Перейти до змісту

Windows 10 шукаю нормальний образ


Aleks_lutsk

Рекомендовані повідомлення

Завжди користувався Windows 7х64, на днях вирішив поставити 10, казали що швидша.Поставив,а там всього того мотлоху непотрібного(паро зборок пробував).Хочу знайти образ в якому видалені (вимкнені всі непотрібні додатки, програми).Ну і чи буде він в подальшому обновлятися, як Windows 7. Є в кого перевірений надійний образ.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене краще поставити оригінальний образ і тоді точно буде літати.

А ті додатки взагалі не заважають :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://toloka.to/t72683
 

ставив неодноразово - питань не виникає

бутова флешка елементарно в 1 дію робиться через UltraISO

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Deemon сказано:

бутова флешка елементарно в 1 дію робиться через UltraISO

не завжди образ, зроблений в Ультра Ізо добрий.

Є халявні утиліти від Мєлкософта. Працюють не гірше.  Єдине, що образ повинен бути білим. НЕ зборка.

+ ще є rufus. ще простіше, ніж Ултра Ізо. І знову ж таки халявний!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Deemon сказано:

http://toloka.to/t72683
 

ставив неодноразово - питань не виникає

бутова флешка елементарно в 1 дію робиться через UltraISO

v1511/TH2 build 10586 від 12.11.2015 - несвіжа версія.

Актуальна - v1607/RS1 build 14393 від 02.08.2016 (Anniversary).

 

P.S. В березні 2017 очікується Creators Update.

 

1 година тому, Aleks_lutsk сказано:

Є в кого перевірений надійний образ.?

Всі оригінальні образи є надійними. Питання в іншому: який функціонал Вам потрібен і як збираєтесь активовувати. З першим просто розібратися по таблиці. Щодо активації: якщо лікувати типу KMSAuto, то канал поставки (Retail/VLSC) - неважливий. При активації ключем краще VLSC, з MAK-ключами простіше.

Я користуюся Microsoft Windows 10 Professional 10.0.14393 Version 1607 - Оригинальные образы от Microsoft VLSC.

1. Оригінал.

2. Актуальна версія.

3. Professional - максимально підходить під мої потреби

4. Російська тому, що українська дуже крива.

5. VLSC по причині, вказаній вище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Zheny@ до чого тут добрий\ не добрий? Я веду мову про те що писав бут-флешки в вищевказаній софтіні власноруч і не один раз, XP/W7/8.1/10/Live - стартують-ставлять коректно і без проблем.

Image-32.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, MaestroA сказано:

Російська тому, що українська дуже крива.

Це дурниці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Deemon сказано:

 веду мову про те що писав бут-флешки в вищевказаній софтіні власноруч і не один раз, XP/W7/8.1/10/Live - стартують-ставлять коректно і без проблем.

Так і я про те ж саме!

місяць тому ХР, / 7 записані на флешку за допомогою Ультра Ізо на брендовому НР - не ставилися ніяк. (Образи, до слова сказати чесні, білі, скачані з сайту майкрософта. )

Відповідь крилася саме в  тому, що це був Ультра ізо.

Записав Руфусом - все стало.

Це був оффтоп.  А по темі

Єдині, на мою думку, адекватні збірки цього чолов'яги.

Тут же - все офіційне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, alexvvv сказано:

Це дурниці

Все відносно. Якщо з далеко неповним і вибірковим перекладом ще можна миритися, то його якість і логічність відображується на юзабіліті: функція пошуку перетворюється в каторгу.

 

Образи на флешку пишу через Windows USB/DVD Download Tool. Все максимально просто в декілька кліків і офіційно,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Aleks_lutsk сказано:

а там всього того мотлоху непотрібного(паро зборок пробував)

До речі, про мотлох. В оригінальних збірках з кожною версією десятки збільшується кількість непотрібних додатків. Благо більшість з них можна видалити через перелік програм в налаштуваннях. Тільки от робити це рекомендую ПІСЛЯ оновлення системи. Якщо повидаляти їх зразу, частина з них по незрозумілій мені причині відновлюються після оновлень.

Щодо додатків, для яких кнопка видалити неактивна, їх неварто чистити твікерами: бувають проблеми з пошуком і пуском. Краще просто виключити їхню роботу в фоновому режимі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Selbeor сказал:

А що заважало оновитися з 7 до 10 коли була можливість?

Пізно подумав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, Zheny@ сказал:

 

Єдині, на мою думку, адекватні збірки цього чолов'яги.

Тут же - все офіційне.

Користувався 7 від OVgorskiu зборки дыйсно класні. Буду пробувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще тільки офіційні англійські образи. Мову Українську! потім доставити. Для скачування офіційних образів зі сайту Microsoft Windows and Office ISO Download Tool 4.06 (2016) Ukr

Вимкнути потім зайве краще самому або з допомогою утиліт (http://bgr.com/2015/08/14/windows-10-spying-prevention-privacy-tools/).

Образи на флешку через Windows USB/DVD Download Tool або краще мати завантажувальну флешку (2k10 Live 6.5 (обновляемая авторская раздача)) в яку можна кидати різні образи відразу в ISO.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, IropS сказано:

Вимкнути потім зайве краще самому або з допомогою утиліт (http://bgr.com/2015/08/14/windows-10-spying-prevention-privacy-tools/).

Фу-фу-фу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все поставив ! Товариш дав діска OVGorskiy® , і також казав що скачений на рутрекері.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...