Перейти до змісту

Чи варто купувати індукційну плиту?


Рекомендовані повідомлення

Народ! Хочу купувати індукційну плиту. Посуд у мене є, стара електроплита на ладан дише - от надумала. Питань кілька:
-чи варто купувати таку
-де купувати
-яку купувати.
Бюджет не дуже великий, тобто на розкручені бренди грошей нема. Що скажете?
ПиСи. Ще малій планшет треба, бо старий накрився. Без наворотів. У нас був Айнол, чистий китаєць. Варто китайця знову брать? а може яке леново... буду дуже вдячна за допомогу і поради.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

два роки користувався індкуційною плитою Clatronic, плита супер, готувати зручно, моментально починає нагрівати, гріє тільки там де безпосередньо торкається поверхні кастрюлі. з мінусів - трохи шумить. Наразі плиту продав, бо перейшов на газ. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, morokk сказано:

два роки користувався індкуційною плитою Clatronic, плита супер, готувати зручно, моментально починає нагрівати, гріє тільки там де безпосередньо торкається поверхні кастрюлі. з мінусів - трохи шумить. Наразі плиту продав, бо перейшов на газ. 

дякую! жаль такої моделі вже нема. Я взагалі на вбудовані варочні панелі заглядалась. Може варто дійсно настольну купити і не паритись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пару років тому вмонтовані індукційні варочні поверхні коштували огого, а зараз навіть страшно подумати... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, morokk сказано:

пару років тому вмонтовані індукційні варочні поверхні коштували огого, а зараз навіть страшно подумати... 

хороші настольні і вбудовані на розетці майже однаково коштують

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, morokk сказано:

два роки користувався індкуційною плитою Clatronic, плита супер, готувати зручно, моментально починає нагрівати, гріє тільки там де безпосередньо торкається поверхні кастрюлі. з мінусів - трохи шумить. Наразі плиту продав, бо перейшов на газ. 

чому на газ перейшов? дешевше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Dima4s сказано:

чому на газ перейшов? дешевше?

мені теж цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, Dima4s сказано:

чому на газ перейшов? дешевше?

в Луцьку є ще будинки, які живуть від електрики. В основному общаги. До деяких підвели газ.

Могло бути що добровільно-примусово перейшли. насправді, там копійки за ту електрику платити, в будинках, де немає газу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 minutes ago, Zheny@ said:

 насправді, там копійки за ту електрику платити, в будинках, де немає газу.

Давно вже ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, Oberegy сказано:

яку купувати.
Бюджет не дуже великий, тобто на розкручені бренди грошей нема. Що скажете?

Плита повинна бути вбудована чи як колись - переносна? 

Скільки конфорок бажаєте? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Kaktus1990 сказано:

Плита повинна бути вбудована чи як колись - переносна? 

Скільки конфорок бажаєте? 

2 конфорки з головою вистачить. Думаю, переносну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зайдіть в Епіцентр та Нову лінію. Там у відділі техніки - якраз і продають. Типу такого.

http://olx.ua/obyavlenie/induktsionaya-plita-nduktsyna-plita-mia-ikp-2209-nmechchina-IDleUIc.html#6271fdc4e2 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, Kaktus1990 сказано:

Зайдіть в Епіцентр та Нову лінію. Там у відділі техніки - якраз і продають. Типу такого.

http://olx.ua/obyavlenie/induktsionaya-plita-nduktsyna-plita-mia-ikp-2209-nmechchina-IDleUIc.html#6271fdc4e2 

дякую! буду шукати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Zheny@ сказал:

в Луцьку є ще будинки, які живуть від електрики. В основному общаги. До деяких підвели газ.

Могло бути що добровільно-примусово перейшли. насправді, там копійки за ту електрику платити, в будинках, де немає газу.

Женя не правильно. Заборонено газ в будинках вище 10 поверху, от же три висотки без газу. Раніше за електрику платили по тарифам як у селі, а зараз все однаково. Особисто в мене електрична плита, бойлер и все інше, на електрику виходить в районі 300 кВт в місяць. 

П.С. На території автобусного парк (Рівненська, 25) будують 12 поверхові будинки та рекламують газові котли індивідуального опалення, як їм дадуть дозвіл на  підключення газу загадка, майте на увазі, будуть проблеми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, foma144 сказано:

майте на увазі, будуть проблеми.

Як під Києвом у селах. де понабудовували житлових кварталів. До 9 поверху -газ. Останній -10. мансарда з електрикою без газу взагалі. 

P.S. От як з бойлером, електроплитою і тд. Вкладатись у 300 кВт? У мене приватний будиночок на 55м2. Ні бойлера, а ні машинки автомат та посудомийки. 1 кінескопний тв та ноутбук. В кінці Травня - зламався електрочайник. То ми не вклались у 100 кВт. Сьогодні зняв показники -110кВт. (рівно 1 міс без чайника) А з працюю чим чайником. У Квітні - 270кВт - це мінімум було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

270 - 110 = 160 кВт*год

Що ви з тим чайником робите? Грієте воду 2,5 год. на день? Щось різниця надто велика. Це ж кілька ванн можна закип'ятити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Kaktus1990 сказано:

Як під Києвом у селах. де понабудовували житлових кварталів. До 9 поверху -газ. Останній -10. мансарда з електрикою без газу взагалі. 

P.S. От як з бойлером, електроплитою і тд. Вкладатись у 300 кВт? У мене приватний будиночок на 55м2. Ні бойлера, а ні машинки автомат та посудомийки. 1 кінескопний тв та ноутбук. В кінці Травня - зламався електрочайник. То ми не вклались у 100 кВт. Сьогодні зняв показники -110кВт. (рівно 1 міс без чайника) А з працюю чим чайником. У Квітні - 270кВт - це мінімум було.

кінескопний тв бере багато. Міняйте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Для мене, стала актуальна  тема вибору індукційної плити

Можливо з"явились нові користувачі, цікавлять на сам перед настільні варіанти,

Де купували, Бренд ....

Можливо хто возить з за кордону - пишіть в приват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, flashmax сказано:

Для мене, стала актуальна  тема вибору індукційної плити

Можливо з"явились нові користувачі, цікавлять на сам перед настільні варіанти,

Де купували, Бренд ....

Можливо хто возить з за кордону - пишіть в приват

привіт! користуємось майже рік, на одну кофорку - задоволенні, буду дома - відпишу як точно називається, здається proficook. купував через інтернет магазин, здається з Тернопіля чи Івано-Франківська висилали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...