Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2017


Гість rl72

Рекомендовані повідомлення

40 хвилин тому, rl72 сказано:

@Fedot, це водій оправдовується, а я смайла *сарказм* з тела поставити не можу
Дівчина травмована, в лікарні

До речі, той олень був без прав, бо вилучили через ізду пяним

http://www.volynpost.com/news/91655-vodij-avto-iake-zbylo-v-centri-lucka-divchynu-izdyv-bez-prav

 

 

 

 

 

Здоров'я їй - все що можу сказати.

А водію....ну - в міру фантазії кожного. В мене вона збочена і не підлягає цензурі по таких ситуаціях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 607
  • Створено
  • Остання відповідь
11 минуту назад, fedot сказал:

Здоров'я їй - все що можу сказати.

А водію....ну - в міру фантазії кожного. В мене вона збочена і не підлягає цензурі по таких ситуаціях.

 

Знаєм твої фантазії - прострелити коліно), що в даному випадку, в принципі, підтримую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Знаєм твої фантазії - прострелити коліно), що в даному випадку, в принципі, підтримую.

Вцілому логічно, але суто в даному випадку - кримінальна відповідальність з реальним строком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, jack74 сказано:

Тільки но проїжджали - За Луцьком на львівській трасі, відразу за АЗС (майже навпроти відстійників) серйозна аварія: джип і ВАЗ (4ка здається), схоже лобове, хоча незрозуміле. Джип стоїть на зустрічній в напрямку Г.Полонки, в нього серйозно розбита "морда" (а особливо права сторона, майже до скла) і подертий весь лівий бік (наче як об щось високе, типу фури, хоча фури там не стояло). З тієї ж сторони дороги в куветі передком від дороги стоїть Жигуль, в якого теж розбита вся "морда", особливо ліва (водійська) сторона... А перед тим "швидка" нам назустріч з тієї сторони летіла... Певно з водієм того ВАЗа.

Поліцейські вже оформляли ДТП.

 

original-1940139417694584230805672091556original-1939869817694584530805645021773

 

вже є новина http://www.volynpost.com/news/91699-pid-luckom-zitknulysia-pozashliahovyk-ta-vaz-legkovyk-zletiv-u-kyuvet

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Volyniaka сказал:

Зараз на перехресті біля 5-ї школи стоять Опель на "бляхах" і така ж БМВ. У першого розтрощена "морда", у бехи трохи зад. Що прикольно, з'єднані вони між собою буксировочним фалом.

http://vsn.com.ua/u-lutsku-na-peremogy-zitknulysya-folksvagen-i-bmv-foto/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перехрестя 8 Березня/ Клима Савури.

Припаркувався біля будинку ) 

IMAG1397.thumb.jpg.ca27dbd54c3fb125bf47379b8cfd760d.jpgIMAG1398.thumb.jpg.099714f3bbbc9c5569d1b62b0ec37012.jpgIMAG1400.thumb.jpg.1b33ecd5a8855a493c6e6590d5b5cd70.jpg

Зі слів обговорювачів, шофер був тверезий, схоже на  аквапланування. В тому місці роки 2 назад нива на "сліках"  попливла.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що там вчора за аварія була за участі мотоцикла і легковика біля Лучеська?І головне-хоча б всі там живі,бо байк добре був потрощений

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що там вчора за аварія була за участі мотоцикла і легковика біля Лучеська?І головне-хоча б всі там живі,бо байк добре був потрощений

В новинах було про цю аварію
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, rl72 сказано:

В новинах було про цю аварію

Так в тому і справа,що не знайшов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

припускаю варіант, що Доджа пропускали чемні водії лівого ряду (зустрічні), а мотоцикліст їхав по середній, і "додж" його не помітив.. Там треба бути дуже уважним

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, jack74 сказано:

припускаю варіант, що Доджа пропускали чемні водії лівого ряду (зустрічні), а мотоцикліст їхав по середній, і "додж" його не помітив.. Там треба бути дуже уважним

Там треба дотримуватись ПДР!

Звідки той байк взявся? Права смуга - лише на Електроапаратну, тобто, якщо байк їхав прямо - порушення рядності. Середня смуга - прямо. Малі габарити і висока можливість маневрування не надають переваги в русі. Якщо колона стояла, то стояли всі, а не "я байком їх всіх об'їду, бо вписуюсь між смугами ". Винуватець ДТП водій мотоцикла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, Itzamna сказано:

Там світлофор, додж повертав на електропаратну.

 

Саме так. Світлофори там симетричні - значить Доджа хтось пропускав, що по ПДР не заборонено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, fedot сказано:

Там треба дотримуватись ПДР!

Звідки той байк взявся? Права смуга - лише на Електроапаратну, тобто, якщо байк їхав прямо - порушення рядності. Середня смуга - прямо. Малі габарити і висока можливість маневрування не надають переваги в русі. Якщо колона стояла, то стояли всі, а не "я байком їх всіх об'їду, бо вписуюсь між смугами ". Винуватець ДТП водій мотоцикла.

При чому тут права смуга? Я ж чітко написав - якщо байк їхав по середній, тобто по тій, яка для прямо. А пропускаюча Доджа машина стояла в лівому, котрий далі для повороту на Відродження. Всім зелений. В такому розкладі винен Додж, так як не пропустив байк.

(нагадаю, це моє озвучення одного з варіантів причин ДТП. Це не факт)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Карпенка-Карого біля Мавексу смертельне ДТП.

Напевно, пішохід вирішив перебігти дорогу... :( Переходу ніби там немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...