Перейти до змісту

Блокада Лугандонії


jack74

Рекомендовані повідомлення

13 minutes ago, la20 said:

 масква для масквічєй.

 

Найдіть хтось старий виступ пороха у шустера, там де ще якийсь типу телеміст з кацапстаном. І як він там в компліментах росіянам розсипається. Цікаво просто, що той Ла20 скаже.

Я в нього ніби то в ігнорі, тому він мої дописи не коментує )))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
2 минуты назад, la20 сказал:

вдарся з розгону в стіну. От там біля твоєї точки, сміття валялось- то Порох насрав не забудь цього. Ти ще мені приведи з омтв відео, яке розказує про порохоботів :)

ти не тягни мазу за інших

проси більше, бо за таку дрібницю й нахєр посилати невдобно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, MANJAK11 сказано:

проси більше, бо за таку дрібницю й нахєр посилати невдобно

100 зелених до першої пенсії позичиш :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, la20 сказал:

100 зелених до першої пенсії позичиш :)

тільки зелену штучну ялинку, овальної форми

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Видели как с Татьяной Черновол участники блокады "разговаривали"? Вы слышали этот отборный пролетарский мат?(((

Я совсем не Татьянин поклонник. Вот просто совсем совсем!

Но! Во время Евромайдана я ни разу не слышал от протестующих мата! Им грешили люмпенизированные массы, привезённые на Антимайдан из Донбасса.

А сейчас налицо как раз тот случай, когда "Мюнхгаузен переродился в Феофила, а вино превратилось в уксус" (с)

Нет, ребята, мне с вами не по пути!...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, zaHARE сказал:

Ну да,Укроп тобі наробить.))

 

теж саме що і всі інші

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Житель Конотопа назвал Соболева "путинской подстилкой, которая разжигает войну работая на Москву".
Вполне согласен с этим человеком, он даже не представляет, насколько он прав насчет россиянина Егора Зимина.
Еще житель задал логичный вопрос депутату: "А почему вы в Верховной Раде этот вопрос не решаете, почему здесь?"

 
Як я й казав скоро цих ..андонів будуть больно бити ногами повсюди.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часа назад, jack74 сказал:

Я думав, ти придурюєшся, а виявляється все дуже запущено.... Ну ок, для обмежених нехай звучить спрощено: "хто проти - той контра"

 

хоча, якщо ваша ласка, поясніть нам, "ватникам" - "проти" ЧОГО?

 

 

:sm110: як кажуть "такий розумний!, лише незрозуміло, чому в ногу не ходиш"

Виручку АЗС він "ВИЧИСЛИТИ" може! :) Чисту? чи "чорну" ;) вичіслітєль

    Тема про блокаду? Тож я писав,хто проти блокади-йому зразу ярлик-порохобот,зрадник=контра(кацапи так у 20-х роках минулого сторіччя називали всіх,хто трохи думав і задавав питання.

    Вичислити весь оборот і білий і чорний.Я ж чітко написав,що вичислити частку обороту,який йде на ОРДЛО не важко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часа назад, sergkots сказал:

Ти що дійсно вважаєш, що їх не чіпали бо вони податки платять в Україні?????????

 

  Я, ніби-то, чітко означив свою позицію.

Людина відрізняється від собаки тим,що собака по команді фас реагує миттєво і не задає питань.Їй не треба вихідної інформації. 

Я хочу розібратись в тій блокаді.Тому й задаю пиання до прихильників блокади.Раз вони її підтримують,значить можуть пояснити чому.

Тому й питаю про мету блокади,але нечерез гасла,а через інформацію.

Звучало гасло:-нас втягнули в кабалу через "роттердам+". Я зайшов на роттердам і побачив,що це не відповідає дійсності.Так,прозорість в тарифах повинна бути,але це досягається іншим шляхом.

Звучало гасло -"нет тарговлє на краві".В мене виникло питання яка складова "тарговлі на краві",бажано детально.В цифрах.В назвах п-ств і т.д.

   Є там на редутах кілька моїх знайомих. Спитав як там справи? Відповідають-їсти вдосталь,спати тепло,є шаровий wi-fi,тітушок не бачили,але про них говорять постійно. А на  запитання,які я писав вище у них теж нема відповіді.Теж щось там про зажравшогося пороха,олігархів,несправедливість,тарифи і т.д.

Вата,нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти ж надав нам частину інформації, Захар, хіба ні? Тим людина і відрізняється від собаки, бо собака не вміє обманювати, маніпулювати, викривляти. Це "переваги" вищої мозгової діяльності.

Ти настільки втратив відчуття реальності, що став мемити справжню торгівлю на крові. Головна мета блокади не твої економічні індекси, бо нащо взагалі тоді нам країна, коли нам більше потрібне бабло? Кацапи багатші, давайте продамось кацапам? Нам вигідно торгувати з вбивцями наших громадян, з тими хто нас відкрито ненавидить, зневажає і руйнує. Чиє в тобі щось людського Захар?

Блокада - це не економічні індекси, блокада - задля зупинки війни, задля життя солдат. Якщо економічна діяльність з цим регіоном припиняється повністю, контрабанда жостко присікається, вся економічна вигода від лнрднр, як від чорної діри на кордонах зникає і отже зникає потреба підтримувати цей конфлікт. А ти курва, такий умний і цього не розумієш? Таке відчуття що крім халявних грошей ви вже взагалі не здатні нічого помічати. То не вам порівнювати людину і собаку, ок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Ти ж надав нам частину інформації, Захар, хіба ні? Тим людина і відрізняється від собаки, бо собака не вміє обманювати, маніпулювати, викривляти. Це "переваги" вищої мозгової діяльності.

Ти настільки втратив відчуття реальності, що став мемити справжню торгівлю на крові. Головна мета блокади не твої економічні індекси, бо нащо взагалі тоді нам країна, коли нам більше потрібне бабло? Кацапи багатші, давайте продамось кацапам? Нам вигідно торгувати з вбивцями наших громадян, з тими хто нас відкрито ненавидить, зневажає і руйнує. Чиє в тобі щось людського Захар?

Блокада - це не економічні індекси, блокада - задля зупинки війни, задля життя солдат. Якщо економічна діяльність з цим регіоном припиняється повністю, контрабанда жостко присікається, вся економічна вигода від лнрднр, як від чорної діри на кордонах зникає і отже зникає потреба підтримувати цей конфлікт. А ти курва, такий умний і цього не розумієш? Таке відчуття що крім халявних грошей ви вже взагалі не здатні нічого помічати. То не вам порівнювати людину і собаку, ок?

мета блокади звільнити заручників. Скільки їх було звільнено? хто реально задоволений від блохади то курченко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, la20 сказано:

мета блокади звільнити заручників. Скільки їх було звільнено? хто реально задоволений від блохади то курченко.

а яка мета президентства порошенка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, case_l сказано:

а яка мета президентства порошенка?

і що отак без москальських кричалок?

 

мета яка? зараз пригадаю що зможу:

узурпувати владу

злити Маріуполь

злити патріотів

зробити зі всіх українців рабами, які безкоштовно будуть крутити конвеєри на заводі (один завод розміром пів України) рошен, ну щоб не купувати електрику в ахмєтова, бо ж тоді не патріотично буде

навалити всім "патріотичним" депутатам в штани.

особисто розправитись з ніколозовичем і всією його камандою, садовим (як майбутнім президентом, шкода підтвердить)і так далі там список величезний

виконати план мореля

моторола і гіві вже у вру

це все що пригадалось поки.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, romaxa11 сказал:

Ти ж надав нам частину інформації, Захар, хіба ні? Тим людина і відрізняється від собаки, бо собака не вміє обманювати, маніпулювати, викривляти. Це "переваги" вищої мозгової діяльності.

Ти настільки втратив відчуття реальності, що став мемити справжню торгівлю на крові. Головна мета блокади не твої економічні індекси, бо нащо взагалі тоді нам країна, коли нам більше потрібне бабло? Кацапи багатші, давайте продамось кацапам? Нам вигідно торгувати з вбивцями наших громадян, з тими хто нас відкрито ненавидить, зневажає і руйнує. Чиє в тобі щось людського Захар?

Блокада - це не економічні індекси, блокада - задля зупинки війни, задля життя солдат. Якщо економічна діяльність з цим регіоном припиняється повністю, контрабанда жостко присікається, вся економічна вигода від лнрднр, як від чорної діри на кордонах зникає і отже зникає потреба підтримувати цей конфлікт. А ти курва, такий умний і цього не розумієш? Таке відчуття що крім халявних грошей ви вже взагалі не здатні нічого помічати. То не вам порівнювати людину і собаку, ок?

   Тобто справжньої мети ти також не знаєш.Той брєд,що блокада зупинить війну будеш бабушкам на лавочці втирати. Війна йде не з ОРДЛО,а з Росією.Війну розпочав Путін,а не Захарченко.Гроші на війну йдуть з Росії!!!

Ти пишеш контрабанда жорстко присікається? Не сміши,контрабанда як йшла,так і йде.Караванами!!!!! Блокада працює вибірково і на показ. Дзіндзя,якай би він не був специфічним,всрав кілька потягів,які "блокада" порішала і  Парасюк з шоблою найманців вже його підловили,побили  і пограбували.А Дзіндзя журналіст.Давно ми обурювались діями тітушок проти журналістів?

   Якщо ти такий чьоткій,то може не будеш заправлятись на ОККО і ВОГ,які платять податки в мордор і фінансують війну? Де блокада цих АЗС?

Ніяких мотивів блокади тут ніхто з адептів Грішина і ко не навів.  Одні насла і звинувачення тих,хто думає головою,а не жопою.

 

   

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, la20 сказано:

мета яка? зараз пригадаю що зможу:

узурпувати владу

злити Маріуполь

злити патріотів

зробити зі всіх українців рабами, які безкоштовно будуть крутити конвеєри на заводі (один завод розміром пів України) рошен, ну щоб не купувати електрику в ахмєтова, бо ж тоді не патріотично буде

навалити всім "патріотичним" депутатам в штани.

особисто розправитись з ніколозовичем і всією його камандою, садовим (як майбутнім президентом, шкода підтвердить)і так далі там список величезний

виконати план мореля

моторола і гіві вже у вру

це все що пригадалось поки.

А я думав що він хоче долар по 10 і ато за кілька годин зробити, добре що ти розкрив реальні плани.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, zaHARE сказано:

Тобто справжньої мети ти також не знаєш.Той брєд,що блокада зупинить війну будеш бабушкам на лавочці втирати. Війна йде не з ОРДЛО,а з Росією.Війну розпочав Путін,а не Захарченко.Гроші на війну йдуть з Росії!!!

А яка причина того, що Росія не блокує торгівлю з окупованими територіями?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, case_l сказал:

А яка причина того, що Росія не блокує торгівлю з окупованими територіями?

  Як не блокує? А кот Базіліо і лисиця Аліса Грішин з Парасюком шо роблять? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, zaHARE сказано:

  Як не блокує? А кот Базіліо і лисиця Аліса Грішин з Парасюком шо роблять? 

мм,

а вони що вже з сторони Росії блокують?

я щось пропустив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zevs_Isver сказал:

мм,

а вони що вже з сторони Росії блокують?

я щось пропустив?

  А є різниця з якої сторони блокувати? Хоча є і не в нашу користь.Але не буду все ускладнювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, zaHARE сказано:

  А є різниця з якої сторони блокувати? Хоча є і не в нашу користь.Але не буду все ускладнювати.

"єть нюанс" як кажуть москалі

купляти зброю тим хто тебе хочу вбити якось тупо, ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zevs_Isver сказал:

"єть нюанс" як кажуть москалі

купляти зброю тим хто тебе хочу вбити якось тупо, ІМХО

Ти також вважаєш,що в нас громадянська війна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, zaHARE сказано:

  А є різниця з якої сторони блокувати? Хоча є і не в нашу користь.Але не буду все ускладнювати.

звичайно є, якби росії це було би вигідно, то вона би заблокувала це давно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мета яка? зараз пригадаю що зможу:

узурпувати владу - виконано

злити Маріуполь - не повезло

злити патріотів - в процесі

зробити зі всіх українців рабами, які безкоштовно будуть крутити конвеєри на заводі- виконано, навіть перевиконано, бо виконано було б при курсі в районі 20, а зараз 27

навалити всім "патріотичним" депутатам в штани. - вони й самі прекрасно з цим справляются

особисто розправитись з ніколозовичем і всією його камандою, садовим (як майбутнім президентом, шкода підтвердить)і так далі там список величезний - без вашої допомоги тут ніяк

виконати план мореля - в процесі 

моторола і гіві вже у вру - що вони не у вру, то не його (пороха) заслуга, а його недоработка

це все що пригадалось поки. - арбайтен Юрчик, арбайтен

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, zaHARE сказано:

Ти також вважаєш,що в нас громадянська війна?

ого,

тєлєвізора передивився?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...