Перейти до змісту

Стрілянина та непідірвана граната: у Луцьку грабували банк


Revolver

Рекомендовані повідомлення

55 minutes ago, Topaz said:

Та треба було ту ссаніну мочити на місці, а не по ногах стріляти. Ще плати за нього податки, щоб воно мало що в тюрмі жерти. А потім вийде з тюрми і знов грабувати та віджимати піде...

topaz_43410034_orig_.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 99
  • Створено
  • Остання відповідь

мда, хлопаки або невміють думати або просто переграли таки ту гта.

попередній раз на соборності чогось все швидко зробили і встигли втікти непомічено

 

тут можна було впоратись за 1:30хв

ВАЛЯНКИ

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, Savage сказал:

В даному випадку піар - це приплутування назви "Самооборона" і імен її окремих членів до суспільно резонансних подій, до яких ці люди чи організація не мають жодного відношення.  

приплутування для кого й для чого ? любий піар має мету, думаєш якби Самооборона ставила за самоціль піаритись, таких моментів раз в 50 не було б більше ? Скажи, що просто домахатись вирішив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, MANJAK11 сказал:

приплутування для кого й для чого ? любий піар має мету, думаєш якби Самооборона ставила за самоціль піаритись, таких моментів раз в 50 не було б більше ? Скажи, що просто домахатись вирішив

Я розумію, що для декого Самооборона - це "свята" організація з "святими" людьми, тому твоя реакція цілком логічна. Але особисто для мене, якщо чуваки розповідають, що вони щось там двіжували, а по факту всю основну роботу зробили без них - це піар. 

 

Як казав один мужичок в відео про розмитнення машин, за будь-якою громадською організацією завжди стоять бабло і чиїсь інтереси. Звідси і причини для піару. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минуты назад, Savage сказал:

Я розумію, що для декого Самооборона - це "свята" організація з "святими" людьми, тому твоя реакція цілком логічна. Але особисто для мене, якщо чуваки розповідають, що вони щось там двіжували, а по факту всю основну роботу зробили без них - це піар. 

 

Як казав один мужичок в відео про розмитнення машин, за будь-якою громадською організацією завжди стоять бабло і чиїсь інтереси. Звідси і причини для піару. 

я йому про Фому, він мені про Єрьому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, MANJAK11 сказал:

я йому про Фому, він мені про Єрьому

ОK, забий. Все одно кожен з нас залишиться при своїй думці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Savage сказано:

Я розумію, що для декого Самооборона - це "свята" організація з "святими" людьми, тому твоя реакція цілком логічна. Але особисто для мене, якщо чуваки розповідають, що вони щось там двіжували, а по факту всю основну роботу зробили без них - це піар. 

 

Як казав один мужичок в відео про розмитнення машин, за будь-якою громадською організацією завжди стоять бабло і чиїсь інтереси. Звідси і причини для піару. 

Обана ! Надання першої допомоги це тепер "двіжували"? 

Якби я не пояснив в контексті причини знятих штанів, ніхто б не визнав, що там була Самооборона. А про питання , яким вона боком - дійсно, яким боком громадське формування з охорони громадського порядку відноситься до таких дрібниць, як пограбування? Їх там не було, пацани, дійсно. І фотографії , що на новинних ресурсах, робили зовсім не самооборонівці. А так да - це піар державної служби охорони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судячи із коментарів volynnews самооборона заважає грабіжникам грабувати, охороні охороняти, а поліції розслідувати, 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, difoto said:

Обана ! Надання першої допомоги це тепер "двіжували"? 

Якби я не пояснив в контексті причини знятих штанів, ніхто б не визнав, що там була Самооборона. А про питання , яким вона боком - дійсно, яким боком громадське формування з охорони громадського порядку відноситься до таких дрібниць, як пограбування? Їх там не було, пацани, дійсно. І фотографії , що на новинних ресурсах, робили зовсім не самооборонівці. А так да - це піар державної служби охорони.

 

А все ж таки: яка роль у цих подіях самооборони? Сталося пограбування, спрацювала сигналізація, на місце пригоди виїхав екіпаж,чи наряд чи як їх там ДСО. На місці пригоди сталася перестрілка, але грабіжники були затримані. І тут з'ясовується що в усьому цьому брала участь ще й самооборона. Просто цікаво, що вони там робили. Вони що постійно їздять на всі виклики услід за машинами ДСО та поліції? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, phantom сказал:

Просто цікаво, що вони там робили.

Судячи з посту @difoto , робили фотки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Savage сказано:

Судячи з посту @difoto , робили фотки.

Щось ви дуже агресивно реагуєте на слово *Самооборона*.Видно десь в 14 році трохи від них дісталось?Про те як вони працюють є спеціальний розділ,де основні аспекти їх діяльності висвітленні.А ця тема про пограбування і якщо Самооборона надала першу медичну допомогу *підстрелиним* громадянам,то що в цьому поганого?Я ніде не прочитав,що вони затримували грабіжників і в когось забирають *пальму першості*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Savage сказано:

Судячи з посту @difoto , робили фотки.

 

судячи з посту @difoto, надали першу медичну допомогу.

а ти й дальше клей дурня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, ig_rok сказал:

Видно десь в 14 році трохи від них дісталось?

Ех, попалив ти мене :(...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, phantom сказано:

А все ж таки: яка роль у цих подіях самооборони? Сталося пограбування, спрацювала сигналізація, на місце пригоди виїхав екіпаж,чи наряд чи як їх там ДСО. На місці пригоди сталася перестрілка, але грабіжники були затримані. І тут з'ясовується що в усьому цьому брала участь ще й самооборона. Просто цікаво, що вони там робили. Вони що постійно їздять на всі виклики услід за машинами ДСО та поліції? 

я думаю, зараз прийде Lexx_giant і все тактично пояснить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судячи з усього відповіді на своє питання я не отримаю ... Але якось само собою з'являється ще одне: а кому ето вигодно? Я маю на увазі що б за машинами ДСО та поліції ще совалася і самооборона?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, rl72 said:

 

судячи з посту @difoto, надали першу медичну допомогу.

 

 

А я, наївний, думав що першу медичну допомогу надає швидка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, phantom сказано:

ще совалася і самооборона?

У Кісєльова майстер-клас проходив?Слова то які,слова!! *Совалася*-це як?

4 хвилин тому, phantom сказано:

думав що першу медичну допомогу надає швидка.

Як би швидку чекали,то й судити не було б кого.По вашій логіці,то ніхто не може допомогти людині,а треба *швидку* чекати,бо так *положено*?Ущербна логіка,але вам можна...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, phantom сказано:

Так все ж таки: що там робила самооборона?

Просто читай,а потім вже запитання,якщо щось не ясно в тексті.Ок?

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1835-14

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, rl72 сказано:

де вас, таких тупих тролів, береться так багато?

Коттедж напротив железнодорожной станции Ольгино. Здесь — логово троллей

троль.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, ig_rok сказано:

Коттедж напротив железнодорожной станции Ольгино. Здесь — логово троллей

 

думаєш, наші бордовські, теж звідти?

 

111.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...