Перейти до змісту

Heavy Rain PS3


TommyEmmanuel

Рекомендовані повідомлення

Шукаю гру Heavy Rain.

Можливо хтось пройшов і вона валяється. Візьму в оренду, під заставу, або куплю недорого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні.

Консоль взяв у друга, так як сам я не геймер, але прихильник гри Fahrenheit від QuanticDreem. Heavy Rain також від цієї компанії і пограти в неї я хотів з того моменту як вона вийшла(2011), так як там караща графіка, більш продуманий сюжет і т.д., але так як її створення спонсорували Sony, вона вийшла онлі під консолі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@TommyEmmanuel  можна і без прошивки закачати гру:

http://www.pspx.ru/forum/showthread.php?t=106449

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли я у грі грався з дітками чи пеленав немовля то тружині було смішно, як перев'язував рани і кормив чувака таблетками – було цікаво, коли рубав пальця і припікав арматуриною – сказала що хворий та щоб ту куйню малому не показував. Дивна гра. Не розумію що в неї спільного з Fahrenheit. Але взявся то треба пройти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене на ПС4 є, вчора вирішив глянути, якось не вразила. Чи реально варто проходити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часа назад, Соромітник сказал:

коли я у грі грався з дітками чи пеленав немовля то тружині було смішно, як перев'язував рани і кормив чувака таблетками – було цікаво, коли рубав пальця і припікав арматуриною – сказала що хворий та щоб ту куйню малому не показував. Дивна гра. Не розумію що в неї спільного з Fahrenheit. Але взявся то треба пройти :)

Спільного з Fahrenheit як мінімум студія яка написала гру, сценарій та тип гри (інтерактивне кіно). Проте тут обіцяють, ще більш продуманий сюжет та більше занурення у те, що відбувається на екрані. 

 

Повертаючись до свого питання. Люди є в кого диск з грою? Я тільки пройти і віддам. З мене пиво\сік літрами :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 hours ago, TommyEmmanuel said:

Проте тут обіцяють, ще більш продуманий сюжет та більше занурення у те, що відбувається на екрані. 

 

Не хочу розчаровувати :) але то не є правда

А управління то взагалі срака-мотика. Може то якраз із-за нього і псується кайф

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ПС4 керування персонажем кришезносне. Ніби наново вчишся писати. Графіка тоска, причому як персонажа так і інтерєру. Заточена максимум на 3-тє покоління приставок. Я поки не відважився у неї грати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romaxa11 сказано:

На ПС4 керування персонажем кришезносне. Ніби наново вчишся писати. Графіка тоска, причому як персонажа так і інтерєру. Заточена максимум на 3-тє покоління приставок. Я поки не відважився у неї грати.

І даремно, не графіка головне ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, alexvvv сказано:

І даремно, не графіка головне ;)

Мене і Just Cause 3 спочатку не вставив, а потім поки не завоював весь світ не заспокоївся. Може й тут так. Але 30хв були ніпрощо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, alexvvv said:

І даремно, не графіка головне ;)

а чьо там головне ? 

бо я пройшов і чьот нічого не знайшов :)

пройшов бо хвалили як гру в стилі Фаренгейта і тіпа там занурення в сюжет і т.д.

...фігня то все, проти Last of Us не вспливає навіть віддалено, та навіть старі Uncharted і то більше захоплюють

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...