Перейти до змісту

Мир Дикого запада (Westworld)


dj_design

Рекомендовані повідомлення

5 хвилин тому, yura-patriot сказано:

Мля,значить будем ждать,я тепер тільки так,сезон вийшов і погнав одним махом,бо чекати по серії зайо...є і не отримуєш повного кайфу від перегляду.

Ну як сказати, тут суть втому, що треба слухати кожен діалог, принаймі поки так, поки не почався маразм. А все залпом дивитись мабуть забагато буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, alexvvv сказано:

Ну як сказати, тут суть втому, що треба слухати кожен діалог, принаймі поки так, поки не почався маразм. А все залпом дивитись мабуть забагато буде.

Нє, ну як все залпом))одним махом це хоча би по 2-3-4 серії за вечір як вже там виходить,ну так щоб за парочку днів бабахнуть,а не за місяць,два,ну бо 10 підряд то я сагласєн явно забагато за раз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 2 тижня потому...
  • 1 рік потому...

Другий сезон - рідкісна какаха і брєдятіна ! Люто не рекомендую ! Сценарій таке враження писала компанія добре піддатих студентів, що намагались придумати щось нове і оригінальне, а вийшла якась каша...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, SergLutsk сказано:

Другий сезон - рідкісна какаха і брєдятіна

Якщо дивитись на перемотці і чекати лише екшена, то так.

А якщо дивитись і слухати, то все в порядку.

Серіал не стільки фантастичний, як психологічний (драматичний).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені теж другий сезон не сподобався. Наплутали вже все і вся так, щоб затягнути глядача на повторний перегляд (а то й не раз), щоб зрозуміти, що й до чого :) Фантастика вже відійшла на другий план повністю, на перший вивели типу драму з психологією (хоча тут слабенько, тут можна було крутіше замішати психологію відносин роботи-люди)

Якби не бачив першого сезону, то другий би охарактеризував як "муть", а так як бачив, то бачу, що другим сезоном вони типу замутили ще більшу інтригу. Ну але ж не на цілий сезон таке замішувати! :)

Але в цілому, серіал достойний, особливо на фоні того всього шлаку, що зара (взагалі нема що дивитись)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, jack74 сказано:

замішати психологію відносин роботи-люди

А там не відносини роботи - люди.

Там якраз психологія людини, і її місце в суспільстві. Її цілі, бажання і темні сторони.

Роботи там вторинні, як засіб для відображення поставлених цілей режисера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, S30 сказано:

Там якраз психологія людини, і її місце в суспільстві. Її цілі, бажання і темні сторони.

Роботи там вторинні, як засіб для відображення поставлених цілей режисера.

Так, в другому сезоні так, але ж починали серіал зоооовсім інакше :) Там йшла фантастика і взаємовідносини люди-"штучний інтелект", що й зацікавило! А "темні бажання тваринолюдин" - це заїжджена тема. І якщо далі вони зовсім опустяться до "фрейда", то я закину цю муть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, S30 сказано:

А якщо дивитись і слухати

Повірте, я уважно і дивився і слухав, і не чекав якогось екшену, я вже давно не підліток. Я б не сказав що чогось там не зрозумів, я лише мав на увазі що викладення подій аж занадто накрутили, намутили, перемішали так, що добру частину часу або сидиш ніц не розумієш що се відбувається на екрані, або позіхаєш від бескінечних плаксивих діалогів... Намагаючись придумати оту інтригу вони занадто перестарались і затягнули ! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та не було там і в першій частині

23 хвилин тому, jack74 сказано:

взаємовідносини люди-"штучний інтелект"

 

23 хвилин тому, SergLutsk сказано:

накрутили, намутили, перемішали так, що добру частину часу або сидиш ніц не розумієш що се відбувається

Спробуй почитати Агату Крісті. :-) Ото в неї "намутили",коли дочитуєш до кінця, а початку вже не памятаєш. А в серіалі можна сказати "дєцкій лєпєт".

 

26 хвилин тому, SergLutsk сказано:

позіхаєш від бескінечних плаксивих діалогів

А там в діалогах вся суть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, S30 сказано:

Спробуй почитати Агату Крісті.

:) Я читав Агату Крісті. І читав дійсно хороші психологічні трилери. І про психологію відносин люди-роботи теж :) Фігня цей серіал. Задумка була гарна, інтригуюче, а потім стало ясно, що вони самі так захопились плести інтригу, щоб типу здалось сильно вумним, що аж переборщили.

 

23 хвилин тому, S30 сказано:

А там в діалогах вся суть.

і діалоги там туфта. Типу шось таке завумне, щоб "блондинка" почула і сказала "вау! нічєво нє паняла... навєрнає, что-та умноє страшно" :) чи "Коллоссально!" :)

 

23 хвилин тому, S30 сказано:

Та не було там і в першій частині

якраз і було. І можна було це дійсно розвинути в щось оригінальне, котре майже не висвітлювалось досі серйозно в сінема... І тут тобі і приховані низменні брудні бажання людини, і штучний інтелект, котрий це має "зрозуміти" і відповідно зреагувати, і питання високих почуттів людини до людиноподібної машини, і тут же знову ж питання штучного інтелекту зрозуміти і відрізнити "хороших людів" від "поганих", і т.д.... А злились майже до "фрейда"... шкода

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На цвєт і вкус всє фломастєри разниє.

Як скажеш. Будем вважати що у мене рівень "блондинки" і не такий вишуканий смак.:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перестань, я абсолютно не мав на думці шось в твій бік. І стосовно "фломастерів" погоджуюсь 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, S30 сказано:

Спробуй почитати Агату Крісті. :-) Ото в неї "намутили",коли дочитуєш до кінця, а початку вже не памятаєш

У вас таки чомусь тверде переконання, що я твердолобий любитель трансформерів.

Насправді я Агату із захопленням перечитував ще будучи школяром, і перечитав не тільки все що було вдома ( а в батьків жирна бібліотека), а й в бібліотеці брав. Так от як на мене порівняння ніц некоректне. Так, в її романах кінцівка часто все перевертає з ніг на голову і дуже неочікувана, але протягом розповіді ти цілком розумієш (і так, навіть з мізками школяра !) і що відбувається, і логіку подій, і їх зв'язки, закономірності і т.д. і точно не скучаєш ! Так що нічого спільного з цим серіалом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мольодєц.

10 хвилин тому, SergLutsk сказано:

У вас таки чомусь тверде переконання, що я твердолобий любитель трансформерів.

Хм. Забавно, як не прочитаю чи почую, то хоч придумаю.:D Прям баба Ванга.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийшла бабка в банк. Побачила, що всі каси працюють і пішла скандалити в лікарню. Так і ти шукаєш образу між рядками.

 Можу тебе заспокоїти, що я до твоєї особистості ставлюся абсолютно індиферентно. :) Вона мені не цікава від слова "зовсім".

А всі оті твої думки про "моє переконання" плід твоєї уяви.:D

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі. Йде третій сезон серіалу "Простір".  Непогана наукова фантастика як на мій смак.

Російською.

Українською.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви забуваєте, що перший сезон був едакою диковинкою, не схожим на жоден серіал, тому заворожував. В другому вже важко глядача чимось здивувати, тому вау-ефекта і не було. Але насправді, другий сезон логічне продовження 1-го. Так, трішки забагато муті, повторів (хоча вони були і у першому), і ще оце затягування виходу чергових серій, що починаєш забувати нитку подій попередніх, але в цілому - серіал був цікавим. Побачимо, що в третьому буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...