Перейти до змісту

Куплю телефон старого зразка з якісною камерою


kovalcuchka87

Рекомендовані повідомлення

Куплю телефон старого зразка з якісною камерою, потрібен виключно для фото—відеозйомки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Marshall сказал:

sony sybershot  шукай, там класні камери

+ Це була маркетингова розкрутка моделі. Камери супер в таких моделях К800, К810, К850 і, можливо, ще в К790.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, mykola said:

+ Це була маркетингова розкрутка моделі. Камери супер в таких моделях К800, К810, К850 і, можливо, ще в К790.

http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_c902-2250.php

такий в мене був, фотки супер

DSC00034.JPG

DSC00033.JPG

DSC01183.JPG

DSC01142.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, mykola сказано:

можливо, ще в К790.

теж гарна камера в 790-му була. Десь навіть валяється такий тел. але там ніби якісь кнопки глючили ну і акумулятор вже мабуть помер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, mykola сказал:

Камери супер в таких моделях К800, К810, К850 і, можливо, ще в К790.

 

Підтримаю. Був також прихильником цієї марки телефону. Користувався в різний час по порядку К500, К700, К750, К790, С905... Класні телефони з пристойними камерами. Ось приклади моїх фоток з останнього телефону з цієї лінійки (С905):

 

Приклади фотографій  

DSC00056.jpg

DSC00098.JPG

DSC00152.JPG

DSC00564.JPG

DSC00583.JPG

DSC00589.JPG

Hide  

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, la20 сказал:

теж гарна камера в 790-му була. Десь навіть валяється такий тел. але там ніби якісь кнопки глючили ну і акумулятор вже мабуть помер.

А давайте протестуєм, чи можна ще його в моїх цілях використати

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я почула на днях від майстра по телефонах, що були такі телефони раніше, що фотографували краще навіть від сучасних смартфонівських, хоч і мали менше мегапікселів, але при збільшенні фото не було сильної зернистості. Якось так. Якщо в термінах десь помилилась  — сорі, не спец я ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, kovalcuchka87 сказано:

Я почула на днях від майстра по телефонах, що були такі телефони раніше, що фотографували краще навіть від сучасних смартфонівських, хоч і мали менше мегапікселів, але при збільшенні фото не було сильної зернистості. Якось так. Якщо в термінах десь помилилась  — сорі, не спец я ))))

треба просто знайти смарт саме для фото, бо пікселі і справді не показник. У самсунгів камери кращі, хзоч у них менше пікселів, ніж в китайських. Деякі виробники ставлять на свої телефони камери від соні, інших лідерів галузі. Треба погуглити. Просто смарт дає більше можливостей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минуту назад, Oberegy сказал:

треба просто знайти смарт саме для фото, бо пікселі і справді не показник. У самсунгів камери кращі, хзоч у них менше пікселів, ніж в китайських. Деякі виробники ставлять на свої телефони камери від соні, інших лідерів галузі. Треба погуглити. Просто смарт дає більше можливостей.

Та є у мене смартфончик :))). Не те щоб раритетика хотілось би, але можливо, якості більшої. У мого роздільна здатність 5М. І от не завди довольна я результатом. Відео пише теж дивно - часто злітає фокус. Не судіть строго - отут записала пробне відео. Хочеться більшої віддачі при тих самих затратах зусиль

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, kovalcuchka87 сказано:

Та є у мене смартфончик :))). Не те щоб раритетика хотілось би, але можливо, якості більшої. У мого роздільна здатність 5М. І от не завди довольна я результатом. Відео пише теж дивно - часто злітає фокус. Не судіть строго - отут записала пробне відео. Хочеться більшої віддачі при тих самих затратах зусиль

ясно! я теж МК знімаю, правда на камеру. Тому Вас розумію. Сучасні смарти теж мають хороші камери, шукайте. Але вони дуже дорогі, на жаль.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Oberegy сказал:

ясно! я теж МК знімаю, правда на камеру. Тому Вас розумію. Сучасні смарти теж мають хороші камери, шукайте. Але вони дуже дорогі, на жаль.

 

 

ясно. Дякую за інфо. Напишіть мені у пп, будь ласка, якою камерою знімаєте, якщо не секрет. Я розстроєна, бо смарт - то є подарунок, аби я могла реалізувати свої творчі плани, а бачу, що мушу шукати кращі варіанти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, kovalcuchka87 сказано:

 

ясно. Дякую за інфо. Напишіть мені у пп, будь ласка, якою камерою знімаєте, якщо не секрет. Я розстроєна, бо смарт - то є подарунок, аби я могла реалізувати свої творчі плани, а бачу, що мушу шукати кращі варіанти

старенькою, панасоніком, правда цифровою. Вона теж не дуже тягне, як варіант можна купити фотік, вони є з хорошою функцією відео. Ось мій МК 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Oberegy сказал:

старенькою, панасоніком, правда цифровою. Вона теж не дуже тягне, як варіант можна купити фотік, вони є з хорошою функцією відео. Ось мій МК 

 

Цікаве відео, але камера і правда, не бардзо. От я хочу чіткості....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому, шановні, форумчани, тему продовжуємо. Може хто має непотрібну техніку, яка на ура справиться з поставленим мною завданням, пишіть, якщо розцінки будуть у рамках розумного і прийнятного, домовимось. ЧЕКАЮЮЮЮЮЮЮЮЮ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@kovalcuchka87 , відео у Вас нормальної якості (передивлювався зі смарта...ну да, деколи автофокус не вчасно спрацьовує, але ж і Ви руками не на місці сидите). До речі, всі ті телефони, про які ми тут говорили, пристойно знімають фото. На рахунок відео - я би не сказав. Слабеньке там відео, і разрєшеніє, і свєтосила. Теперішні смартфони краще відео знімають, а якщо ще й зі штативу - то взагалі не повинно бути проблем. А взагалі то такі речі краще відеокамерами знімати, в крайньому випадку фотоапаратами з підтримкою зйомки в HD якості. Можливо відеореєстратор підійде для таких цілей, хз...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, Юріч сказал:

@kovalcuchka87 , відео у Вас нормальної якості (передивлювався зі смарта...ну да, деколи автофокус не вчасно спрацьовує, але ж і Ви руками не на місці сидите). До речі, всі ті телефони, про які ми тут говорили, пристойно знімають фото. На рахунок відео - я би не сказав. Слабеньке там відео, і разрєшеніє, і свєтосила. Теперішні смартфони краще відео знімають, а якщо ще й зі штативу - то взагалі не повинно бути проблем. А взагалі то такі речі краще відеокамерами знімати, в крайньому випадку фотоапаратами з підтримкою зйомки в HD якості. Можливо відеореєстратор підійде для таких цілей, хз...

 

ок, дякую за комент. Зі смарта ніби нічо, з компа - жах. Маю спец тримач для зйомки МК, тому відеореєстратор не ннада. Буду експериментувати далі, я так тепер думаю, треба за фокусом слідкувати, поправляти у процесі зйомки чи що... От фото тримача - класна штука, якщо кому ннада- то на алі їх валом.

IMG_20161028_104902.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю справу з відео, так от, не знайдете ви старого смарта з пристойною якістю і фото і відео одночасно, можливо, серед яблофонів є щось, але сімніваюсь, що старе яблуко буде дешевше нового смарта,

тому якщо хочете хорошої якості фото і відео з чіткістю, то варто подивитись б/в беззеркальні камери, щось на зразок такого http://rozetka.com.ua/panasonic_lumix_dmc-fz72_black/p414209/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, kovalcuchka87 сказал:

Маю спец тримач для зйомки МК, тому відеореєстратор не ннада.

 

Не зрозумів, при чому тут тримач до відеореєстратора? Тримач не знімає відео, на відміну від відеореєстратора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Юріч сказал:

 

Не зрозумів, при чому тут тримач до відеореєстратора? Тримач не знімає відео, на відміну від відеореєстратора.

Я затупила. Я подумала про тримача для реєстратора, типу, щоб я смарта свого фіксувала під час зйомки :))). Сорі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Revolver сказал:

маю справу з відео, так от, не знайдете ви старого смарта з пристойною якістю і фото і відео одночасно, можливо, серед яблофонів є щось, але сімніваюсь, що старе яблуко буде дешевше нового смарта,

тому якщо хочете хорошої якості фото і відео з чіткістю, то варто подивитись б/в беззеркальні камери, щось на зразок такого http://rozetka.com.ua/panasonic_lumix_dmc-fz72_black/p414209/

Хм. Дорого то для мене.... А що Ви думаєте про екшн-камери? http://hotline.ua/av-ekshn-kamery/atrix-proaction-w9-arx-ac-w9b/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, kovalcuchka87 said:

Я почула на днях від майстра по телефонах, що були такі телефони раніше, що фотографували краще навіть від сучасних смартфонівських, хоч і мали менше мегапікселів

A які бомбезні фоточки були раніше з дискових телефонів! Просто пєсня! Правда, тоді Інстаграм був на перфокартах, але то таке...

п.с. Лукавить Ваш майстер, м'яко кажучи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 minutes ago, kovalcuchka87 said:

про екшн-камери?

фото у них буде слабеньке, хоча в гоупро на вулиці досить пристойне, але там інша ціна

крім того, зазвичай вони досить темні, тобто на вулиці гарно усе, а в приміщенні з середнім освітленням чуть темновато,

ну і якщо вже дивитись на китайців, то хоча б xiaomi, і тоді ціна буде рівна тому ж беззаркальному апарату, в якого в мануалі усі функції, від фокусу до діафрагми і ізо.

по відео з вязанням, скажу, що досить ще хороша якість, якби знімали на ту ж беззеркалку, то або треба було виставляти високе значення діафрагми, щоб усе було в фокусі, і тоді треба більше світла, або ж крути фокус руками відповідно до ваших рук, що в принципі самому не реально, у сучасних відеокамерах є два варіанта, або все в посередньому фокусі і треба багато світла, або ж вузький діапазон фокусування з хорошою різкістю.

пс, в екш камерах звук поганий, доведеться писати на окремий пристрій

Reveal hidden contents  
Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...