Перейти до змісту

Продам ноутбук HP Pavilion 15-e034sr (4 ядра,6 ГБ ОЗУ,1 ТБ HDD)


Рекомендовані повідомлення

Продам ноутбук HP Pavilion 15-e034sr (E5J48EA).

 

Характеристики:

Екран 15.6" (1366x768) HD LED, глянцевий (BrightView) / AMD Quad-Core A10-5750M (2,5-3,5 ГГц) (4 ядра) / RAM 6 ГБ (max 8 ГБ) / HDD 1 ТБ (5400 об/хв) / AMD Radeon HD 8650G + AMD Radeon HD 8670М, 1 ГБ / DVD Super Multi / Bluetooth / VGA, HDMI, USB 2.0, USB 3.0x2 / Wi-Fi / веб-камера (2,0 Мпікс) / картрідер / Windows 8 64-бітна (вже Windows 10 64bit) / 379х246х31.8 мм / 2,35 кг.

 

Результат тестів:

Процесор (3DMark06) 3273 бали

Процесор (CPU Passmark Mark) 3351 бал

Процесор (SuperPi 1M) з 27.97.

 

Купувався на розетці:

http://rozetka.com.ua/hp_pavilion_15-e034sr_e5j48ea/p302832/

Коробку і папірці викинули при переїзді.

 

З проблем:

- перестав бачити батарею ... Стало це після переустановлення з 10 на 8. Переставили назад на 10 - Побачив. Пише, що заряд 100% але на ній не хоче працювати. Якщо вийняти, а потім вставити, пише що батарея підключена, але не заряджається і знову 100%.

До цього стандартом на заряджену батарея тримала 2 години 45 хв.

- присутні три точкових засветов на матриці (яких реально не видно).

- присутні дві подряпини на матриці в куточку зліва.

- не працює відеокарта.

Грали іграшку - екран мигнув і видало якусь помилку. При перестановки виндовс проблема не пішла. Відео карту не бачить.

 

При покупці на Розетці вже був один точковий засвіт і дві подряпини на матриці в куточку зліва. При зверненні з цими неприємностями - заводським браком не визнали. Так що це було з самої покупки)))

 

В принципі шустренький і майже безшумний. За зовнішнім станом майже як новий: немає не яких глибоких подряпин, затертостей та іншого.

Встановлено все найнеобхідніше програмне забезпечення для звичайного користування.

У комплекті: сам ноутбук, оригінальна зарядка, оригінальна батарея.

 

УВАГА! Не підходить для вимогливих за параметрами ігор (тільки якщо розберетеся з непрацюючою відеокартой). Будь-які інші завдання виконує на ура!

 

Причина продажу - господарі виїхали на ПМП за кордон.

Знаходиться у Ковелі.

Ціна 4500грн.

тел. 0978554915 або в приват.

001.jpg

002.jpg

003.jpg

004.jpg

005.jpg

006.jpg

007.jpg

008.jpg

WP_20160820_017.jpg

WP_20160820_028.jpg

WP_20160820_029.jpg

WP_20160820_030.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

З вбитою відеокартою (спаленою), вбитою батареєю і траблами дисплея взяв би за 2500 грн як робочу станцію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви переплюнули всіх бариг) Халяви нема!

Так відеокарта не робоча - її можна замінити, батарея не вбита. І ремонт хто шарить то знає скільки коштує)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Vano-Said сказал:

Ви переплюнули всіх бариг)

Старався.

9 минут назад, Vano-Said сказал:

Так відеокарта не робоча - її можна замінити, батарея не вбита. І ремонт хто шарить то знає скільки коштує)

Так відремонтуй. Він по ціні стане як новий. А у батареї, як мінімум, ушатаний контролер, рахуй - мертва. З засвітами особливо задоволення в перегляді фільмєца не отримаєш, тай з робочим відео фулл ейчді особливо не подивишся. То навіщо такий ноут потрібний? Інет продивлятися, прив'язаним мережевим шнурком? Чи в картішки лабати?

Я не збирався його ремонтувати

Діло таке - ні, так ні.

Удачі в продажу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Причина продажу - господарі виїхали на ПМП за кордон.

Для чого мені ремонтувати не свій ноутбук?

 

Звичайно ні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, можу для теста спробувати твою батарею в свій HP Envy поставити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Vano-Said сказал:

Для чого мені ремонтувати не свій ноутбук?

 

Звичайно ні!

Так можеш передати власнику мої слова. Я ж не можу.

Хоча "ні" кажеш ти.

Ну добре, я зрозумів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 01.11.2016 at 11:19, vaz75 сказал:

тай з робочим відео фулл ейчді особливо не подивишся.

а що там така слаба відеокарта ? Интегрированный, AMD Radeon HD 8650G  не потяне full hd?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та звичайно тяне full hd) (720р, 1080р і 1440р). Засветов в реалі і не видно. Я просто чесно вказав всі нюанси щоб потім не було ніяких образ.

Хейтеру аби по ляпати та настрій попсувати) Напише шось одне, потім як я вже відповім поміняє на шось по вумніше) Смішний - таких вистачає на всіх форумах...

Може він пішов на принцип - не дісталось мені то зроблю шоб і тут ніхто не купив)? Або образив його завишену самооцінку? Всяк може бути...

Його думка ну ніяк не колише + є така функція на форумі як ігнор вумніків і любителів взяти шось по халявному ціннику)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, Vano-Said сказал:

Та звичайно тяне full hd) (720р, 1080р і 1440р). Засветов в реалі і не видно. Я просто чесно вказав всі нюанси щоб потім не було ніяких образ.

Хейтеру аби по ляпати та настрій попсувати) Напише шось одне, потім як я вже відповім поміняє на шось по вумніше) Смішний - таких вистачає на всіх форумах...

Може він пішов на принцип - не дісталось мені то зроблю шоб і тут ніхто не купив)? Або образив його завишену самооцінку? Всяк може бути...

Його думка ну ніяк не колише + є така функція на форумі як ігнор вумніків і любителів взяти шось по халявному ціннику)

Посмішив. Ти перед тим, як звинувачувати, хоч почитай мої пости, і де я ляпаю і хейтерю? Я запропонував свою ціну, реально був зацікавлений, пояснивши свою позицію і для чого він потрібен. А торг передбачає діалог більша-менша ціна, якщо ти не знаєш.

Ображати тебе "в отвєтку" не буде. А щодо фулл хд- то підключивши до зовнішнього ТВ (інакше навіщо в такій якості дивитися), картинка почне гальмувати, а ноут перегріється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...