Перейти до змісту

Програми для видалення Adware/PUP/Toolbars і т.п.


MaestroA

Рекомендовані повідомлення

Останнім часом все більше знайомих звертаються з проблемами самовільного запуску інтернет-браузерів, відкриття рекламних вкладок і т.п. Зрозуміло, що досвідчені Windows-юзери на такі граблі не наступають, але, переконаний, боротися з цією заразою мали досвід практично всі. І популярні антивіруси тут безсилі (точно скажу за ESET Smart Security та Захисник Windows).

 

Я користуюся:

AdwCleaner

Junkware Removal Tool

Ultra Adware Killer

Весь софт вище фрішний і портабельний. Якийсь один ще ніколи в мене все не вичистив, але в купі (по черзі) в основному дають позитивний результат. Але не завжди. 

А яким софтом чистите ви?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 54
  • Створено
  • Остання відповідь
24 хвилин тому, MaestroA сказано:

А яким софтом чистите ви?

ти сам мене "підсадив" на Uncheky :)

Це, щоб всякі Амігі із різною х-ньою не встановлювалися.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

ти сам мене "підсадив" на Uncheky :)

Це, щоб всякі Амігі із різною х-ньою не встановлювалися.

 

Unchecky врятує дурня при інсталлі, але не завадить запустити щось на кшталт Самый_лучший_плеер_для_фильмов_онлайн.exe. Чи звідки вони всі ті мікроби несуть, я й не знаю. Можливо, вони проникають без типового скачування/запуску файлів, а через всілякі дозволи в браузері на гівно-сайтах?

 

13 хвилин тому, Serpent сказано:

Malwarebytes Anti-Malware. Недавно знайшов ним у себе Bitcoin miner.

Ця програма постійно моніторить систему. На скільки я розумію, вона повинна швидше упереджувати загрозу, а ніж лікувати її?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 хвилин тому, MaestroA сказано:

Ця програма постійно моніторить систему. На скільки я розумію, вона повинна швидше упереджувати загрозу, а ніж лікувати її?

Безкоштовна версія працює тільки як сканер із функцією чистки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Установіть Anvir Task Manager, контролює автозагрузку і зміну стартової сторінки. В браузерах установлюю доповнення uBlock і Adguard. Описаних проблем давно не зустрічаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це мабуть треба бути геть нубом і повним лузером щоб кляпати по незрозумілих силках, рекламі, встановлювати незрозумілі ехе. з непонятних джерел. В опері стоїть AdBlock+, антивір віндовс і аж таких серйозних проблем ніколи не було бо нічого стрьомного не кляпаю.

Але періодично раз в місяць чищу все Malwarebytes Anti-Malware бо всеодно різноманітне сміття десь береться хоча ніяким чином воно себе не проявляє і непомітне але програмка знаходить і видаляє супер. Недавно десь непомітно завелась якась зараза що в опері блокувала доступ до єдиного сайту  rutracker.org а все решта відкривалось нормально, програмка врятувала. За останній рік мабуть це максимум зараз що вдалось помітити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Dieselsmart сказано:

Це мабуть треба бути геть нубом і повним лузером щоб кляпати по незрозумілих силках, рекламі, встановлювати незрозумілі ехе. з непонятних джерел. В опері стоїть AdBlock+, антивір віндовс і аж таких серйозних проблем ніколи не було бо нічого стрьомного не кляпаю.

Парадокс в тому, що не такі вже й нуби. От візьму приклад останнього тижня. Чоловіку десь біля 45-ти років, з вищою освітою, працює в державній структурі, знає офісні програми, сам перепрошивав(!) свій Xiaomi Redmi. Віндовс (10) ставив йому я. UAC не відключав. Unchecky (знімає галочки при установках) встановив. Adblock в Chrome добавив.

Не знаю, що він кляпав, але Китай-сайти випирало зі всіх щілин. Вказаний мною вище набір програм допоміг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Dieselsmart сказано:

Це мабуть треба бути геть нубом і повним лузером щоб кляпати по незрозумілих силках, рекламі, встановлювати незрозумілі ехе.

Ти не повіриш, але таких вагон. Є люди, для яких що exe, що dll, що rar - малозрозумілі матюки.

Для них, що папка, що файл - одне й те ж. І "син мені закачав ворд в компютер" - це свідчення "знань".

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Ти не повіриш, але таких вагон. Є люди, для яких що exe, що dll, що rar - малозрозумілі матюки.

Для них, що папка, що файл - одне й те ж. І "син мені закачав ворд в компютер" - це свідчення "знань".

та наче в школі тепер це вчать, не знаю чи буде ефект від цього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, case_l сказано:

та наче в школі тепер це вчать, не знаю чи буде ефект від цього.

в школі може й вчать. Але стрші люди - заморочуватися не хочуть.

Їм діти на робочому столі вивели ярличики:  "Ворд" , "Ексель", ок.ру, скайп і вистачить.

:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, case_l сказано:

та наче в школі тепер це вчать, не знаю чи буде ефект від цього.

Якщо так - це дуже добре. Бо в мій час (1985 р.н.) в Луцькій гімназії №21 (ніби вважалась/вважається кращою на Волині) вчили лише програмувати в Паскалі. От і маємо моїх ровесників, які в однокласниках регаються без проблем, але перемістити файли з папки в папку для них проблема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Zheny@ сказано:

в школі може й вчать. Але стрші люди - заморочуватися не хочуть.

Їм діти на робочому столі вивели ярличики:  "Ворд" , "Ексель", ок.ру, скайп і вистачить.

:(

це як водіння автомобілем без прав , коли показали дві педалі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, case_l сказано:

а права адміна забрали?

Ні. Бо незважаючи на свою нубість, кожен ще потім ставить ігри, фотошопи і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, MaestroA сказано:

Ні. Бо незважаючи на свою нубість, кожен ще потім ставить ігри, фотошопи і т.п.

права адміна можна забрати, по замовчуванню завантажувати простого користувача і на листочку залишити складний пароль для адміна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, case_l сказано:

права адміна можна забрати, по замовчуванню завантажувати простого користувача і на листочку залишити складний пароль для адміна.

і в конвертик заклеїти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

і в конвертик заклеїти

було так, що пароль запросили тільки через рік :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відкат системи наше всьо!!!

Часом як вилазить якась гадость, відкотився - мінімум нервів і все ок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, MaestroA сказал:

Не знаю, що він кляпав, але Китай-сайти випирало зі всіх щілин

Як обично ручки то шаловливі:D

 

1 час назад, oleroy сказал:

 

Відкат системи наше всьо!!!

 

ото ти взяв, це вже рівень Бога для повсякденних юзерів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене  Malwarebytes Anti-Malware знайшов

RiskWare.HidCon.Drop   -- C:\Windows|system32\Hidcon.exe

що за фігня і з чим її їдять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись купував з рук нетбука. Потрібен був вже і зараз, особливо колупатись в ньому не став, все необхідне на зараз там вже було. Через декілька днів виявилось, що не можу поставити жодного оновлення програми. Стояв антивірус eset nod, я таким ніколи до того не користувався, а налаштований він був так, що взагалі нічого не давав поставити і не було спливаючих повідомлень про заборону. Не знаю, чи зарубав би він щось з mail.ru чи чогось подібного, (сам стараюсь продивитись всі галочки) але факт такий був.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Malwarebytes дуже крута програма), знайшла в мене серйозне мелваре троян ,

пінг днс провайдера через командний рядок, C:\Windows\system32\ping 184.173.173.101 -t -l 9500

ну і купу пуп, в основному 50 рядків файлів регістрі клінера,

час від часу можна перевірити, але не ставити.

юзаю windows firewall control тільки щось проситься в нет, програма питає дозволити в нет  чи лан, заблокувати, ясно це не для нуб юзерів.

і ще virus total tool https://www.virustotal.com/en/documentation/desktop-applications/

перед інсталяцією чи запуском ключів і кігенів, іноді запускаю кігени в sandbox, ну і total unninstal

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стоїть agnitum outpost - відразу видно що рветься в нет чи пише в реєстр.

рекомендую для досвідчених користувачів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...