Перейти до змісту

Чому Ви не відвідуєте матчі ФК "Волинь" ?


paksivatova

Рекомендовані повідомлення

Вже давно хочу попитати

Раніше відвідувала всі матчі ,зараз  по мірі можливості

Намагаюся привити своїй дитині любов до футболу

Маю знайомих,що сидять нічого не роблять вдома - але й на футбол не йдуть і дітей не ведуть

Хочеться зрозуміти

як на мене,відвідати матч - гарна нагода відірватися від телефонів та комп'ютерів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, paksivatova сказал:

Маю знайомих,що сидять нічого не роблять вдома - але й на футбол не йдуть і дітей не ведуть

логіка залізна ))))

катаюсь під столом ))))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Otto Kreer сказал:

логіка залізна ))))

катаюсь під столом ))))

 

 

не залізна,а жіноча

як на мене ,що сидіти вдома за телевізором - то вже краще на стадіоні

 

а по темі є що сказати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відповім вам особисто про себе - я абсолютно байдужий до футболу, будь якого рівня. Ну не вставляє він мене, і це як не дивно - нормально.

У кожної людини є свої любимі захоплення, доречі одне з них - посидіти дома і нічого не робити  - відпочинок називається.

Особисто я років 15-ть тому хотів полюбити футбол. Маю знайомих фанатів, які не тільки ходять на матчі але й самі грають у футбол. Так ось я купив дудку, сходив на два чи три матчі , кричав як дурний, дудів, лускав сємухі і кидав все під ноги як худоба, пив горілку і до матчу і після, ходив у супер туалет стадіону ... але так і не зміг полюбити футбол, ну не вставляє воно мене.

Ось музика інша річ, слухаєш певне місце в композиції і аж мурахи по тілу табуном і всі розміром в іжачків, а футбол вибачте ...

Кожному своє !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5-0 в першому турі і ледь ледь викактати нічию на 97хв у другому - мало стимулює до перегляду наживо.

+ закидони Кварца до вболівальників.

Імхо Волинь помилково за вуха втримали у прем'єр-лізі...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минуту назад, paksivatova сказал:

як на мене ,що сидіти вдома за телевізором - то вже краще на стадіоні

а я рахую що краще на виставку живопису і графіки, але я цього нікому не нав"язую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Deemon сказал:

5-0 в першому турі і ледь ледь викактати нічию на 97хв у другому - мало стимулює до перегляду наживо.

+ закидони Кварца до вболівальників.

Імхо Волинь помилково за вуха втримали у прем'єр-лізі...

 

думаю,що пусті трибуни не мотивують гравців на супер футбол

все таки треба повертати вболівальників на стадіон і щось міняти у футболі ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, paksivatova сказано:

думаю,що пусті трибуни не мотивують гравців на супер футбол

все таки треба повертати вболівальників на стадіон і щось міняти у футболі ...

футболістів міняти. ні грати не вміють ні поводитись як люди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, paksivatova сказал:

все таки треба повертати вболівальників на стадіон і щось міняти у футболі ...

Кому воно потрібно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 минут назад, Otto Kreer сказал:

Так ось я купив дудку, сходив на два чи три матчі , кричав як дурний, дудів, лускав сємухі і кидав все під ноги як худоба, пив горілку і до матчу і після, ходив у супер туалет стадіону ... але так і не зміг полюбити футбол

...

29 минут назад, paksivatova сказал:

думаю,що пусті трибуни не мотивують гравців на супер футбол

я тобі завіряю, більшій половині з них абсолютно пох на трибуни... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, paksivatova сказано:

думаю,що пусті трибуни не мотивують гравців на супер футбол

а глядачів такий футбол тим паче не мотивує! 5:0.. як в ЧАЙ-Ф.

Це ж позорисько.  йти на футбол, знаючи на 78%, що твоя команда спозориться... та ще й гроші платити за це !

Як казав пан Отто - пасивний відпочинок, лежачи на дивані - і то краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Zheny@ сказал:

а глядачів такий футбол тим паче не мотивує! 5:0.. як в ЧАЙ-Ф.

Це ж позорисько.  йти на футбол, знаючи на 78%, що твоя команда спозориться... та ще й гроші платити за це !

Як казав пан Отто - пасивний відпочинок, лежачи на дивані - і то краще.

 

це в цьому сезоні

а в минулому ніби ж високо піднялися в турнірній таблиці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, paksivatova сказано:

це в цьому сезоні

а в минулому ніби ж високо піднялися в турнірній таблиці

ФК "Волинь" - це не футбол.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, paksivatova сказано:

але й на футбол не йдуть і дітей не ведуть

Ви серйозно? Дітей на наш авангард? Це ж хлів для худоби!

Дуже влучно виразився Пан @Otto Kreer:

1 година тому, Otto Kreer сказано:

купив дудку, сходив на два чи три матчі , кричав як дурний, дудів, лускав сємухі і кидав все під ноги як худоба, пив горілку і до матчу і після, ходив у супер туалет стадіону

Добавлю ще обтоптані ноги, черги будь-куди, дощ/град/сніг на голову, і багатоповерховий, а іноді і небосхильний, його величність, матюк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Otto Kreer сказал:

кричав як дурний, дудів, лускав сємухі і кидав все під ноги як худоба, пив горілку і до матчу і після

Оце людина прививала любов до футболу....

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, Selbeor сказал:

Оце людина прививала любов до футболу....

 

У військово - історичній реконструкції є термін - "занурення в історію". 

Тобто люди вдагаються по певній епосі, їдять їжу і п"ють тільки те що було саме тоді, розмовляють між собою про події які були в цей період і т.д.

Це реконструктори типу вищого классу, а не такі як я , що приїздили на збори зустріти старих друзів, побухати і пофоткатись.

Я це переніс на футбол - хотів по повній зануритись у вир страстей навколо футболу ... але не зміг ))) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо нація не спортивна. В нас ні на футбол, ні на баскетбол, ні на легку атлетику, ні на волейбол люди не ходять. Причому чим далі - тим гірше. Ми в дитинстві за футбольні поля бились, за асфальтовані в тому числі, 2 дерева - воротами були. Зараз набудували супер-пупер майданчиків - вони пустують. В школах в класах 50% дітей звільнені від фізкультури, той мізер кому спорт цікавий прийде на стадіон - а там п'яний Отто сємок на ноги наплює, під вуха дудкою дудане - і те останнє бажання йти відпаде.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ібо нєуй там шо дивитися

після сезону коли перше коло закінчили на третьому,а в підсумку зливаючи матчі докотилися до дна - на Волинь не ходжу. мені набагато цікавіше глянути матч чемпіонату області

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, olsad сказано:

Зараз набудували супер-пупер майданчиків - вони пустують.

Пустують, бо туди не пускають грати. А ті де пускають, то деруть в тридорога і зайнято з самого ранку до пізнього вечора 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, olsad сказал:

Бо нація не спортивна. В нас ні на футбол, ні на баскетбол, ні на легку атлетику, ні на волейбол люди не ходять. Причому чим далі - тим гірше. Ми в дитинстві за футбольні поля бились, за асфальтовані в тому числі, 2 дерева - воротами були. Зараз набудували супер-пупер майданчиків - вони пустують. В школах в класах 50% дітей звільнені від фізкультури, той мізер кому спорт цікавий прийде на стадіон - а там п'яний Отто сємок на ноги наплює, під вуха дудкою дудане - і те останнє бажання йти відпаде.

 

 

правду кажете - таке враження , що в нас лише політика людям цікава

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, paksivatova сказано:

правду кажете - таке враження , що в нас лише політика людям цікава

не правда. а покемони?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був період що не ходив довго,зараз трохи почало виходити і знову інколи ходжу,ніколи не бухаю перед матчем,беру з собою водичку і просто балдєю, і ніщо мені не заважає ніяке п'яне бидло,крикуни всякі,неадеквати,бо я тверезий! і мені цікавий футбол в першу чергу, да, інколи заважають, ну стане перед тобою,крикнеш йому сядь! і все,і ніхто по ногам не топче,приходжу  завчасно і спокійно дивлюся.А ось після перегляду матча,після деяких емоцій,які ти ні перед яким тєліком не отримаєш піти бахнути пивка,ото можна,короч похід на футбол(стадіон)для мене такий собі повноцінний цікавий відпочинок. Однин великий і повний пизд.....це параша на стадіоні,таки да,це позорище,як туди дитину зводити я не знаю,це дійсно величезний мінус,для того щоб туди не пертися,але повторюся якщо ти тверезий,адекватний і любиш футбол то можна і сходити,да це не Арена Львів,але маємо те що маємо і то добре що є хоч куда сходити.

PS:хто не любить футбол,знайде тисячу причин не йти на стадіон,хто любить йому ніщо не заважає,от тільки деякі матчі є "подозрітільниє" збивають охоту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...