і всьо буде супер. Ще трошки і буде безвіз і т.д. і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 минуты назад, halcogen сказал:

Нагадайте, хто помнить, для чого нам безвіз?

Особисто мені він нафіг не потрібен. Немаю ніяких проблем зробити візу і поїхати куди хочу.

Віза коштує копійки. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 часов назад, sergkots сказал:

Свого часу платив всі податки - 

То я розумію і @WebTraveller  і @yu2007 .

 

Проблема не в тому, що ми платимо чи не платимо - проблема, що мовчки дозволяємо нас грабувати. Через податки та через їх корупційне використання. І подивіться дохідну частину бюджету - вона практично не залежить від податку на прибуток.

Державний бюджет більшості бачиться таким собі «кошторисом». Необхідно зробити те-то і те-то, для цього потрібно стільки-то грошей. Парламентські бюджетні дебати, як здається більшості - це і є складання і обговорення цього кошторису, визначення представниками народу ось цих самих необхідних народу цілей і обсягів необхідних для цього коштів.

Але існуючі форми оподаткування повністю суперечать таким уявленням.

Судіть самі .Модель "кошторису" працює так: «Нам вкрай необхідна ось така диво-фігня. Диво-фігня коштує 100500 гривень ». Ті, кому потрібна диво-фігня, обговорюють ціну (може знайдуть дешевше), якщо ціна влаштовує - ділять витрати на диво-фігню між учасниками заходу.

Якщо знову потрібно щось (можливо навіть, що це потрібно «всім»), вони знову збираються і проробляють ту ж процедуру, навіть якщо мова йде знову про ту ж саму диво-хрєнь, яку вони купували минулого разу. Вони будуть повторювати цю процедуру кожного разу, навіть якщо купують одну і ту ж річ або послугу. Модель кошторису означає, що набір цілей і засобів визначається кожного разу (нехай навіть він повторюється), внески платяться виключно для досягнення цих узгоджених цілей цими узгодженими засобами.

А тепер уявімо сучасне «рішення» тієї ж самої «проблеми», нібито для того, щоб купити чудо-хрєнь за 100500 гривень.

Що таке сучасне оподаткування? Що таке «ми відбираємо у вас 20% кожного разу, коли ви отримуєте дохід у рамках встановленого нами тимчасового відрізка» або «ми відбираємо 20% від прибутку підприємства в місяць», або «ми відбираємо 20% з ціни кожної угоди, яку ви укладете », або« ви будете платити кожного разу, коли вам захочеться зайнятися тією чи іншою діяльністю або відкрити підприємство », або« ви будете платити кожного разу, коли купуєте пляшку алкоголю і пачку сигарет, ви будете платити кожного разу, коли ви купуєте імпортні товари», або "ви будете платити ліцензії, тарифи акцизи і штрафи, ви будете платити за землю і з кожної покупки ви будете платити ПДВ". Що це таке? Це не фінансування конкретних цілей, це грошові потоки.

Сучасне оподаткування створює грошові потоки. Податки надходять завжди, всюди, ті або інші. Це означає, що ніякої «кошторису» не існує. Податки надходять поза всяким зв'язком з тим, що вважається політичним процесом.

Така форма податків означає, що потоки будуть завжди, незалежно від самого існування бюджету. Для «наповнення скарбниці» при такій системі в принципі не потрібен ніякий бюджет. Потоки будуть, навіть якщо не буде ніяких державних витрат, тобто, навіть якщо правлячий клас тупо буде з'їдати все, що збирає, не витрачаючись на оборону, освіту, науку, медицину тощо.

Навіщо ж тоді потрібен бюджет і яка його роль? Бюджет - це свого роду урожай, який вдається зібрати політичному класу за якийсь період часу, це те, що згенерували податкові потоки за рік. І, звичайно, цей бюджет потрібно поділити, тобто, «освоїти». Ось процес поділу - це і є бюджетний процес, це і є зміст дебатів при обговоренні бюджету.

Потрібно чітко усвідомити, що бюджет ніяк не пов'язаний з «завданнями», на вирішення яких він нібито витрачається. Бюджет вирішує, не куди і скільки «ми» (платники податків) витратимо, а кому і скільки дістанеться зі згенерованих податковими потоками коштів. Розмір бюджету визначається не цілями платників податків і не міфічними потребами «функцій держави», а тим, скільки вдасться зібрати податків в широкому сенсі і скільки вдасться зайняти на внутрішньому і зовнішньому ринку.

В кінцевому підсумку, розмір бюджету визначається тільки згодою громадськості віддати свої гроші і тим, скільки ця громадськість приховала від улюбленого держави. 

В загальному, коли вам говорять про бюджет, уявляйте собі урожай, який збирають працьовиті чиновники і політики з вас, платників податків. Той факт, що на мішках з відібраним чиновники пишуть «освіта» або «медицина», нічого не змінює. Вони можуть написати там що завгодно. Або взагалі нічого не писати. Чому вони зараз пишуть ці написи? Тому, що це допомагає їм збирати урожай. Ви вірите в ці написи і не чините опір. Можна розглядати ці «витрати на освіту» або «на медицину» як інвестиції в родючість грунтів, наприклад. Так, частина ваших грошей вони витратять на те, що вони називають «охороною здоров'я», але робиться це для того, щоб отримати і решту грошей, а не тому, що це раціональний спосіб турботи про здоров'я.
Помилкою, що прямо випливає з уявлення про бюджет, як про «кошторис» є те, що бюджет мислиться керованим з боку платників податків. Це не так. Не існує ні кошторису, ні управління, бюджетні обмеження визначаються тільки можливостями його зібрати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, Ivanna сказал:

кому і скільки дістанеться зі згенерованих податковими потоками коштів.

Про це я говорив з самого початку. А хто ті "кому" думаю всі знають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, Ivanna сказано:

Державний бюджет більшості бачиться таким собі «кошторисом»

.....вибачте, але по великому рахунку в нас і держава іграшкова....дотаційна...Бюджет чисто з "подачок"  , весь підйом економіки - тупо пробачання нам боргів.....Різні соц програми і ті ж наприклад зоопарки - польша спонсорує, каналізацію і септика на "шацьких озерах" - польща))) Супер держава, супер захист громадян ..... 

Он сьогодні презик (г...умовий виріб) кудахтав про нову "мрію" (літак новий) типу ай ми молодці і все таке ..... але турки там в основному гроші вкладали.... Так де  бл@t", у нас держава? Тоді коли гроші здерти з громадян треба? <_<

задрали ті євреї-"миздобули київські"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І субсидії - то повний фарс. Уряд звітує - гроші є. А звідки вони взялися (ми то знаємо звідки)? При тотальному дефіциті бюджету то.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...а за субсидії ЕС і інші "кредитори" нашу владу "шпілівілі дєлать началі" так що ждемо осені........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оскільки за вихідні тебе ще не забанили черговий раз, то відпишу :)

On 01.04.2017 at 00:57, dedid сказано:

економічна обізнаність яку ти собі приписав

де, в якому місці приписував?! :blink:

On 01.04.2017 at 00:57, dedid сказано:

Що в нас дають кожному субсидіанту персонально?

дають реальну знижку на комуналку. в мене субсидії немає, і я плачу зараз набагато більше. батьки зараз платять  менше, ніж платили за злочинної панди.

On 01.04.2017 at 00:57, dedid сказано:

Про ахмєтова помовчу

як не маєш доказів - то таки ліпше помовчи, під дурника не коси ;)

бо якось не ліпиться до купи твоє твердження про бенефіціара Нафтогазу Ахмєта з твоїм же твердженням

On 01.04.2017 at 00:57, dedid сказано:

Енергетичні компанії- президент, людей від інших просто недопускають.

то це вже ахмєт - президент, чи Нафтогаз - не енергетична компанія? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...