Перейти до змісту

оз. Пісочне (за Буцином)


jack74

Рекомендовані повідомлення

Хто коли недавно був на Пісочному, що за Буцином, як там зара? Сто  років вже там не був...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми в травні, тіпа на рибалку (а по суті побухати :) ), з ночівлею їздили, на турбазу, все нормально, вода мокра, пісок жовтий, ліс сосновий :) Правда комарі мало що не зьїли :)

 

ЗІ Є троха відео, але очкую викладати, бо скрізь з матюками :) , вольно чи невольно. Ще ютуб забанить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 18.06.2016 at 15:40, MANJAK11 сказано:

бо скрізь з матюками

 

вимкни або добав стандартнку доріжку з редактора

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не був я тут 15 років точно! Короче, дикий пляж не змінився абсолютно, хіба смітників стало більше.

Все те ж саме, все так само - пісок, вода, шашлики :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були на тому тижні, вода люкс народу мало зовсім по обох берегах. Ми були з сторони, там де бази Сокальські, чи чиї вони там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня шукаю кімнати, або будинок на 2-ві сімї, недорого,  напишіть, будь-ласка, номер телефону з ким там можна домовитись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробули там тиждень (перебули і грозу з градом). Звичайно, що все відносно, але нічого не робити в лісочку біля водички в жару завжди краще, ніж працювати :)

IMG_20160623_200348.jpgIMG_20160623_205037.jpg

(потім я вже знайшов і "Павлівське" :) в Буцині)

 

Вода мокра

Показати прихований контент  

IMG_20160623_201302.JPG

Hide  
пісок гарячий
Показати прихований контент  

IMG_20160623_195447.jpgIMG_20160623_195755.jpgIMG_20160623_200829.jpgIMG_20160623_200842.jpg

Hide  
ліс пахнючий
Показати прихований контент  

IMG_20160628_115416.jpg

IMG_20160623_195742.jpgIMG_20160623_200230.jpgIMG_0323.JPG

Hide  

 комарі та ґедзі - кусючі :) (ну, їх не фоткали)

 

По чистоті вода не зрівняється з світязькою, звичайно. Прозора сантиметрів на 10-20. Але й не теремнівській ставок чи Хрінники.

Показати прихований контент  

IMG_20160623_200650.jpgIMG_20160623_200539.jpgIMG_20160623_200616.jpgIMG_20160623_200602.jpg

Hide  

Зате лііііс....! Чорниииць!... суниииць!... - МО-РЕ!

Показати прихований контент  

IMG_20160628_115251.jpgIMG_20160630_184931.jpgIMG_20160630_184901.jpgIMG_20160629_193049.jpgIMG_20160625_141251.jpg

Hide  

Пахне всім! і соснами, і суницями, і багном (його теж там багато)

Показати прихований контент  

IMG-1466849103366-V.jpg

Hide  

Також є живописні місця, де живуть Кікімори :)

Показати прихований контент  

IMG-1467305201075-V.jpg

Hide  

 

В неділю наїхало стільки людей, що, як кажуть, яблуку не було де впасти. Але на вечір всі й роз'їхались.

 

Як я вже писав, ми були з палаткою на дикому пляжі, тут

Показати прихований контент  

IMG_0333.JPG

IMG_0325.JPG

IMG_20160623_200031.jpg

IMG_20160623_200058.jpg

Hide  

Воду, коли закінчилась своя, спочатку взяли в барі на сусідній базі "Стожари"... Колись там працювала їхня водонапірна башня, вода подавалась навіть в колонку на вулиці, а зара я просив в барі, в них там своя скважина (чув, що вмикався насос), з якої тягне жовтувату воду. Казали (чув краєм вуха), що там є і душова - не знаю, не бачив... В самій базі люди є, але база неохайна, закинута, все заростає, іржавіє, короче, як каже моя мала, "заброшка". Бачив в неті, що її продають, щось десь за 150 штук зелених... НАЛІТАЙ! :)

Бази.jpgмапа.jpg

 

Потім поїхали пошукати магазин, щоб купити хліба. ...ну і спробувати щастя на "Павлівське" :)Магазин знайшов в Буцині. Він працює до 21-ї щоденно. А ньому, в принципі, є все необхідне з харчів. ...ну,  крім "Павлівського" :) І нема термінала, що засмутило, але на протилежне я й не сподівався. Забігаючи наперед, скажу - терміналів  в тих краях я не знайшов ніде, тому майте готівку.

Також в цьому ж будинку є й промисловий магазин (я туди не заглядав), і є АПТЕКА! Працює всі 7 днів на тиждень, в суботу та неділю до 14-ї (в будні не звернув уваги).

 

На зворотньому шляху я заїхав в придорожній магазинчик-кафе (чи щось таке :)) прямо не трасі, котрий я проминув спочатку, бо виглядало воно непрезентабельно. Виявилось, що дарма я так зустрів його "по одягу". Тут теж є харчі, дуже смачний розливний квас від "Оболоні" (правда недешевий, по 18грн/літр), і "ПАВЛІВСЬКЕ"!!! :) Хазяї без проблем дозволили набрати воду з криниці (відразу за хвірткою), чистенька, холоднюча і смачнюча :) Також вони приймають чорницю по 20 грн. за кілограм (в літровій банці грам 800, здається). Працюють вони, я так розумію, нелімітовано, поки є люди :) Принаймні, коли ми уїжджали, то проїжджали повз них десь в 23 з копійками, а вони ще працювали. Ну, це й зрозуміло, своя хата, своя земля, свій магазин, сам собі хазяїн.

 

ПиСи:, да, і на рахунок зв'язку/інтернету:

1. Київстар - мережа в основному нормальна, місцями слабшає. Інтернет нормальний.

2. Лайф - мережа слабенька (одна-дві "палки" :)), інет, відповідно, теж поганий.

3. МТС - мережа 100%, а от інет... Можна сказати, що його нема... Ледве-ледве пошту і новини міг переглядати. А у вихідний, коли народу наїхало, сторінки взагалі не відкривались.

 

3Ж, звісно ж, ніхто з них не дає там :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 02.07.2016 at 10:50, fylhtqc сказано:

Доброго дня шукаю кімнати, або будинок на 2-ві сімї, недорого,  напишіть, будь-ласка, номер телефону з ким там можна домовитись

В останній день ми вирішили з'їздити подивитись на "Базу відпочинку "Пісочне" Волинської обласної організації"" (а якої саме "організації" - не вказується :)) Там на території будиночки від багатьох підприємств (бачив від Ковельських, колись десь там був будиночок і від Телекому, але продали комусь...)

На в'їзді на воротах охоронець повідомив, що місця є, ліжкомісце вартує 65 грн. Якщо ви без своєї постелі, то вони її вам нададуть за ще 25 грн. На території десь є загальна кухня, якою можна користуватись (включено в ті 65 грн.), але продукти, зрозуміло, свої :) Кухню я не шукав, не дивився. На території є магазин (без термінала!), асортимент непоганий як для провінції. Також на території є декілька кафешок-пивнушок, більшість з яких, я так розумію, відкриваються чи-то по вихідних, чи-то ввечері. Також по вихідних дупотряски (дискотеки :)), що добре було чутно нам на протилежному березі :) Є катамарани на прокат (ціни не питав, було зачинено, але на вихідних бачив 4 штуки плавали).

Також на території бачив колонку (насос ручний, проїжджаєте "КПП", автостоянку, якесь недобудівництво, повертаєте відразу ліворуч і метрів за 50 справа буде), тому воду можна брати і тут, але я її не пробував і навіть не дивився на колір.

На території крім колишніх будиночків отієї "Волинської обласної організації" купа відгороджених (прихватизованих, я так розумію) діляночок, на хвіртках вказані телефони власників (вибачайте, не записував). Є багато дитячих майданчиків, гойдалок, багато з них теж обгороджені і замкнені.

Доріжки асфальтовані, порівняно чисто й доглягуто.

 

Вибачайте, фоток небагато  

База.jpgIMG_20160628_172218.jpgIMG_20160628_172223.jpgIMG_20160628_172234.jpgIMG_20160628_172344.jpgIMG_20160628_172357.jpgIMG_20160628_172520.jpg

Hide
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПиСи: в інеті знайшов їхню групу у ВК, там можна знайти купу пропозицій з телефонами і фотками

До речі, правильно вони, виявляється, називаються "ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "БАЗА ВІДПОЧИНКУ "ПІСОЧНЕ """

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВОГО "БВ "Пісочне" (раніше - Рада .об'єднаної Бази відпочинку "Пісочне") - ця контора не має своєї бази відпочинку, створювалась ще в радянські часи власниками баз для сторожування та інших загальних питань - вода, туалети, електрика і т.д. Тобто вони займаються тим масивом в цілому, а кожна база має свого власника, а всього баз там до півсотні (знаю, що були бази в ЛНТУ, Ковельського ДЕПО, Укрмашпропроекту, і т.д.).

 

Але дикий пляж з посту @jack74 сподобався більше :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Майже кожне літо дитинства відпчивали на цьому озері, база Укрмашпроекту. Таке відчуття після проглядяння фото, що нічого не змінилось.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж давно не був. Але наскільки мені відомо, офіційно база відпочинку закрита, якісь проблеми з каналізацією.

Хоча дуже яскраві спогади з дитинства, про озеро, білочку на підвіконні, колонку і отой круглий магазин-дискотеку.

Також відпочивав на базі Укрмашпроекту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...