Перейти до змісту

Пригоди ісландки в Росії.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

На жаль, мені здається, що ми теж не далеко відійшли.В деяких (точніше у більшості ) наших лікарень обстановка така ж.

Де меценати? Де громадкість?  Ну і де влада?

http://obozrevatel.com/blogs/07451-inostranka-v-russkom-adu.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут ісландцем не треба бути, щоб згадувати лежання в лікарні з жахом... Це ставлення медсестрер до тебе як до сміття що заважає їм сидіти і нічого не робити за мізерну зарплату... Показові обходи начальства і прибирання перед ними.. Мовчу вже про взагалі неадекватний персонал...
Те як роблять уколи...Чим годують.. Кількість хворих на м2..
Радує все ж наявність ввічливих як лікарів так і медсестер що професійно надають допомогу без бажання пошвидше збити бабла з тебе..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Nokian сказано:

В деяких (точніше у більшості ) наших лікарень обстановка така ж.

Пруфи є? ЧИ просто по3,14лыкати?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Nokian сказано:

В деяких (точніше у більшості ) наших лікарень обстановка така ж.

Випало мені "щастя" з рік тому, лікуватись у   відділені  щелепно-лицевої хірургії обласної лікарні рідного Луцька. На щастя, досвід в лікуванні в лікарнях не великий, (це було в друге за життя), і порівнювати мені особливо нема с чим. Умови гарні, все чистенько, хворі( ото часи), не різались в карти чи козла, а мирно княпали в планшетах, телефонах і ноутбуках підключені до фай-фаю.. Я не бізнесмен, "баблістий", такий собі пересічний трудяга, але відношення було нормальним. Фішка проста- за все треба платити. Я не давав хабарі няням, сестричкам, лікарям, я просто платив   за аналізи і ще якусь там фігню. Це не реклама обласної лікарні, і нікому не бажаю взагалі там бути, але, щоб умови і відношення відповідали бажаним  нормам-треба це все фінансувати.На яких рівнях; місцевий бюджет, чи з плати за надані послуги-я не знаю, але, якщо місцевій владі до лямпеги, то в тій лікарні, де заробітна платня не дуже висока( жінка медик), будуть такі умови, відношення і таке інше. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Nokian сказано:

Де меценати? Де громадкість?  Ну і де влада?

Це ти про російські лікарні? Температури немає? Чи накурився чогось?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Zheny@ сказано:

Пруфи є? ЧИ просто по3,14лыкати?

 

Зайди в туалет у тубдиспансері, або відвідай інфекційну лікарню.А від черг в поліклініці в темному та страшенно тісному коридорі у тій самій ,відносно  благополучній  обллікарні можна захворіти і здоровій людині.  Або дороги та підїзди до наших лікарень у суцільних вибоях, знову ж і здоровому важко не спіткнутись.

Про електонні медкартки ,котрі не губляться, в котрих кожен лікар може віддалено(по території та по часу) бачити всю історію хвороби та проведене лікування , я вже взагалі мовчу.

А хто скаже, чи цікавились у ваших дітей в школі рівнем йоду в організмі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, Nokian сказано:

Зайди в туалет у тубдиспансері

Для чого це мені?

 

42 хвилин тому, Nokian сказано:

відвідай інфекційну лікарню

Були. ТАКОГО, як на відео - немає.

 

А чому ти не згадав міську лікарню і поліклініку №2. Дитячу обласну чому не згадав? Районну?

 

Мав змогу в свій час бути у кількох районних лікарнях. По області. Ну немає й там такого!

Так, умови не фонтан, не Охматдит, звісно, але й не трущоби.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, Nokian сказано:

А хто скаже, чи цікавились у ваших дітей в школі рівнем йоду в організмі?

А мали б? І по яких критеріях це можуть визначити шкільні мед працівники щоб задавати подібні запитання дитині, по кольору вух?)) Для цього проводять спеціальні аналізи, та й то, в випадку такої необхідності. Тому питання трохи теє, не зрозуміле. Якщо десь помилився, поправте.  
Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Nokian сказано:

А хто скаже, чи цікавились у ваших дітей в школі рівнем йоду в організмі?

Я скажу: мені пофіг, чи цікавились рівнем йоду в организмі моєї дитини. Це моя дитина, мій рівень і мій організм.

А ваш рівень йоду лишіть при собі - я не бажаю, щоб в моєї дитини цікавились його рівнем.

Дасвіданья, савєцкій саюз!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кретинізм

Найчутливішою до нестачі йоду в організмі є нервова система. Тож у разі стабільного йододефіциту в дитини з раннього віку відбувається затримка психічного розвитку, а за класичної форми йододефіциту розвивається кретинізм. Такі діти малі на зріст, з непропорційними частинами тіла і різким відставанням у розумовому розвитку.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...