Перейти до змісту

Задихаюсь.. що з бордою..?!..


olun4ik

Рекомендовані повідомлення

Хочу відпочити... з бордою..як раніше.. Та все не те, не то,  не так, як раніше.. Апгрейдери..??!, ваших рук діло??!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 52
  • Створено
  • Остання відповідь

Можна спробувати дихати не бордою. Тут іноді дуже багато шкідливих домішок в постах повітрі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вистачає попкорнових тем)) Все лиш куплю-продам. А бігучої стрічки теж немає з активними темами без куплю-продам?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та є таке, сама комерція і політика... А так інколи хочеться по флудити...

Хоча, якщо подумати, виходить крута економія на попкорні)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, olun4ik сказано:

Не вистачає попкорнових тем)) 

Завтра п'ятниця, маєш час придумати ;) Вкидай!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, jack74 сказано:

дорослішає, певно, Борда :)

З таким дорослішанням навіть карамба перестане сюди заходити. Це швидше не дорослішання, а старіння...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що цікаво, коли йде срач чи флуд, зразу находяться "адвокати", привєрженці правил форуму...а коли все тихо мирно - находяться ті, кому не хватає "хлєба і зреліщ". А ще цікавіше те, що і ті, і ті - одні і ті самі люди в основному)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно змінювати політику Борди, інакше з такими правилами молодь сюди не прийде, занадто жорсткі умови. Тоді  можливо Борда постане для нас у новому обличчі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

які ж правила тут такі жорсткі? клони з одного айпі? а точно 2 повідомлення для новачків, так згоден, в принципі можна було б змінити на не більше 2 в добу в різних темах, якщо в одній то до 10.

офтоплять і се_уть не більше ні на інших форумах, от я сиджу на відеофорумах, так усюди спад, прийшли телефони, ютуб і фб, люди все менше і менше можуть вникати в інформацію, так бігом раз-раз, шмиг-шмиг, їдять, читаючи телефон, не відчувають життя...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, RojkFV сказано:

інакше з такими правилами молодь сюди не прийде, занадто жорсткі умови.

704-vanga.jpg

 

скільки таких вже було пророків....)
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, jack74 сказано:

Завтра п'ятниця, маєш час придумати ;) Вкидай!

Безвозмєздно???, тоість даром?? :0001:))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, RojkFV сказал:

Потрібно змінювати політику Борди, інакше з такими правилами молодь сюди не прийде, занадто жорсткі умови. Тоді  можливо Борда постане для нас у новому обличчі.

з якими правилами шановний ? Хто ті правила зараз дотримуєтся ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те що епічних тем давно не було, це факт! І це не є добре, Борда перетворилась на ринок товарів і послуг, "Студентський базар" взагалі мертвий...

Може треба розширити список розділів, додати нові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не знаю, можливо конкурси якісь придумати.) Просто намагаюсь знайти вихід з ситуації - люди нудьгують.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як для розкрутки можна було б продвигать форум в соц мережах.... групи там зробить... постити ссилки на теми цікаві... об"єднувати луцьку площадку так сказать... 

 

але цим тре займатись.... має буть інтерес...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Pavelix сказал:

Як для розкрутки можна було б продвигать форум в соц мережах.... групи там зробить... постити ссилки на теми цікаві... об"єднувати луцьку площадку так сказать... 

 

але цим тре займатись.... має буть інтерес...

заради чого ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, MANJAK11 сказано:

заради чого ?

ну заради розширення вцілому... приваблення людей... більше людей живіший форум... живіший форму... більший трафік... більший заробіток на рекламі і тд... чи нікому то не тре?....

 

заради чого він вприципі існує той форум)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Pavelix сказано:

заради чого він вприципі існує той форум)

філософське запитання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Pavelix сказал:

ну заради розширення вцілому... приваблення людей... більше людей живіший форум... живіший форму... більший трафік... більший заробіток на рекламі і тд... чи нікому то не тре?....

 

заради чого він вприципі існує той форум)

як я розумію, форум як дерево, хтось посадив саджанця й він собі росте, як то кажуть *нє благодаря, а вопрєкі* . Тобто форум існує здебільшого не тому, що хтось якісь собі цілі ставить, а тому що він існує і все :) Але то моя приватна думка, може воно насправді і по іншому

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, RojkFV сказано:

Ну не знаю, можливо конкурси якісь придумати.) Просто намагаюсь знайти вихід з ситуації - люди нудьгують.)

Точно! Конкурс на найдурникуватішу тему у Флеймі! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я рідко почала заходити і спілкуватись після обнови сайту, ну вкрай не удобно чи не привично.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...