Перейти до змісту

НАТО хуже гестапо?


Zevs_Isver

вы за вступление Украины в НАТО  

94 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

запізнився.. :-(

це точно. Чим швидше пройде "приватизація" тим швидше почнеться демократизація, європеїзація, НАТОзація, та інша.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 129
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

По НТВ передача "К барьеру!"

Дуэль К. Затулин - А. Гриценко по вопросу вступления Украины в НАТО.

Если есть у кого НТВ посмотрите, интересно. Извияюсь за оффтоп, но передача по теме

Росії, як завжди свербить :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З останніх новин: питання ПЧН розглянуто, будуть проводитись переговори, наступий розгляд питання в перенесли на грудень.

По Україні пройшли мітинги, в більшості Регіоналів з виступами зірок (Брати Карамазіни, Газманов, Ротару і т.д.) Одні заробляють голоси інші гроші :lol: ПОРА мітингувала біля посольств Німеччини, яка активно виступала проти ПЧН України та Грузії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З останніх новин: питання ПЧН розглянуто, будуть проводитись переговори, наступий розгляд питання в перенесли на грудень.

По Україні пройшли мітинги, в більшості Регіоналів з виступами зірок (Брати Карамазіни, Газманов, Ротару і т.д.) Одні заробляють голоси інші гроші :lol: ПОРА мітингувала біля посольств Німеччини, яка активно виступала проти ПЧН України та Грузії.

А з фінансового боку хто підтримає???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в связи с принятием Украины в нато, тему, наверное, можно закрывать до 2010 года. :lol:

пардон... это решением Борды Украина в НАТО очутилась?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаєте, ті хто сумнівається і впевнений у тому що нам НАТО не потрібно.

Зараз на 1+1 йде "Я так думаю" і там виступає Жириновський. І говорить реально правду, ви послухайте це а потім розказуйте про якусь демократію, волю народу.

А може давайте проведемо референдум, на тему чи потрібно Україні нарощувати ядерний потенціал? Думаєте не буде підтримки, те що більшість буде за, якщо і не всі 80%, то я впевнений. Але чомусь такого не роблять, правда? Або референдум: давайте підірвем ВР? Тут непевно за 90% перевалить.

Це все що тут несуть, що Росія до нас добре ставиться - bullshit. В НАТО треба вступати якнайшвидше і будь-якою ціною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

cлышали что товарисч Жириновкий пропер говорил в "Я так думаю" на 1+1?

стана у которой такой народ в парламенте и 3й в президенсих выборах ето я незнаю :rolleyes:

p.s. snight меня опередил

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А НАТО Украину конечно любить будет ? :rolleyes:)

думаю регулярно.

Референдум обязательно, И нефиг разводить демагогию.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот і нефіг, правильно, в НАТО і все.

А ніхто і не каже що будуть там любити, а воно нам і не треба. Хай приймуть, а там чи люблять чи ні...

Табачник шкура продажна, розказує про позаблоковий статус і забуває про ЧФ.

Короче кажучи, в НАТО ми будем 100% рано чи пізно, може хтось має іншу думку, але так буде точно.

А щоб реально змінити щось на краще, прочитайте хоча б цю тему, так як від нас (Борди) думка Франції і Німеччини не зміниться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не перестаю дивуватись. Люди розповідають про якісь блага, що принесе з собою НАТО.

Перечитайте якусь розумну статтю про НАТО.

Зрозумійте мету з якою створювалась ця організація, актуальність цієї мети сьогодні, згадайте кризу організації в 90х - на початку 2000-х, історію переформатування організації, задайтесь суттю причин і вдумайтесь в гасла і т.д. ...

Дякую за увагу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я наприклад розумію що буде багато мінусів, дійісно там є проблеми і не все так добре, але от якби Росія не робила те що робить, і далі б це не продовжувалось, ніякої необхідності вступати не було б.

Але нажаль вона є, в першу чергу це не на зло Росії, а на противагу її загарбницької, знахабнілої політики і ставленню до України.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

cлышали что товарисч Жириновкий пропер говорил в "Я так думаю" на 1+1?

Я прийшов додому, подивився цей брєд 2 хв. і переключив, на більше мене не вистачило.

to snight: цілком підтримую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Росії свій інтерес в тому щоб Україна не вступила в НАТО. Але "інтерес" перетворився в війну за 1 шматочок землі (інтерес і мрії Росії). Тому запитую Вас. Хто тут за Рашен ? А чому Вас цепляє за живе ця тема ? і т.д.

Я то "За" вступ, вигода наліцо як пересічному громадянину, а ось думки про вступ іноземців мене мало хвилюють, нехай у свому лайні порсаються і до нас в огород не лізуть. А що не так я написав то ? Неправду ?

Конкретизуючи ситуацію - Хай сусід застрелиться, а я все одно пофарбую хату в білий колір і вивішу національний прапор :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Без членства в НАТО наша ядерна палиця виявиться сірником типу Борісоффскіє, якому не дано загорітись. Коробок сірників намочило НАТО та й блокує тертя. Он гляньте на Іран.

В чому різниця між Україною і Іраном?

1. Іран не має жодної діючої АЕС. В Україні їх - купа.

2. Навіть, якщо Іран матиме ядерні заряди, то виникне проблема їх доставки. Іранські ракети - це повна фігня.

Україна, навіть знищивши по дурості керівництва країни засоби доставки - стратегічну авіацію і стратегічні ракетні війська все ж має величезні можливості щодо відновлення стратегічних ракет.

Адже, наприклад, така "мирна" ракета, як "Дніпро" - це майже без змін міжконтинентальна ракета, яку в НАТО називали "Сатана". До речі, аналогів їй ще досі не придумали, і вона все ще залишається здатною долати системи навіть сучасні системи ПРО.

І тому Україна має набагато більше можливостей для створення потужного ядерного щита, ніж той же Іран.

Конкретизуючи ситуацію - Хай сусід застрелиться, а я все одно пофарбую хату в білий колір і вивішу національний прапор :)

У випадку НАТО ти вивісиш не національний прапор, а інтернаціональний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2. Навіть, якщо Іран матиме ядерні заряди, то виникне проблема їх доставки. Іранські ракети - це повна фігня.

сожно бахнуть и на своей територии, подтащив поближе к границе, засрав, тем самым половину региона

всё завистит от тупости закасчика

І тому Україна має набагато більше можливостей для створення потужного ядерного щита, ніж той же Іран.

можно но ненужно,

ни один здравомыслящий человек (которому есть что терять) никогда незаюзает таже тактическуй заряд

какой был чистенький он небыл

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стараюсь деколи проаналізувати ситуацію яка складається в геополітиці, і от що думаю: нахабна політика Раші скоріше йде від слабкості, а не від сили. Сильні держави, такі як Китай чи Америка тихо роблять свої брудненькі справи і тільки коли від них вимагають пояснення починають доводити бесперечну правильність їхніх дій. Завжди спочатку йде дія, а потім обговорення. Як казав один авторитет: "Ти спочатку бий в морду, а потім розберемось"...

Що ми бачимо з боку Раші: дія застосовується тільки до найблищих сусідів (Молдова-Придністров'я, Грузія-Абхазія і Південна Осетія, Україна-Крим (Тузла)). І ці потуги досить важко назвати геополітикою наддержави.

Реальний стан справ з хваленою російською армією знає кожен бажаючий. Недавно по всіх каналах показували відео як п'яний російський танкіст з якоїсь частини на Півночі поїхав на танку купувати горілку і по-дорозі розніс два житлові будиночки. Показовим є то той факт, що: Оснащений ядерним силовим устаткуванням флагман Північного флоту Росії ракетний крейсер "Пьотр Вєлікій" може вибухнути в будь-який момент... і так далі...

Для Грузії і Молдови такої армії вистачить, а от щоб вести маштабну геополітику-заслабо, тому і програє росія майже всі міжнародні конфлікти: конфлікти в колишній Югославії-нажаль на росію незвернули уваги, аналогічно в Іраці-непослухали громоголосних протестів і так буде й далі...бо рівень армії росії залишився десь в середині 80-х років в кращому випадку...

Недавно в новинах показували як путін почав держфінансування російського інституту нанотехнологій. Схаменулися!!!! Вони може не помітили що вже давно 21 століття?! (про Україну мова не йде бо ми явно не претендуємо на роль всесвітнього диктатора і наші цілі порівняно з росією дуже відрізняються) На зустрічі було багато старперів (старих пердунів), яким вже десятки років пісок з дупи сиплется і вони будуть розвивати нанотехнології-"деньги есть -ума ненадо"... Це дуже цікавий факт, просто росія знову проспала (як колись з кібернетикою) час зросту фантастичної науки-нанофізики, яка може подарувати армії фантастичні нанотехнології. Свята віра в те що АК найкращий автомат в світі знову відкинула росію на десятки років назад. Так АК хороший автомат - і Counter Strike це реально доводить, але зараз є точніші, легші, скорострільніші...Проблема України не в силі, а в слабкості сусідньої імперії...І непоганим вирішенням цієї проблеми є вступ в НАТО, інакше постійна загроза нападу загнаної сусідки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було б ще 2 руки сказавби - 4-ма руками за- а так поки 2-ма!!!Це наща страховка від рОСІЇ-бо москаклики зовсім обнагліли думаютьщо самі перцові-треба їх ставити на місце--Тим більше всі країни які вступили в Нато останнім часом відчувають лише плюси котрактна служба,високі зарплати солдатам...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було б ще 2 руки сказавби - 4-ма руками за- а так поки 2-ма!!!Це наща страховка від рОСІЇ-бо москаклики зовсім обнагліли думаютьщо самі перцові-треба їх ставити на місце--Тим більше всі країни які вступили в Нато останнім часом відчувають лише плюси котрактна служба,високі зарплати солдатам...

Підтримую, в підтвердження твоїх слів вчорашній виступ Жиріка в "Я так думаю". Що в Путіна в голові, в Жиріновського на язиці :) .

Вся ця ситуація нагадує мені події в історії починаючи з 1654 і подальші роки. Хмельницький притулився і пошкодував, Виговський пробував виправляти помилки. А Мазепа і досі в анафемі в Московського патріархату. Не здивуюсь, як і

 Ющенка тудиж відправлять :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вірю в те що більше ми не дамо шансу так знущатися над нами москалям. Ці теми потрібні, щоб ще раз нагадати хто-є-хто в цьому непростому світі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теми темами, але справа далі балачок так і не йде. А якщо і починає просуватись, то вже так туго. Є ще досить бажаючих вставити палки нам в колеса, в них навіть одна згадка слова Україна викликає відразу, а про все інше мовчу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На зустрічі було багато старперів (старих пердунів), яким вже десятки років пісок з дупи сиплется і вони будуть розвивати нанотехнології-"деньги есть -ума ненадо"... Це дуже цікавий факт, просто росія знову проспала (як колись з кібернетикою) час зросту фантастичної науки-нанофізики, яка може подарувати армії фантастичні нанотехнології. Свята віра в те що АК найкращий автомат в світі знову відкинула росію на десятки років назад. Так АК хороший автомат - і Counter Strike це реально доводить, але зараз є точніші, легші, скорострільніші...

А щоб форумчани розуміли детальніше, що таке нанотехнології.

Нанотехнології — це технології, що оперують величинами, порядку нанометра. Це мізерно мала величина, співмірна з розмірами атомів. На частку США нині припадає близько третини всіх світових інвестицій у нанотехнології. Інші провідні гравці на цьому полі — Європейський Союз (приблизно 15%) і Японія (20%). Дослідження в цій сфері активно ведуться також у країнах колишнього СССР, Австралії, Канаді, Китаї, Південній Кореї, Ізраїлю, Сінгапуру і Тайваню. Якщо в 2000 році сумарні витрати країн світу на подібні дослідження становили близько 800 млн. доларів, то в 2001 році вони збільшилися вдвічі. За прогнозами Національної Ініціативи в галузі нанотехнології США (National Nanotechnology Initiative), розвиток нанотехнологій через 10—15 років дозволить створити нову галузь економіки з обігом у 15 млрд. доларів і близько 2 млн. робочих місць.

Ряд нанотехнологій використовується на практиці — приміром, при виготовленні цифрових відеодисків (DVD). В галузі медицини можливе створення роботів-лікарів, здатних ”жити” всередині людського організму, усуваючи всі виникаючі ушкодження, або запобігаючи їх виникненню. Теоретично нанотехнології здатні забезпечити людині фізичне безсмертя, за рахунок того, що наномедицина зможе нескінченно регенерувати клітини, що відмирають. За прогнозами журналу Scientific American вже в найближчому майбутньому з’являться медичні пристрої, розміром з поштову марку. Їх досить буде накласти на рану і цей пристрій самостійно проведе аналіз крові, визначить, які медикаменти необхідно використовувати і впорсне їх у кров.

Очікується, що вже 2025 року з’являться перші роботи, створені на основі нанотехнологій. Теоретично можливо, що вони зможуть конструювати з готових атомів будь-який предмет. Нанотехнології спроможні зробити революцію в сільському господарстві. Молекулярні роботи здатні будуть готувати їжу, замінивши сільськогосподарські рослини і тварин. Приміром, теоретично можливо виробляти молоко безпосередньо з трави, минаючи проміжну ланку — корову. Нанотехнології здатні також стабілізувати екологію планети. Нові види промисловості функціонуватимуть без відходів, що отруюють планету, а нанороботи зможуть знищувати наслідки старих забруднень. Неймовірні перспективи відкриваються також у галузі інформаційних технологій. Нанороботи здатні втілити в життя мрію фантастів про колонізацію інших планет — ці пристрої зможуть створити на них середовище, придатне для життя людини.

Нанотехнології мають блискуче військове майбутнє. Мілітарні дослідження у світі проводяться в шести основних сферах: технології створення і протидії ”невидимості” (літаки-невидимки, створені на основі технології stealth), енергетичні ресурси, самовідновлюючі системи (вони, наприклад, дозволяють автоматично ремонтувати пошкоджену поверхню панцерника або літака), зв’язок, а також пристрої виявлення хімічних і біологічних забруднень. На військові нанодослідження в 2003 році США планують витратити 201 млн. доларів. Передбачається, що 2008 року будуть представлені перші бойові наномеханізми.

Виробники вже одержують перші замовлення на нанопристрої. Військове відомство США замовило компанії Friction Free Technologies розробити армійську форму майбутнього. Компанія, приміром, повинна виготовити шкарпетки з використанням нанотехнологій, які ліквідовуватимуть запах поту, але зберігатимуть ноги в теплі, а шкарпетки в сухості. Щоправда невідомо, чи потрібно буде прати такі шкарпетки, пише Washington ProFile.

А ще важається перспективними розробки нанотрубок. А саме, серед таких «проривних» нанорозробок, на мою думку, особливо виділяються вуглецеві нанотрубки. Це протяжні циліндричні структури діаметром від одного до декількох десятків нанометрів і довжиною до кількох сантиметрів, що складаються із однієї чи кількох згорнутих у трубку гексагональних графітових площин (графенів) та закінчуються зазвичай напівсферичною головкою. Їм притаманні незвичайні властивостями, такі, як неймовірна міцність і здатність проводити тепло і електрику, завдяки чому карбонові нанотрубки стають ідеальними для поліпшення якості буквально будь-чого:

• матеріали: надміцні нитки, композитні матеріали, нановаги;

• мікроелектроніка: транзистори, нанодроти, паливні елементи;

• капіляри: капсули для активних молекул, зберігання металів и газів, нанопіпетки;

• оптика: дисплеї, світлодіоди;

post-4075-1207299764.jpg

А, одностінні нанотрубки (індивідуальні, в невеликих збірках чи в мережах), крім того, можуть слугувати мініатюрними датчиками для виявлення молекул в газовому середовищі чи у розчинах з ультрависокою чутливістю. Такі нанодатчики можуть бути використані для моніторинга навколишнього середовища, у військових, медичних, біотехнологічних цілях.

Підкреслю, що нанотрубки, лише окремий приклад, із великої кількості інших наносполук, які сьогодні знайшли широке застосування в практично усіх сферах виробництва.

Так де цивілізація в Росії чи в НАТО?????????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так хлопці якось ми домовились не вживати таких термінів як жид, москаль. Виконуєм!

А темку про нанотехнології можна відкрити окремо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...