Перейти до змісту

Українську мову пропонується зробити обов'язковою


san4ez1

Рекомендовані повідомлення

2 хвилин тому, romanc сказано:

Ви усі розмовляєте українською давно? Ви у місцевих школах вчилися якою? А в магазинах якою спілкувалися при союзі? Хоч Луцьк не показове у цьому місце - военнє.

А чому УПА не було в Маріуполі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 283
  • Створено
  • Остання відповідь
7 хвилин тому, romanc сказано:

Багато людей дуже погано відносяться до лікарів, особово стоматологів))

Племінниця дуже любить ходити до стоматолога.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@romanc людина, яка не знає історії свого народу і мови свого народу і землі є яничаром. Хто ти? Якою мовою спілкувалися твої предки?

Може вже досить тут, на українській землі, вперто пропагувати вєлічь руского язика. Профілактика лікування русизму вже була, і неодноразово, а зараз вже потрібне інтенсивне хірургічне втручання. Інакше ракова пухлина під назвою "русифікація" зжере неньку, і це вже буде не Україна, а укрАІна з недолюдьми-маріонетками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, case_l сказал:

А чому УПА не було в Маріуполі?

Була, але не чисельна, швидко відстріляли. https://uk.wikipedia.org/wiki/Діяльність_ОУН_на_Донбасі

I УНР було і Махно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, romanc сказал:

Ви усі розмовляєте українською давно? Ви у місцевих школах вчилися якою? А в магазинах якою спілкувалися при союзі? Хоч Луцьк не показове у цьому місце - военнє.

 

Я родився в Луцьку, з дитинства розмовляв українською, садочок, школа - українською. І коли я в 15 років, поїхав в українське місто-герой Одеса вчитися в морєходку, там всі предмети викладались на російській мові. Перший курс був повністю предмети зі школи - програма 10-11 класів...І все на російській, всі терміни. Я звичайно вивчав в школі російську мову, але то була літературна мова. Для мене навіть такі терміни по математиці як "сложение" і "вычитание" були невідомі, не говорячи про терміни в фізиці, хімії і тому подібне...І мене чогось ніхто не питав, тяжко мені чи ні, хочу я вивчати все російською чи не хочу... І заміть, я не приперся вчитись в Росію, в їхнє училище. Я приїхав в українське місто, в українське училище. Я навіть через мовний бар'єр з'їхав по багатьом предметам, а дев'ять класів школи я закінчив з двома четвірками в атестаті (якраз по українській і російській мові :)). Щоб мати по алгебрі чи геометрії четвірки - про це не могло бути і мови, так як їздив на міські олімпіади. А в морєходці я їх мав за рік. Отака от, діточки, фігня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Юріч сказал:

 

Я родився в Луцьку, з дитинства розмовляв українською, садочок, школа - українською. І коли я в 15 років, поїхав в українське місто-герой Одеса вчитися в морєходку, там всі предмети викладались на російській мові. Перший курс був повністю предмети зі школи - програма 10-11 класів...І все на російській, всі терміни. Я звичайно вивчав в школі російську мову, але то була літературна мова. Для мене навіть такі терміни по математиці як "сложение" і "вычитание" були невідомі, не говорячи про терміни в фізиці, хімії і тому подібне...І мене чогось ніхто не питав, тяжко мені чи ні, хочу я вивчати все російською чи не хочу... І заміть, я не приперся вчитись в Росію, в їхнє училище. Я приїхав в українське місто, в українське училище. Я навіть через мовний бар'єр з'їхав по багатьом предметам, а дев'ять класів я закінчив з двома четвірками (як раз по українській і російській мові :)). Щоб мати по алгебрі чи геометрії четвірки - про це не могло бути і мови, так як їздив на міські олімпіади. А в морєходці я їх мав за рік. Отака от, діточки, фігня.

А коли Одеса була україномовною? А міцеві вищі та технікуми на якій мові викладались?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, romanc сказано:

А коли Одеса була україномовною? А міцеві вищі та технікуми на якій мові викладались?

українською

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, romanc сказал:

А коли Одеса була україномовною?

 Ось тому і потрібно це все виправляти. До речі, по селах, кругом Одеси, розмовляють українською, навіть на "Привозі" (славнозвісний базар в Одесі) кругом можна почути солов'їну. Це можна пояснити тим, що всі  російські переселенці - предки російськомовних українців, так званих - селилися (точніше їх селили) в основному в міста, так як, по перше, вони ліниві від природи, а в селі треба працювати, а по друге, в містах легше було укорінити російську мову, масштаби більші, та й все керівництво йде з міст.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, romanc сказано:

Була, але не чисельна, швидко відстріляли. https://uk.wikipedia.org/wiki/Діяльність_ОУН_на_Донбасі

I УНР було і Махно.

там тільки про ОУН пише

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 22.01.2017 at 14:52, vaz75 сказано:

З телевізора, і особливо, ЮТУБа. Моя менша грається в "Мисс Кетти и мистер Макс" (хто не має дітей, той не зрозуміє) і я чую "А севодня мы будем распаковывать красивую игрушьку...". Я їй кажу, що грайся українською, а вона мені - а мені так подобається, а я - відправлю в Маскву, жити з москалями. І що ви думаєте, грається українською. не хоче  до них. Так що насильно милим будеш! Головне контроль.

в мене те саме. Хоча я російською взагалі не розмовляю. Розучилась з 1990-го. Вчора читає мені зі свого дівчачого щоденника російською, я ледь не впала. Переконую теж. А все ТБ і оточення. Біда. Хоч і обмежую перегляд телевізора, то вона радіо слухає. А там російська.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romanc сказано:

У держструктурах і зараз офіційна - українська, фільми у кінотеатрах теж. Але, як що народ силою заставлять розмовляти на вулиці тільки українською буде Майдан і відділення областей. Цього і хоче росія

ну насильно ніхто нікого не буде примушувати, але тб, радіо, преса ... має все бути українською. В Прибалтиці чогось майдану з цього приводу не було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Oberegy сказано:

ну насильно ніхто нікого не буде примушувати, але тб, радіо, преса ... має все бути українською. В Прибалтиці чогось майдану з цього приводу не було

бо російську типу захищають антимайдани ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, romanc сказано:

Треба заохочувати, а не заставляти.

правильно! якщо українська буде скрізь, то це й буде заохочення. І закон потрібний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, romanc сказал:

Була, але не чисельна, швидко відстріляли. https://uk.wikipedia.org/wiki/Діяльність_ОУН_на_Донбасі

I УНР було і Махно.

 

Навіть в цій фразі видно суть людини, хоча старається замилити очі і показатись оточуючим щирим українцем.

Давайте я приведу визначення ОУН

Організа́ція украї́нських націоналі́стів (ОУН) — український громадсько-політичний рух, що ставить собі за мету встановлення Української соборної самостійної держави, її збереження та розвиток.

Отже це були патріоти своєї країни. А ти пишеш, що їх швидко відстріляли. Відстрілюють собак, щоб ти знав.

І цим все сказано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, case_l сказано:

українською

в 90-х всі вузи українські переходили на українську. В нас професура побурчала і любенько всі лекції українською стала читать, бо звільненням пригрозили. Так і тепер треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, romanc сказано:

У держструктурах і зараз офіційна - українська, фільми у кінотеатрах теж. Але, як що народ силою заставлять розмовляти на вулиці тільки українською буде Майдан і відділення областей. Цього і хоче росія

 

ти мені вибач, але не мели дурниць. а краще почитай проект Закону.

а то пишеш х-ню про заставлять

Цитувати

розмовляти на вулиці тільки українською

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

90-91 рік, хвиля народного піднесення, в Києві мітинги з синьо-жовтими прапорами - будуй Україну - але було не начасі. далі Кравчук, вбивство Чорновола, Кучма - постійно було не начасі. Неначасі призвело до війни і втрати Криму. Мій сусід Ігор, 31 рік, КМС по паверліфтингу, батько 1-річної донечки загинув під Зеленопіллям. Тобі далі неначасі. Та насрати, якщо чесно. Спочатку орда розхерачить Харків, потім Маріуполь і Дніпро. Переграють кращих бабів, переграбують кращі будинки і квартири, перестріляють всіх хто проти і буде споконвічний рускій язик. Ти Рома, очевидно воювати не підеш, ти ж батько, в тебе сім'я, діти.  В Ігора також була сім'я, дитина, але його рускій мір завалив градом під Зеленопіллям. Рускій мір який прийшов захищати таких як ти, що просто хочуть розмовляти російською. Ця дискусія настільки аморальна, що мені все огидніше отут строчити свої пости. Від 100кг бугая залишився один скелет і його дитина ніколи не поговорить з своїм батьком, щоб ти Рома міг отут говорити під захистом закону російською. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я щиро вибачаюсь за попередній пост, просто лякає як все легковажно сприймається людьми, коли стільки реального горя навкруги з-за цього пофігізму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тут трохи поламав ваші теми, що є тільки українці і москалі, які не визнають українську і українців, а третього не дано)))

А УПА в Маріуполі не було, ще й за рельєфа, степ і ні одного лісочку, ховатися можна тільки у містах, чи тримати кругову оборону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, romanc сказал:

Я тут трохи поламав ваші теми, що є тільки українці і москалі, які не визнають українську і українців, а третього не дано)))

 

Знаєш, краще б третього і не було. Москаль є москаль - ти його знаєш, він свою ворожнечу не скриває. А оте третє - це ж флюгер якийсь, з ними треба носитись, заігрувати, щоб вони були всім довольні, а якщо щось не так - то ніж в спину чи тільки сраку покажуть, як показала практика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В українців, особливо східніших через коллаборантську релігію, якій вони щиро віддавались, було звичним русофільство. Навіть на всій Волині воно спостерігалось. На жаль православна церква, яка зазвичай була промосковська, дуже багато зла принесла в домівки наших земляків. Ще й дотепер голови баламутить малограмотним. "Одна віра" сприймалась, к вказує історія, дуже по різному як українцями так і москалями. Але українців історія мало що навчила, добре що діти родились, то чудом ми вціліли як етнос.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, romaxa11 сказал:

Я щиро вибачаюсь за попередній пост, просто лякає як все легковажно сприймається людьми, коли стільки реального горя навкруги з-за цього пофігізму.

Звиняю.

Я жив на жмр Східному. Зараз там живе моя мати. Коли лупанули з градів, мама була вдома з внучкою і собакою, а сестра пійша по воду у магазин біля дому. Ті, хто були у квартирі ховались у ванній кімнаті, а сестра на полу  магазина, як скінчився перший залп, бігла до донечки до дому, а перед домом були декілька трупів. Квартира вся в осколках, деякі досі стирчать зі стін. 

У сусідів зверху поховали всю молоду родину.

У сина посеред школи градина.

Офіційно об`явлена кількість загиблих та поранених заменшена.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...