Перейти до змісту

Свято Купайла в Дерно


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

У селі Дерно Ківерцівського району буде Свято Купайла.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова Дернівської сільської ради Олександр Гуч.

У суботу, 25 червня, о 19:00 розпочнеться святкування Купайла у селі Дерно в урочищі Папики (біля ставу Водокачки на узліссі).

Відвідувачів танцями та піснями розважатимуть троїсті музики, а також усі охочі співатимуть купальські пісні, гратимуть в ігри, пускатимуть на воду вінки, стрибатимуть через вогнище, водитимуть хороводи навколо ватри, частуватимуться кулішем. На святкування приїде молодий бард з Чернівців Артем Рудий. Захід закінчиться україномовної дискотекою.

Дрес-код – вишиванка. Вхід – вільний.

 

ПегасwRCoA.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну не свято це

нічого святого в цьому немає, звичайні язичницькі розваги 

навіть в Біблії, написано як дітей через вогнище переводили для богів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, flashmax сказано:

ну не свято це

нічого святого в цьому немає, звичайні язичницькі розваги 

навіть в Біблії, написано як дітей через вогнище переводили для богів

З таким підходом зі свят залишиться різдво і паска.

І ніякого дня народження, нового року, дня незалежності, дня першого дзвоника чи останнього. В них теж нічого святого немає.

Знаєте, мене починає злегка тошнити, коли чую такі вислови. Хто ми такі, щоб судити віру своїх предків? Це був їхній світогляд їхнє осмислення природи. Уявіть що ваші внуки правнуки народилися і виросли в ісламі. І назвали вас невірним, язичником. Бо їхня віра абсолютно відрізняється від вашої.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, lanima сказано:

З таким підходом зі свят залишиться різдво і паска.

І ніякого дня народження, нового року, дня незалежності, дня першого дзвоника чи останнього. В них теж нічого святого немає.

Знаєте, мене починає злегка тошнити, коли чую такі вислови. Хто ми такі, щоб судити віру своїх предків? Це був їхній світогляд їхнє осмислення природи. Уявіть що ваші внуки правнуки народилися і виросли в ісламі. І назвали вас невірним, язичником. Бо їхня віра абсолютно відрізняється від вашої.

 

Це не свята, просто урочисті події. І там через вогнище не скачуть, не гадають, тому претензій немає.

І так, християни можуть судити про те, у що вірили предки. Вони вірили у будь що, поклонялись всьому чому можна.

А нам християнам, відкрита істина, яка робить нас вільною від всіх цих забобонів, вірувань у всяку нісенітницю, обрядів.

Та вам, атеїстам, це не зрозуміло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на рахунок вогнищ у пасхальну ніч? Я виросла в селі. Кожного року біля церкви палять вогнища до ранку. А пасхальний вогонь з віфлиєму? Чи віру  християн в його очищаючу і цілющу силу ви теж заперечуєте?

Ви бачили як ним вмиваються, щоб очиститися від хвороб? Я бачила.

Так що змінилося за тисячоліття, крім декорацій?

Якщо ви вивчали релігієзнавство, в чому я дуже сумніваюся, то повинні були звернути увагу, що наші предки вірили не в будь що. В них була надзвичайно гармонійна модель світосприйняття. І релігія ,яка заслуговує принаймні на ставлення з повагою, як і будь яка релігія світу.

До атеїстів не належу. Вважаю себе християнкою. Людиною, котра вірить в Христа. Не поділяючи людей на православних, католиків, чи за приналежністю до патріархату.

Ви не маєте права судити інших тільки тому, що їхня віра відрізняється від вашої. І не важливо в кого вони вірять: велеса, перуна, будду чи христа.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Quote

нічого святого в цьому немає, звичайні язичницькі розваги

О, прошарений прийшов. Може пояснить мені - для чого їсти плоть одного з ваших богів і пити його кров?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 час назад, flashmax сказал:

А нам християнам, відкрита істина, яка робить нас вільною від всіх цих забобонів, вірувань у всяку нісенітницю, обрядів.

    Християнські обряди: хрещення,вінчання,соборування,єлеопомазання,причастя,сповідь,покаяння і т.д. Першоджерелами всіх християнських таїнств та обрядів є стародавні вірування та обряди. Назвали Коляду Різдвом,а Купайла Хрестителем і це зробило вас вільними?  Вивчайте походження релігії,якій слідуєте,походження свят і святих.Не бійтесь,це не зробить Вас атеїстом чи антихристом,а навпаки підкріпить віру Вашу поглибленими знаннями.І тоді можливо й відкриється Вам істина.Бо відкривається вона не тому,хто має "штамп" приналежності до якоїсь релігії чи вірування,а тому,хто пізнає Бога через любов і знання.Удачі Вам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...