Перейти до змісту

Стрілянина та непідірвана граната: у Луцьку грабували банк


Revolver

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, phantom сказал:

А я, наївний

правильніше було б по іншому сказати

1 час назад, phantom сказал:

думав

брехня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 99
  • Створено
  • Остання відповідь
8 хвилин тому, rl72 сказано:

думаєш, наші бордовські, теж звідти?

Не конкретно звідти,там головний інкубатор,а філію на Західній Україні мають.Але дуже шифруються,трохи *стремно*.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Itzamna я попрошу Лєкса, щоб він при зустрічі тобі щелбанів нащолкав, воїн бл*. Заодне пояснить особисто, що робить Самооборона по ночах в тебе на ДПЗ, коли ти, сука спиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, Itzamna сказал:

неШановні самооборонівці не хочуть бачити правди

вперше повністю згідний, не хочуть

27 минут назад, Itzamna сказал:

що 8 з 10 простих людей вважають їх, якщо чули,  (много разних нехароших слів)

бо шести з вісьми тупо похєр, що робить Самооборона, почули десь, що хєрові, значить хєрові, а два інших з вісьми , просто уроди, які самі палець об палець не вдарили, щоб щось для громадськості зробити, а от насрать комусь на голову, вони перші

27 минут назад, Itzamna сказал:

Мені покуй на цих балбесів та зрідка чайнік скіпає

я так розумію, це синхронно з тими рідкими моментами проблиску мозкової діяльності

27 минут назад, Itzamna сказал:

від їхньої всеважливості в житі міста

це мабуть по Аверсу, 1+1 і інших телеканалах про них розказують, газети пишуть, в рейтингах приймають участь, всебічно висвітлюєтся їхня діяльність , від них кудись балатуватись за щастя, я правильно розумію ?

27 минут назад, Itzamna сказал:

Деті з фінансовим, політичним уклоном, деті в порівннянні з силами самооборони сша, японії і інших країн.

сили спмооборони тих країн, про які ти говориш, це майже повноцінна армія, названа силами самооборони з різних причин, особливо в Японії, де було заборонено мати повноцінну армію. Тим не меньше, не було не було в них сил самооборони, а потім БАЦ, мєсний Зіберс придумав й вони откуда нє возьмісь зьявились ? Чи може таки певний шлях розвитку й формування вони пройшли ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 минут назад, rl72 сказал:

де вас, таких тупих тролів, береться так багато?

Ну, твої батьки зробили одного, як мінімум.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А казали борда мертва.. Он який двіж.))

1. Зіберс. Іди на хуй. Візьми також з собою Savage і Фантома.

2. Питання є по темі? Задавайте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, rl72 сказал:

я був прав

 

10 минут назад, rl72 сказал:

Що ж ти так палишся?

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

неШановні самооборонівці не хочуть бачити правди - що 8 з 10 простих людей вважають їх, якщо чули,  (много разних нехароших слів),

Гм, та тут на борді проти самооборони лише декілька чоловік, саваж, фантом, лтамза, і постійно забанений карамба унд клони.
Карамбу і його десяток клонів явно ж не можна рахувати за 50% навіть з користувачів борди.
Що стосується тебе, лтамза, то тут явно "на ліцо" признаки дитячих образ, коли тобі в дитинстві дали пару щолбанів



Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, rl72 сказал:

Гм, та тут на борді проти самооборони лише декілька чоловік

 

Знаєш, я не проти Самооборони, хлопці займаються ділом, роблять напевно корисну справу, мені особисто жити не заважають...Але один нюанс псує загальну картину, а саме періодична агресивна поведінка на форумі, оці матюки, які до речі заборонені правилами форуму, погрози:

 

Цитата

Запрещено: Проявление неуважительного отношения к собеседнику, клевета на участников форума, а также других людей, оскорбления, простая и нецензурная брань, угрозы...

 

Хочеться щось написати, відповісти - пишіть матюки і погрози в ПП, не потрібно це виносити на загал.

 

До речі, за такі порушення є покарання:

 

Цитата

За троекратное нарушение правил в течении короткого периода, а так же серьезные нарушения (злоупотребление ненормативной лексикой, оскорбление собеседников, призывы к противоправным действиям) вы будите оштрафованы красной карточкой, а ваш эккаунт будет блокирован на 10 дней.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаєш, я тож не проти Самооборони..))

Погрожувати марно, особливо таким, як Зіберс, якого знаю особисто. Тобто в житті людина одна, а на форумі зовсім інша, бо не може отримати в табло. Тому шлю його на.. відкртим текстом. 

Буде модер вважати, що мене треба заблокувати, заблокує і без підказок.

 

По друге. Самооборона не 100 баксів, що її любити.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Lexx_Giant , ну якщо ти знаєш його особисто, що тобі заважає дати йому в табло при зустрічі і не афішувати про це тут, на Борді?

 

17 часов назад, Lexx_Giant сказал:

Буде модер вважати, що мене треба заблокувати, заблокує і без підказок.

 

Правила одні для всіх. Я, наприклад, не матюкаю людей тут на форумі і не хочу читати матюки будь від кого будь кому. Самооборонівці певно мають повагу в модераторів форуму за свою діяльність і тому відчувають певну безнаказанність. По іншому вашу фрівольність пояснити не можу. Або ж ви по життю говорите матюками, що вже зовсім інше питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я й не афішую. Де таке написано?

Правила да. Згоден і не в самообороні справа... просто служба нервова.)) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Юріч здається тут не перший раз між самообороною і @Itzamna виникає так звана словесна перепалка, що закінчується матом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Lexx_Giant сказал:

Та я й не афішую. Де таке написано?

 

 

Ну не ти, так твій товариш по Самообороні Ді)). Не раз вже тут читав типу такого:

6 часов назад, difoto сказал:

@Itzamna я попрошу Лєкса, щоб він при зустрічі тобі щелбанів нащолкав

 

 

3 часа назад, Lexx_Giant сказал:

Правила да. Згоден і не в самообороні справа... просто служба нервова.)) 

 

Я все розумію, достають такі писаки, деколі обідно, деколи злить, відписувати, пояснювати не хочеться, та й нема коли...легше послати або дати в табло... але все ж таки...Це порушення правил - непоодинокий випадок.

 

2 часа назад, case_l сказал:

@Юріч здається тут не перший раз між самообороною і @Itzamna виникає так звана словесна перепалка, що закінчується матом.

 

Так отож бо, що не перший раз - закінчується матом.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не між Самообороною, а між людьми, які в цьому нічого не петрають і іншими людьми, які знають її з середини.

Ну і ще, всі кричать.. розгул злочинності,крадіжки і тд. І жоден не вийшов на вулицю, щоб допогти поліції у захисті свого району, вулиці і тд.

І ці люди будуть вчити Самооборонівців, чи обсирати їх? Хай до автомобіля чергового підійдуть, поспілкуються.

Сцять. А хлопці не сцять дірки затикати потерпілим, і не сцять в підвал заходити де ховається злочинець з сокирою.

Таких критиків я слав нах і буду слати.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Lexx_Giant сказал:

Таких критиків я слав нах і буду слати.

 

Честі це тобі не добавляє. Просто не звертай на них уваги, люди самі розберуться і час покаже, хто був правий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Lexx_Giant сказал:

Скільки розбиратись можна? 3 роки війни!!

 

При чому тут війна на Донбасі до діяльності Самооборони в Луцьку???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По перше Донбас!!!

По друге, Самооборона це сильна волонтерка (десятки тон вантажу), ГШР (патрулювання, виявлення злочинців, затримання, перша медична допомога і тд..), добровольці (Айдар, десантура..) , військовослужбовці на контракті резерву (територіальна оборона).

До чого Самооборона і війна? Ти серйозно?

 

Домбас.. це піздєц!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По перше Донбас!!!
По друге, Самооборона це сильна волонтерка (десятки тон вантажу), ГШР (патрулювання, виявлення злочинців, затримання, перша медична допомога і тд..), добровольці (Айдар, десантура..) , військовослужбовці на контракті резерву (територіальна оборона).
До чого Самооборона і війна? Ти серйозно?
 
Домбас.. це піздєц!!!

Ну, фсьо, бордорощені дурні напишуть, що самооборона знову піариться
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Lexx_Giant , не потрібно узагальнювати. Мова в цій темі йшла про діяльність Самооборони в Луцьку, а саме про патрулювання, виявлення злочинців, затримання, перша медична допомога і тд. І саме цю діяльність я мав на увазі, коли говорив, що люди розберуться і час покаже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То ще раз питаю. За 3 роки не розібрались? 

Та й думка людей, особливо тих, які сиділи по домівках в кінці лютого мене особисто не дуже цікавить. Хто хоче питає, читає, дивиться, спілкується. Не раз підходили до нас і бухі бійці, і просто люди, які побачили форму і вирішили запитати хто ми. Зі всіма знаходили спільну мову. 

Я не парюсь за те, що мене не зрозуміють. Не зрозуміє той, хто думати не вміє і не цікавиться життям свого міста, як мінімум.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Lexx_Giant сказал:

То ще раз питаю. За 3 роки не розібрались? 

 

Питання не за адресою. За всіх казати не можу.

12 минуты назад, Lexx_Giant сказал:

Домбас.. це піздєц!!!

 

Ну капєц, ну зробив помилку, деколи буває в спєшці, хоча стараюсь писати грамотно (русизми присутні, визнаю). Хоча з дитинства знаю що Донбас - це Донецький басейн. Дурацька помилка в слові. Може за це також в табло треба давати?

 

6 минут назад, Lexx_Giant сказал:

які почили фрорму

 

Шта? Не суди і несудимий будеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Патрулювання. Це не цацки пєцки. Це відповідальність за життя, яке ти можеш дати і забрати, а також запобігти, щоб хтось забрав в іншого.

Такого не багато, але час від часу трапляється. В тому числі трапляються і бійці, що без належного догляду від держави погрожуть підірвати газ, а з ним і частину будинку, а потім стрибають з балкону, Так само трапляються самогубці і люди, що постраждали від домашнього насильства. Наприклад залита кровю жінка, яка нікого до себе не підпускає, а треба бинтувати. 

Сьогоднішня нічна подія з гранатою і стволом яскравий приклад того, на що наражається патрульний. І не важливо чи це самооборонівець, поліцейський або ДСОшник. Стархуємо один одного і прикириваємо, як можемо. Від простих громадян хоча б дякую, я вже не кажу, що автомобілі свої, спорядження своє, тенування теж за свій рахунок.

Якось так.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...