Перейти до змісту

где у вас таскбар и почему?


Shkoder

немного о вашем таскбаре =)  

56 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

imho, дело не в тормозах. видео у меня не самое сильное, 7600GT/256, но ничего, успевает и при самых навороченых наворотах на десктопе. проца и памяти тоже хватает. просто я по натуре минималист-клавиатурщик. в кнопку "start" уже месяц не тыкал, если не больше - привык к Find and Run Robot, а на десятку основного софта настроил шорткаты в Keyboard Maniac. то есть на первый план выходит информативность интерфейса при минимуме лишнего. classic+classic тут лучшие ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитав тему. Згадав, що у мене вдома все ж таки 22`-й монік. Поставив як у Шкодера. Рулить. Єдине, по звичці постійно туплюсь в правий нижній кут за годинником та індикатором клавіатури. Ате то пройде... :(

На роботі класика: знизу з квік-ланчом, на 2 строки, щоб усі запущені вікна влазили (а по роботі їх у мене багатенько).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Тут ще одне запитання: А нафіга ви тулите на десктоп картинку(обої)? Невже ви так часто її споглядаєте. Як на мене, то чорний десктоп саме те що треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я часом забуваю, що у мене за картинка на десктопі...

Панельку того і розтягнув на 3 ряди бо звернуті вікна не вміщаються, постійно відкритий браузер, телнет в далекі края... і ше куча всього так що вибором картинки сильно не озадачуюсь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

serega, у меня картинка для медитации и успокоения. нажал win+d, повтыкал с минуту и снова есть желание работать. ну или не работать. смотря по настроению :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да уж ;)

Смотрю по голосовалке, что только меня прикалывает скрывающийся таскбар :)

Да и размещение его сверху поддерживает очень мало народу...

Знакомый у меня пользует таскбар справа: (нравится некоторым дизайнерам) - он с дизайном трошки связан.

Жена тоже полюбила вешать его сверху, правда не поняла, чем прикольно, когда он скрывается :)

Что-то слишком много на форуме (по результатам) консерваторов :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Врахуй, що на форумі є ще такі, як я. Які не знали, що таскбар може бути і зверху. :) Пробувала, дуже давно зліва не прижилось, і щоб ховався теж. Такщо знизу в один ряд навиду (класично). Певно далеко не всі цим завертаються, встановили класичний вигляд і айда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі при автоприховувані таскбара його неможливо розтянути на 2-3 рядочки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі при автоприховувані таскбара його неможливо розтянути на 2-3 рядочки...

Гы! А ты уверен в своих словах? ;)

Только что растянул его на пол-экрана (в ХР) - и он прекрасно появляется-исчезает :)

Может, ты забыл галочку снять с пункта "Закрепить панель задач"? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В лінуксі - стандартно для гнома - таскбар з верху, перелік вікон з низу.

У вінді таскбар з низу 2 строчки, зверху мій компутер (перелік дисків), який ховається і появляється при наведенні миші.

http://board.lutsk.ua/index.php?automodule...si&img=1791

ЗІ у вінді не прокурили тему з декількома робочими столами - дуже не зручно орієнтуватися, якщо відкрито більше 10 вікон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мну поки так зручно:

post-4335-1208505870.jpg

а как именуецца сайдбар слева? люблю такие ништячки! :D

а я вот без статбара не живу .. удобная шняга - а про засранный десктоп и не говорите сам знаю .. иногда чищу шифт+делом :ok:

post-799-1208615500.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От як в мене зараз все. Окрема вдячність mix_forever за рекомендацію Google Desktop (вже давніше...) :lol:

aa9f56908379t.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...