Перейти до змісту

Українську мову пропонується зробити обов'язковою


san4ez1

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 283
  • Створено
  • Остання відповідь

Є думка, як би не було ВСУ біля мікрорайону, не було б і мирних жертв. І це не єдиний обстріл населення.

Да і потім і зараз луплять обидві сторони з тяжкого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, romanc сказано:

як би не було ВСУ

 

Якби не було ЗСУ, то вже і України не було б і мовний законопроект був би до одного місця.

 

Героям Слава!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, romanc сказал:

Є думка, як би не було ВСУ біля мікрорайону, не було б і мирних жертв

 

А, ну да, це хороше виправдання, ага... ВСУ стояло на своїй території і боронить свою землю. А ви ведете себе як конкретні сепари, з тебе так і пре "Какого хєра сюда пришли, бандеравцы".

 

21 минуту назад, romanc сказал:

Да і потім і зараз луплять обидві сторони з тяжкого

 

Луплять один по одному, чи обидві сторони луплять по мирним жителям?

 

20 минут назад, romanc сказал:

Ми теж разхерачіли Саханку і Ленінське

 

"Ми" - це хто? А то я вже не впевнений, до кого ти себе відносиш...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви думаете війска у чистому полі стоять і вся зброя у нас високоточна та наводиться без помилок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так буває, коли до людей не доходить що союзу вже немає, а вони випадково стали жити в іншій країні і повернення назад вже ніколи не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А знаете скільки наших градов попадало у місті (добре, що у заводі), не долетіли, куди треба...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минуты назад, romanc сказал:

за Широкіне я не говорю.

 

А чого так, давай....як там пишуть в википедии для русских и русскоговорящих:

 

Цитата

За время военного конфликта, некогда богатый посёлок, был практически полностью разграблен и вывезены все ценные вещи (включая ванны, душевые кабины, двери, ворота и прочее), проукраинскими бандформированиями, состоящими в основном из выходцев Западной Украины.Чтобы скрывать свои преступления, посёлок продолжают обстреливать, так как в руинах домов - никто ничего не заметит!

 

І чому ти, якщо тебе так обстрелювали українці, приїхав жити до нас, а не до росії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто у нас така армія, що їй немає що робити, окрім як лазити по Донбасу і всьо розхєрачувати. Добре хоч рускі то всьо зупинили. І маріупольці офігівші не там Маріуполь збудували, тому і град  туди впав і діти в Алєпо, от чого вони там народились,хіба не знали що у путніа там стратегічні інтереси? Це невиліковно, оте ви не все знаєте, все не так просто і т.д. Молода сучасна людина, яка не взмозі відрізнити пряму агресію при такій фото-відеофіксації - це справжнє московсько-православне чудо. Мені цього не осягнути. На наші права очевидно начхати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви в правду вірите, що ВСУ тільки флагами там машить? Там війна, стріляють однаково що одна сторона, що інша. І зараз, коли передають, що ВСУ ответку дае тільки з стрілкового, а все місто чує  вихідні з Бетонки...

Я приїхав ще до війни. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, romaxa11 сказал:

це цікавіше, ніж у топіку, як розписали журналісти. А чим відрізняється від діючего?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, romanc сказал:

Ви в правду вірите, що ВСУ тільки флагами там машить?

 

А ти вправду думаєш, що на іншій стороні українські шахтери на танках? Питання риторичне, можеш не відповідати. Ще раз повторю для адептів московсько-православного чуда - ЗСУ воюють на своїй землі, в своїй країні. І тільки не говори мені, що вони воюють проти свого народу, навіть не заікайся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо цікаво. маріупольский велофорум. Один форумчанин, з місцевих, спілкуеться українською. Політика табу і бан.

,http://www.azovbike.com.ua/forum/search.php?search_id=active_topics

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Юріч сказал:

 

А ти вправду думаєш, що на іншій стороні українські шахтери на танках? Питання риторичне, можеш не відповідати. Ще раз повторю для адептів московсько-православного чуда - ЗСУ воюють на своїй землі, в своїй країні. І тільки не говори мені, що вони воюють проти свого народу, навіть не заікайся.

Свій народ - цівільні по обидві сторони...

А ви вірите, що там тільки москалі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, romanc сказал:

Свій народ - цівільні по обидві сторони...

А ви вірите, що там тільки москалі?

 

Всі хто проти України - москалі. Крапка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От хто був українцем у другу світову, хто проти красних , чи той, хто проти німців. УПА я не беру до рахунку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Юріч сказал:

Всі хто проти України - москалі. Крапка.

це істина, але багато наших шахтарів сіло у москальскі танки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інтернет – він такий... Читаєш коментарі, думаєш: «Одні ідіоти!». Починаєш з ними сперечатися і не помічаєш, як на одного ідіота стало більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, Юріч сказал:

дякую. Але я не помітив такої різниці зі старим законом. Тільки уточчнювання, ссилки на закони «Про державну мову»  «Про права осіб, що належать до національних меншин» та наказання.

Тільки у вищах не написали., заборона на всі інші?

Проєкт сирий дуже.

 

З приводу мови у проектній документації - це призупинить роботу як проектантів так і виробництва та викликае купу помилок, придприемствам вигідніше буде штраф заплатити, тим більше він копіїчний в зрівнянні з продукцією. 

Хто в курсі, як там повний перехід на ISO?  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...