Перейти до змісту

Шведка залишилася незадоволена собою після сотні пластичних операцій


madkot

Рекомендовані повідомлення

 

Шведка залишилася незадоволена собою після сотні пластичних операцій

губи, сіськи, талія і т.д. - тут голову лікувати треба було з самого початку. 
У нас пластична хірургія ще не така доступна, і слава Богу, але дивишся на кря-кря і думаєш - що ж могло спонукати зробити з себе одну з сотень, котрих навіть не відрізниш на фото. 
Дівчата, краса починається з середини себе - з душі, і поки ви в свою красу вірити не будете - жоден хірург вас не зробить красивою...

 



Уродженка Швеції Пікс Фокс (Pixee Fox), яка сьогодні живе в Північній Кароліні, щоб поліпшити свою зовнішність піддалася сотні хірургічних втручань. І після цього дівчина все ж залишилася не цілком задоволеною досягнутим результатом і пообіцяла продовжити трансформацію, повідомляє Daily Mail.

Дівчині видалили шість ребер і збільшили груди. Також провели ліпосакція і ліпофіллінг (зміна форми певних частин тіла за допомогою відкачування жиру пацієнта з одних частин тіла і введення в інші).

Пластичний хірург Фредерік Берні (Fredrik Berne) з клініки Klinik34 в місті Гетеборг розповів, що відкачав жир зі стегон і живота шведки, а потім ввів отриманий біоматеріал в її губи і сідниці. Ці процедури були зроблені, щоб отримати тип фігури "пісочний годинник", про який мріяла Фокс.

На думку лікаря, губи пацієнтки вийшли "величезними і гротескними, але все одно не настільки великими, як вона хотіла".

"У наступному році я хочу зробити ще 10 процедур. І збираюся почати носити корсет, щоб спробувати потрапити в Книгу рекордів Гіннесса як володарка самої вузької талії ", - поділилася планами 26-річна Пікс.

Як зазначає видання, батьки Фокс, які живуть в невеликому шведському місті Евле, були вражені змінами в зовнішності дочки. Дівчину підтримала лише сестра.

Як повідомляв сайт Знай.ua, 50-річна британка збільшила груди і зменшила талію. Мати трьох дітей, яка вже стала бабусею, стверджує, що відчуває себе найщасливішою на світі завдяки теперішнім своїм пропорціям. Сексі-бабця хоче зробити ще одну операцію, щоб збільшити груди ще на один розмір.



  77850_T0lFkYk7wpDH_w_700.jpg

 

 

77850_C1KmZWRaK287_w_700.jpg

 

 

77850_fYsACchVqoTj_w_700.jpg

 

 

77850_EKlUUCybnOb5_w_700.jpg

 

 

77850_uLIha23QCn4T_w_700.jpg

 

 

77850_fg8fex0eO8Fn_w_700.jpg

 

 

77850_2pTmwHQxPnSb_w_700.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@madkotА чому би й ні? Душу хірург не направить, а з зовнішністю може допомогти ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 minutes ago, madkot said:

 

Шведка залишилася незадоволена собою після сотні пластичних операцій

губи, сіськи, талія і т.д. - тут голову лікувати треба було з самого початку. 
У нас пластична хірургія ще не така доступна, і слава Богу, але дивишся на кря-кря і думаєш - що ж могло спонукати зробити з себе одну з сотень, котрих навіть не відрізниш на фото. 
Дівчата, краса починається з середини себе - з душі, і поки ви в свою красу вірити не будете - жоден хірург вас не зробить красивою...

  Reveal hidden contents

 

 


Уродженка Швеції Пікс Фокс (Pixee Fox), яка сьогодні живе в Північній Кароліні, щоб поліпшити свою зовнішність піддалася сотні хірургічних втручань. І після цього дівчина все ж залишилася не цілком задоволеною досягнутим результатом і пообіцяла продовжити трансформацію, повідомляє Daily Mail.

Дівчині видалили шість ребер і збільшили груди. Також провели ліпосакція і ліпофіллінг (зміна форми певних частин тіла за допомогою відкачування жиру пацієнта з одних частин тіла і введення в інші).

Пластичний хірург Фредерік Берні (Fredrik Berne) з клініки Klinik34 в місті Гетеборг розповів, що відкачав жир зі стегон і живота шведки, а потім ввів отриманий біоматеріал в її губи і сідниці. Ці процедури були зроблені, щоб отримати тип фігури "пісочний годинник", про який мріяла Фокс.

На думку лікаря, губи пацієнтки вийшли "величезними і гротескними, але все одно не настільки великими, як вона хотіла".

"У наступному році я хочу зробити ще 10 процедур. І збираюся почати носити корсет, щоб спробувати потрапити в Книгу рекордів Гіннесса як володарка самої вузької талії ", - поділилася планами 26-річна Пікс.

Як зазначає видання, батьки Фокс, які живуть в невеликому шведському місті Евле, були вражені змінами в зовнішності дочки. Дівчину підтримала лише сестра.

Як повідомляв сайт Знай.ua, 50-річна британка збільшила груди і зменшила талію. Мати трьох дітей, яка вже стала бабусею, стверджує, що відчуває себе найщасливішою на світі завдяки теперішнім своїм пропорціям. Сексі-бабця хоче зробити ще одну операцію, щоб збільшити груди ще на один розмір.



  77850_T0lFkYk7wpDH_w_700.jpg

 

 

 

77850_C1KmZWRaK287_w_700.jpg

 

 

77850_fYsACchVqoTj_w_700.jpg

 

 

77850_EKlUUCybnOb5_w_700.jpg

 

 

77850_uLIha23QCn4T_w_700.jpg

 

 

77850_fg8fex0eO8Fn_w_700.jpg

 

 

77850_2pTmwHQxPnSb_w_700.jpg

 

 

Ніпанятна - де тут копіпаста, а де власні слова? Тому що питання "що ж могло спонукати" нагадує п'ятничний вброс ^_^ 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно. Чим вона не вдоволена? Красу не сховати, навіть скальпелями хірургів БАГІНЯ!!! :sm142:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, Ko3bMa сказано:

Ніпанятна - де тут копіпаста, а де власні слова? Тому що питання "що ж могло спонукати" нагадує п'ятничний вброс ^_^ 

"губи, сіськи, талія і т.д. - тут голову лікувати треба було з самого початку. 
У нас пластична хірургія ще не така доступна, і слава Богу, але дивишся на кря-кря і думаєш - що ж могло спонукати зробити з себе одну з сотень, котрих навіть не відрізниш на фото. 
Дівчата, краса починається з середини себе - з душі, і поки ви в свою красу вірити не будете - жоден хірург вас не зробить красивою... "

 

Це власне моя думка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіщо? Була дуже гарна і мила дівчина. Зробила з себе казна що... Ну як можна хотіти таку жінку, де майже все штучне, ці шари силіконові, жесть... Хоча, я думаю, це все для вирізняння з загалу і для заробляння бабок, треба ж гроші винімати, затрачені на сотні операцій...

А таку талію, можна і в спортзалі зробити, необов'язково ребра ламати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, madkot said:

"губи, сіськи, талія і т.д. - тут голову лікувати треба було з самого початку. 
У нас пластична хірургія ще не така доступна, і слава Богу, але дивишся на кря-кря і думаєш - що ж могло спонукати зробити з себе одну з сотень, котрих навіть не відрізниш на фото. 
Дівчата, краса починається з середини себе - з душі, і поки ви в свою красу вірити не будете - жоден хірург вас не зробить красивою... "

 

Це власне моя думка

Ви серйозно не знаєте, в чому причина? Чесно-чесно? Чи просто є бажання зробити з себе кепа і вкинути купу неодноразово пережованого тексту в п'ятницю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Ko3bMa сказано:

Ви серйозно не знаєте, в чому причина? Чесно-чесно? Чи просто є бажання зробити з себе кепа і вкинути купу неодноразово пережованого тексту в п'ятницю?

 

ось про губи точно не знаю що спонукає міняти їх. розкажіть будь ласка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, madkot сказал:

 

ось про губи точно не знаю що спонукає міняти їх. розкажіть будь ласка

Ожил Сталин. Вышел в город, по Москве гуляет. Ну, думает, распустились тут без меня. В стране - бардак, эдак до коммунизма никогда не дойдут! Пришел в Кремль и сразу на заседание Политбюро угодил. Члены Политбюро, как увидели Сталина; встали, место ему уступили. 
- Что прикажете делать? - спрашивают. 
Сталин трубку раскурил и говорит: 
- Значит, так. Перво - наперво надо депутатов - демократов расстрелять, а во – вторых, перекрасить Мавзолей в зеленый цвет. 
Тут Лигачев не выдержал и говорит: 
- Иосиф Виссарионович, а почему в зеленый - то? 
- Я так и думал, что по первому вопросу возражений не будет, - ответил Сталин. 

"Тема сисек ещё не раскрыта".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 minutes ago, madkot said:

 

ось про губи точно не знаю що спонукає міняти їх. розкажіть будь ласка

Хм, спробую приблизно передати: "от такі в мене губи уявіть собі як буде ними добре грати на флейті ото думайте собі бо в мене тепер ціна огого мінімум айфон я тепер королева а ви з памойкі заздріть катьки-ольки-юльки бо в мене є а в вас нема клубчік парні тусовкі". Хух, типу так. Причому це загальна інформація, зібрана після спілкування з отакими і їм "сочуствующіми". А, ну і ще тупе копіювання інших. Коротше, "успєх в жизні" ТП-версія.

 

add: доречі, чому, на вашу думку, оголена жіноча натура користується популярністю серед, кхм, "фотографів"? бо популярна в споживачів, хоч і естетики не несе жодної. а чому? тому ж, чому й плитку в ванну рекламують на фоні напівголої дівчини. 

Інша думка  
Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Робити пластичну операцію заставляє їх те саме, що і фарбувати голову, робити брови, клеїти нігті, а декому і цього замало виявляється. Та і мабуть до таких губ краще айфон пасує :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

доречі, чому, на вашу думку, оголена жіноча натура користується популярністю серед, кхм, "фотографів"? бо популярна в споживачів, хоч і естетики не несе жодної.

Без образ, але так може сказати або асексуал або гей. Як це жіноча оголена натура не несе естетики? Звісно різні бувають натури. Але взагальному тут шота нітак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, Ko3bMa сказано:

add: доречі, чому, на вашу думку, оголена жіноча натура користується популярністю серед, кхм, "фотографів"? бо популярна в споживачів, хоч і естетики не несе жодної. а чому? тому ж, чому й плитку в ванну рекламують на фоні напівголої дівчини. 

оголена натура різна буває, все відносно, як і відносні погляди на естетику, красу, еротику і т.д. 

і до речі, більшість "фотографів" думають, що оголивши жінку - вони відразу знімуть шедевр - це величезна омана. зняти гарно оголену натуру набагато складніше ніж простий портрет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 minutes ago, AnimaNoir said:

Без образ, але так може сказати або асексуал або гей. Як це жіноча оголена натура не несе естетики? Звісно різні бувають натури. Але взагальному тут шота нітак.

Без образ, але так може сказати або збоченець або підліток. Як це будь-яка жіноча оголена натура несе естетику? Звісно різні бувають натури. Але взагальному тут шота нітак.

 

23 minutes ago, madkot said:

оголена натура різна буває, все відносно, як і відносні погляди на естетику, красу, еротику і т.д. 

і до речі, більшість "фотографів" думають, що оголивши жінку - вони відразу знімуть шедевр - це величезна омана. зняти гарно оголену натуру набагато складніше ніж простий портрет.

От от, читайте вище. А гарно зняти одягнуту натуру ще складніше ^_^

Справжні емоції не передасиш через сценарний кадр. Для чого тоді обманювати себе і інших? Імхо, звичайно.

 

з.і. Я так і знав, що один абзац швидше викличе реакцію, ніж відео і текст вище по темі. От вам і простий доказ :D

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Без образ, але так може сказати або збоченець або підліток. Як це будь-яка жіноча оголена натура несе естетику? Звісно різні бувають натури. Але взагальному тут шота нітак.

Я не казав будь-яка. По друге, якщо вам не подобаються оголені жінки, уточню, красиві оголені жінки, бо знову збочинцем назвуть. Тоді треба до сексопатолога.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@AnimaNoir не треба нікуди йти , бо можна і до такого докотитись - https://uk.wikipedia.org/wiki/Сестри_Вачовскі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, alexvvv сказал:

@AnimaNoir не треба нікуди йти , бо можна і до такого докотитись - https://uk.wikipedia.org/wiki/Сестри_Вачовскі

Кожному своє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 minutes ago, AnimaNoir said:

Я не казав будь-яка. По друге, якщо вам не подобаються оголені жінки, уточню, красиві оголені жінки, бо знову збочинцем назвуть. Тоді треба до сексопатолога.

Самі собі сказали - самі собі заперечили. Браво ^_^

Краса - поняття суб'єктивне, тому це теж не аргумент. Правду кажете - кожному своє.

 

От так, шановні читачі, і виглядає представник цільової аудиторії реклами, про яку я згадував вище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, AnimaNoir сказано:

Кожному своє.

так, тому згадані вище "жіночки" ще легко відбулись :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Just now, Cherman said:

Ги, чому ж ти тоді на пікабу постиш фотки не зовсім вдітих дівчат?:D

Молодо-зєлєно :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отчего ты грустна, моя милая?

Отчего тебе милая больно?

Что ты снова такая унылая?

Чем ты вечно, пи.да ,недовольна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Така гарненька дівчина була... Взагалі не розумію, що її спонукало із собою таке зробити... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...