Перейти до змісту

Windows на SSD


YoungMan

Рекомендовані повідомлення

Підкажіть, будь ласка, як потрібно все правильно зробити.

Замовив SSD-диск, скоро має приїхати. Хочу поставити операційку (Win 7 Ultimate) саме на нього. А зі свого старого HDD вінду видалити, при цьому диск форматнути і розбити на розділи з іншим об'ємом, ніж зараз є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Dima4s сказано:

береш ссдшку. ставиш в комп. ставиш віндовс керуючись підказками установщика)

Тобто під час встановлення вінди я вибираю той розділ, яким являється диск SSD, а той старий просто розбиваю на інші розділи і потім з-під вінди вже встановленої на новий диск форматую ті старі, так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) підключаєш ССД

2) відключаєш той вінт, де уже є вінда

3) ставиш вінду на ССД, вибираючи його зі списку (цілим розділом)

4) поставив нову вінду, підключаєш старий вінт (В БІОСІ обов'язково вибрати загрузку саме з ССД)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Zheny@ сказано:

1) підключаєш ССД

2) відключаєш той вінт, де уже є вінда

3) ставиш вінду на ССД, вибираючи його зі списку (цілим розділом)

4) поставив нову вінду, підключаєш старий вінт (В БІОСІ обов'язково вибрати загрузку саме з ССД)

Зрозуміло. А як тепер розбити старий вінт на нові розділи? І просто форматнути його?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, YoungMan сказано:

Зрозуміло. А як тепер розбити старий вінт на нові розділи? І просто форматнути його?

Я не буду читати завтра тему типу "Як відновити файли після невдалого встановлення Вінди?" :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, YoungMan сказал:

Зрозуміло. А як тепер розбити старий вінт на нові розділи? І просто форматнути його?

acronis disk director

повільно, вдумливо, "з головою".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Я не буду читати завтра тему типу "Як відновити файли після невдалого встановлення Вінди?" :)

 

Ну сподіваюся, що ні:rolleyes: Принаймні не завтра точно:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, YoungMan сказано:

А як тепер розбити старий вінт на нові розділи? І просто форматнути його?

Якщо дані не потрібні - то Пуск - Виконати - diskmgmt.msc - вибрати потрібний вінт -  (Якщо є потреба) вбити всі розділи - створити нові - форматнути нові розділи.

Якщо потреби у перестворенні розділів немає - тоді просто форматнути потрібні.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, vaz75 сказал:

А я б ще перед встановленням оновив би Біос і увімкнув би в ньому режим AHCI для SSD.

І не лише для SSD. Для звичайного харда цей режим оптимальний.

 

13 часа назад, YoungMan сказал:

Ну сподіваюся, що ні:rolleyes: Принаймні не завтра точно:D

http://ifolder.com.ua/y4rd1z19ki1p.html

Закатай на флешку з допомогою Rufus або UltraIso. При завантаженні старт з флехи. Юзай. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Со своей стороны я бы еще порекомендовал, при условии достаточного кол-ва оперативной памяти, отключить файл подкачки. Это позволит вашему SSD прожить дольше. Так же старайтесь не забивать его под завязку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, vaz75 сказано:

А я б ще перед встановленням оновив би Біос і увімкнув би в ньому режим AHCI для SSD.

Треба буде оновити, а от режим АНСІ вже й так увімкнений))

8 годин тому, Hexus сказано:

Со своей стороны я бы еще порекомендовал, при условии достаточного кол-ва оперативной памяти, отключить файл подкачки. Это позволит вашему SSD прожить дольше. Так же старайтесь не забивать его под завязку.

Ну оперативки достатньо. І я вже не перший раз зустрічаю те, що рекомендують вимикати файл підкачки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, YoungMan сказано:

Ну оперативки достатньо. І я вже не перший раз зустрічаю те, що рекомендують вимикати файл підкачки.

А навіщо його вимикати? Він все ж таки інколи потрібен, скільки би пам'яті не стояло. І в чому прикол трястися над кожним записаним на ССД байтом? Все одно ж через пару років поміняєте його на більш ємкий та швидкий.

12 мифов об оптимизации SSD, которые никогда не умрут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, Hexus сказано:

Со своей стороны я бы еще порекомендовал, при условии достаточного кол-ва оперативной памяти, отключить файл подкачки. Это позволит вашему SSD прожить дольше. Так же старайтесь не забивать его под завязку.

на мою думку - кешування в браузері треба перекинути на рам диск

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 21.12.2016 at 07:02, case_l сказал:

на мою думку - кешування в браузері треба перекинути на рам диск

С браузером там вообще интересная история. Firefox, к примеру, за сеанс работы (по времени не могу сказать точно уже не помню) может генерировать до 20 Гб (браузер в простое, нет активного серфинга) и это все дело постоянно пишется на диск, т.е. на тот диск куда установлен, как правило это наш SSD. Чтоб с этим делом бороться можно сделать следующее. В адресной строке Firefox пишем about:config соглашаемся на риск, ищем следующий параметр browser.sessionstore.interval, его значение по умолчанию, кажется 15000, меняем это значение на 1800000.

Данную рекомендацию прочитал на HabraHabr.

На счет файла подкачки. То что описано в статье выше скорее более применимо к серверам. Там SSD можно и даже рекомендуется использовать для таких целей. На него переносятся не только файл подкачки самой ОС, но и аналогичные файлы БД MS SQL или используется как кэш для RAID массивов. В общем на свое усмотрение. Можно и не отключать :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...