Перейти до змісту

Націоналізація ПриватБанку


seolutsk

Рекомендовані повідомлення

11 minutes ago, seolutsk said:

Наче на чолі Привата поставлять колишнього міністра фінансів Шлапака. Він в комментарі в діючого заступника Привата в ФБ ось що написав

9ead003f8c.jpg

 

Cудячи із сторінки у ФБ, то лівий Шлапак. Якщо це дійсно правий Шлапак, то банку - шляпа. Подивіться на його сторінку, він же імбецил.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 643
  • Створено
  • Остання відповідь

Гонтарева каже, що НБУ НЕ ОЧІКУЮТЬ ВІДТОКУ ДЕПОЗИТІВ З ПРИВАТБАНКА

Цитата

ми не очікуємо значноо відтоку депозитів з ПриватБанку і не передбачаємо суттєвого впливу цього фактору на валютний ринок та на рівень інфляції

це просто epic fail і якийсь сюрреалізм..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Говерлі сьогодні і завтра буде аншлаг при курсі 27,2. При 27,5-28 буде ще більший аншлаг) Шлапак - якась комуністична шавка, так що нічого доброго з того всього гарантовано не вийде. Ви на Ощад гляньте, як довго, 25 років в ньому зберігається аромат радянського союзу. В Новій Лінії два термінали: зліва - ощад, зправа - райффайзен. ліві практично ніколи в мене не пропускали карточку. З Ощадом в мене давно все ясно.

 

СанСет, як відчуття. Лягав спати в одному банку, прокидаєшся в галімій держканторці?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, romaxa11 said:

СанСет, як відчуття. Лягав спати в одному банку, прокидаєшся в галімій держканторці?)

Ти мене як клієнта чи як колишнього працівника питаєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, seolutsk сказал:

Гонтарева каже, що НБУ НЕ ОЧІКУЮТЬ ВІДТОКУ ДЕПОЗИТІВ З ПРИВАТБАНКА

це просто epic fail і якийсь сюрреалізм..

Потім буде заява  - Ми не очікували такого відтоку депозитів. Люди самі винні, що доллар по 45.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 хвилин тому, SunSeth сказано:

 

Cудячи із сторінки у ФБ, то лівий Шлапак. Якщо це дійсно правий Шлапак, то банку - шляпа. Подивіться на його сторінку, він же імбецил.

 

там ще є 

 

Что же, нас все-таки дожали. Не национализация, это классическое рейдерство. 
Клиентам просьба не паниковать, с деньгами все будет в порядке. Пострадали только собственники. И инвестиционный климат в стране. Впрочем, его больше нет.
Остальные подробности завтра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли в один "прекрасний" день саме ПРИВАТбанк завалив ціну бакса до 36, ніяких відтоків не було. І це був саме Приватбанк. І причому він єдиний так гнав ціну, без пояснень причин.

Так що всі "офіційні заяви" - це все вода. А як буде - вони вже давно вирішили. І ніхто Коломойського не образить, я думаю. Це все взагалі може бути "многоходовочка", як зара люблять казати... Запасаємось попкорном і спостерігаємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А такий зручний банк був.

Нюанси нюансами, а зручність користування завжди радувала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, jack74 said:

 

Коли в один "прекрасний" день саме ПРИВАТбанк завалив ціну бакса до 36

 

Да, трохи, гривень на 3-4, не встигав за луцькими базарними мінялами завалювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, SunSeth сказано:

Да, трохи, гривень на 3-4, не встигав за луцькими базарними мінялами завалювати.

:) вони просто "працювали" в одній команді ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пора створювати нову тему Рошенбанк

 

Государство продаст "ПриватБанк" после его стабилизации, - Данилюк

 19.12.2016 - 09:47

 

По словам министра, государство не планирует быть собственником такой большой доли банковского сектора Государство продаст ПАО "ПриватБанк" после его стабилизации. Об этом на брифинге заявил министр финансов Украины Александр Данилюк, передает корреспондент РБК-Украина. "После того, как банк полностью стабилизируется, начнет реализовывать свой стратегический план развития, государство планирует этот банк продать", - отметил Данилюк. По его словам, после национализации "ПриватБанка" доля государства в банковском секторе будет достаточной большой, а у государства нет планов быть собственником такой большой доли.
Полный текст читайте здесь: https://www.rbc.ua/rus/news/gosudarstvo-prodast-privatbank-stabilizatsii-1482133629.html

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юрий Бутусов

1 год · 
 

Сегодня на пресс-конференции премьер-министр Volodymyr Groysman может не произносить ни слова. Достаточно просто взять дома задекларированные 1.5 миллиона долларов и положить на гривневый годичный депозит в "Приватбанк". 
Слова могут не понять - а это поймут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, DropCop сказано:

цікаво чи це бэня  сам писав ?)   кажуть вже 3 місяці як в його живих нема..  

колись давно (в році 2014) писали вже, що Коломойський немає акка у ФБ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

персональні дані в держави й так є, а тих, що є в банках, завжди можна отримати

 

Denys Bigus
9 год · 
 

1. Система Приват24 и вся компьютерная инфраструктура - не Приватбанка, а других юрлиц. Не национализированных.
2. Кроме Привата эту систему использует еще микроклон Привата А-банк, принадлежащий Суркисам. Отдадут ли ее государству - хз. Я б не отдал.
3. До заголовков "Пошли в А-банк" как минимум на 1+1 остался день-два, предположу.

Апд. НБУ а-банк тоже не пощадит.

П.С. Куда больше меня беспокоит та прорва прорвища БЕЗДОННЫЙ ОКЕАН персональных данных, которые государство купило у Коломойского за наши же деньги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, DropCop сказано:

цікаво чи це бэня  сам писав ?)   кажуть вже 3 місяці як в його живих нема..

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, romaxa11 сказал:

Юрий Бутусов

1 год · 
 

Сегодня на пресс-конференции премьер-министр Volodymyr Groysman может не произносить ни слова. Достаточно просто взять дома задекларированные 1.5 миллиона долларов и положить на гривневый годичный депозит в "Приватбанк". 
Слова могут не понять - а это поймут.

Мене це не дивує, бо Бутусов працює на Коломойського разом зі своїм цензор.нет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикольні качельки почалися... Виявляється, державний Приват ще той барига і то з першого ж дня.

 

Буфер обміну011111.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, SunSeth сказал:

Прикольні качельки почалися...

Гонтарева каже що все ок, що ти панікуєш? *сарказм*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, seolutsk said:

Мене це не дивує, бо Бутусов працює на Коломойського разом зі своїм цензор.нет.

Але ж класно сказав, хіба нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, SunSeth сказал:

Але ж класно сказав, хіба нє?

Ну взагалі да.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди - ідіоти.

Мало того, що на порозі свят вигрібають усі готівку із банкоматів, так ще й самі підтримують явно завищений штучний курс долара.

Прикро все це..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буде те, що буде. Ще просто не всі роздуплились, до обіду "сарафанне радіо" вже спрацює на повну й товпи людей попруть штурмувати банкомати й відділення по усьому місту, навіть ті, хто пише, що "усьо пучком, непереживайте". Бо пістьош, то таке, а кровні треба спасати. Люба економіка, банк й т.д. люблять СТАБІЛЬНІСТЬ (спеціально капсом), а яка тут стабільність - тільки ж..опа стабільно нарощує обороти. Ну, а хто вірить в те, що зграя рукожопих клептоманів з державного керівництва зможе грамотно керувати таким монстром, як "приват", то, мабуть, вже навіть серед совкових пенсіонерів рідкість. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Zheny@ сказал:

Люди - ідіоти.

Мало того, що на порозі свят вигрібають усі готівку із банкоматів, так ще й самі підтримують явно завищений штучний курс долара.

Прикро все це..

В Дніпрі друг каже їхав сьогодні у пять ранку, то біля головного відділення вже сиділо пару пенсіонерів на стільчиках. Мерзли. Чи то в банкомат чи то у відділення забивались - не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, romaxa11 сказано:

за мене не варто переживати, за себе подбай.

Ррід, я розумію що ти маєш відношення до податкової і дивишся на речі через її призму. Ти вважаєш нормальним регулювати всі сфери економічного життя суспільства. А я вважаю, що лузери(корупціонери)-регулювальники можуть лише ускладнювати економічну діяльність в суспільстві. ОЛХ, як на мене ідеальний інстурмент для чистої економіки - "ти мені- я тобі". Все що може зробити регулювальник - створити перепони, щоб двоє учасників взаємодії втратили економічний сенс. Суспільство отримає двох невдах, які будуть шукати можливості вижити влаштувавшись до когось на завод, або взагалі виїхавши нафіг, що ближче менталітету дуже багатьох. Професіоналізм держави в економічній сфері жваво описують рейтинги нашої країни. Тому чим меше влада лізе в економіку - тим краще. Завжди "НЕП" починався з різкого скорочення впливу держави на економіку суспільства. За пару років супсільство повністю змінювалось. Це було і за комуняк-лєнінців, це ж було і за Кучми з "єдиним".

А де у вашій "чистій економіці" місце для пенсіонерів, дітей, інвалідів? хто має дати їм якщо не регулювальник? по пенсію - до держави, в садочок - до держави, декретні - до держави, обіди в школі- до держави, дороги - до держави......, а "економічний сенс" - то лише моє, і не смійте мене регулювати. чи я щось не так зрозуміла?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, seolutsk сказано:

В Дніпрі друг каже їхав сьогодні у пять ранку, то біля головного відділення вже сиділо пару пенсіонерів на стільчиках. Мерзли. Чи то в банкомат чи то у відділення забивались - не знаю.

Я ж кажу - ідіоти.

Я теж такий. :) (хоча чергу в банк о 5,00 не займаю. (Люди трясуться за свої збереження, у вигляді депозитів. Колись держава вже їх на тягнула і на облігації, і на ваучери. 

Воно то, звісно, зручно, коли готівка кишеню гріє. Теж зняв напередодні. Але причина швидше в тому, що на базарі готівка рулить.

Навіть в Варшавських Каравано-Юванах там всяких не в кожного термінал є.

То, мабуть, єдина причина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...