Перейти до змісту

Чемпіонат світу - 2018


Svityaz

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 665
  • Створено
  • Остання відповідь

Хлопці, а може політику перенесемо в іншу, відповідну, тему?



Кожен вирішує для себе, хтось дає чи бере хабаря, але рве рубаху, бо бойкотує чемпіонат світу, а хтось кожен день своєю працею допомагає країні, але дивится красивий футбол. Хто більший патріот? Питання суто риторичне і нікому не адресоване.

А з іншого боку, на приготування були затрачені колосальні кошти, і ще питання куди б вони пішли, якби не було чемпіонату.

 

А тепер по темі.

Як вам матч який видали Португалія та Іспанія? По моєму - просто цукерочка! 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Michaylo сказал:

Генеральний директор Шахтаря Сергій Палкін прокоментував

Так тут наче інша тема... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, KGress сказал:

Главный тренер «Динамо» Александр Хацкевич сказал

Людина не українець і має свою думку, він не за путлера, а за футбол! Різницю відчуваєш? І постять це зрозуміло хто, сайт-першоджерело ukrainefootball який пляше під Ахмета і не має навіть україномовної версії, то про що мова?

1 час назад, KGress сказал:

Просто лишу це тут:

Дуже популярне: вкину, а ви тут хавайте, з тонким натяком... На що розраховуєш? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Nokian сказал:

Між тим ці клуби прославляють та пропагують саме ЦЮ КРАЇНУ

Запам'ятай одне: власник цього клубу Ахмет і його ставленики розв'язали війну в Україні!!! Скільки ще тобі про це втулмачувати? Ті мабуть у бронепоїзді, що до тебе ніяк не дойде!!! Пиши далі всяку ...ню! Просто пісець що за людина... Постав собі за ікону Ахмета з шлюхтером і молись на те, що вони тобі приносять!!! Якщо тобі таке не зрозуміло, то з тобою взагалі немає про що говорити!!! Ніхто тебе не тролить - ти сам себе тролиш своїми дописами :) Ну це твоє, живи сам з цим... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 минуты назад, Arden сказал:

Як вам матч який видали Португалія та Іспанія? По моєму - просто цукерочка

Класна гра! Такі матчі - прикраса любого чемпіонату!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, KGress сказано:

Главный тренер «Динамо» Александр Хацкевич сказал, что на ЧМ-2018 в первую очередь будет болеть за «красивый футбол».

«На нынешнем чемпионате фавориты Германия, Бразилия, Франция, Аргентина. Но буду переживать и за российскую сборную.

Щось я від Ахметова такого не чуа.

 

31 хвилин тому, igorgame сказано:

Ніхто тебе не тролить

Це я не до тебе звертався, ти тролити не вмієш.Як і бачити на кілька кроків вперед.

 

Ти маєш право висловлювати свою думку точно так само, як і я.

Тому просто проходь повз мої пости, а  буду повз твої.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Nokian сказал:

Щось я від Ахметова такого не чуа.

Вах-вах :) От і подивись на пару кроків вперед якщо такий кмітливий - Ахмет тому зі своїх кАналів і прибрав трансляції ЧС, щоб на нього тінь не падала і про нього нічого не казали, бо і так по вуха винний! Хитрий татарин! А з тебе копійчину він мовчки здере!:) А до чого порівняння висловлювань тренера Білоруса і ніби як українця не тренера Ахмєта? :) Як же ти його кохаєш я бачу... :)

Прохожу повз, бо читати твій брєд і палку любов до сепарського шлюхтера - це щось з чимось... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 часов назад, KGress сказал:

Просто лишу це тут:

А це теж на вздогонку тим хто всяку лабуду постить з різних Трибун і Ко.

Цитата

Александр Хацкевич: «Я не общаюсь с белорусскими СМИ, не знаю откуда пошла информация»

 Александр Николаевич, какие у вас остались впечатления после стартовых поединков турнира?

— Первые игры, признаюсь, не оставили особых эмоций, но стоило встретиться двум европейским сборным, — и мы сразу увидели хороший футбол. До этого большого качества не было, а в матче, открывавшем чемпионат, Саудовская Аравия вообще разочаровала. Для уровня такого турнира эта команда оказалась откровенно не готова.

 Многие специалисты считают, что это один Криштиану Роналду сыграл с Испанией вничью. Вы тоже находитесь под впечатлением игры португальца?

— Меня больше поразили не его голы, а то, как он работал на команду. Все футболисты сборной Португалии садились за линию мяча и компактно работали в обороне. Криштиану, конечно, проявил свое высочайшее мастерство, но в плане движения и отношения к команде он отыграл на порядок лучше, нежели в недавнем финале Лиги чемпионов.

 У Испании было в два раза больше передач, а у Португалии  в два раза больше быстрых атак. Вам какой футбол по душе?

— Безусловно, я не против контроля мяча, но вчера испанцы, на мой взгляд, немного переигрывали. Особенно когда Иско падал в левую сторону — они там, на фланге, просто терялись. У португальцев были хорошие выходы из обороны в атаку, и мне ближе именно такой футбол. Надеюсь, на этом турнире будут еще показательные игры. Как вчера.

 Вы уже отметили низкий уровень игры Саудовской Аравии. А хозяева турнира вас удивили?

— Я бы говорил в целом об этом матче, а он не оставил у меня сильного впечатления.

 В интервью белорусским СМИ вы сказали, что будете симпатизировать хозяевам чемпионата. Как думаете, они далеко пойдут?

— Я не общаюсь с белорусскими СМИ — не знаю, откуда пошла эта информация...

 Больше половины голов на турнире забиты после стандартных положений. Как вы считаете, это результат стартовых матчей?

— Не только. Видно, что команды хорошо работают над этим важным компонентом. Вот, Уругвай вроде бы и владел преимуществом, а забил только после стандарта. Впрочем, вы правы — в первых играх команды предпочитают действовать осторожно. В такой ситуации любой угловой — это уже голевой момент.

 Ваша команда, кстати, уверенно занимает первое место в УПЛ по количеству голов, забитых после розыгрышей стандартных положений...

— Да, но всегда хочется большего. Забивать — это хорошо. Но важно еще и не пропускать, а с этим у нас хватало проблем. Так что будем работать, анализируя то, как действуют команды на чемпионате мира.

 Сегодня там стартуют не только признанные фавориты  Франция и Аргентина, но и Хорватия. Команда, за которую выступает один из ваших подопечных, способна выстрелить?

— Безусловно, у хорватов большой потенциал. Хороший подбор игроков. Однако считать их удачное выступление сюрпризом будет неправильно. Сюрприз — это когда Исландия и Уэльс хорошо сыграли на минувшем чемпионате Европы, а у Хорватии всегда была сильная сборная. Я очень надеюсь, что этой команде принесет пользу и наш Йосип Пиварич. Желаю ему удачи.

Евгений ГРЕСЬ

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене арги їх просто недооцінили. Ісландці проста команда, що грають лише одну тактику, правда досконально.

Я очікував, що тут буде щось типу 4:0 чи 4:1. На техніці і швидкості вікінгів мали просто порвати. Місцями це проскакувало - згадайте скільки порушень було поблизу штрафної.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, m-a-x сказал:

аргентину фтопку

М-да... Мати такий склад і показати "таку" гру??? Жах! На банці тримати Дібалу? Цей тренер багато "досягне"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, Сампаолі Копа Америка з Чилі вигравав, Севілью в топ4 Іспанії приводив (чого наприклад Емері не робив), так що тренер він точно не поганий, та й нічия в першому матчі ще далеко не показник, щоб робити якісь висновки. Власне як і весь груповий турнір, бо на таких турнірах багато топ-збірних лиш з плей-офу грати розпочинають. Чемпіон Європи, Португалія, з Ісландією в групі теж внічию зіграла, нагадаю. Франція зі складом не гіршим шось теж не вразила, різниця лиш в тому, що французи забивши дурачка перемогли, а Аргентинці не забивши пенальті внічию зіграли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, olsad сказал:

Севілью в топ4 Іспанії приводив (чого наприклад Емері не робив)

Тут мабуть щось сплутав :) Емері з Севільєю три рази поспіль Лігу Європи вигравав, а це крутіше буде ніж досягнення Сампаолі який всього один сезон тренував Севілью (2016—2017) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, igorgame сказано:

Німеччина - Мексика 0:1. Якщо вікінгів вам мало, ще є ацтеки :sm110:

 Я встиг тільки на другий тайм бляха, і я не панімаю як вони виграли, німаки постійно «давили», ну ,але у мексиканців гарні контри виходили. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бразилія 1-1 Швейцарія , вже і не знаю, що очікувати від цього чемпіонату, якийсь суцільний колапс))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, veter сказал:

Бразилія 1-1 Швейцарія , вже і не знаю, що очікувати від цього чемпіонату, якийсь суцільний колапс))))

Ну це перші ігри... Ну а далі цікавіше буде, бо фаворитам треба реабілітація і очки набирати! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часов назад, yura-patriot сказал:

Я встиг тільки на другий тайм бляха, і я не панімаю як вони виграли, німаки постійно «давили», ну ,але у мексиканців гарні контри виходили.

ну Мексика все здоров’я положила на цей матч, на перший тайм так точно))

 

але я вже за них топив це капець) треба щось міняти у футболі, набридли одні і тіж самі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо після цієї поразки німці займуть у своїй групі 2 місце, а бразильці у своїй перше, то у нас буде супергра в 1/8 фіналу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да все нормально, фаворити не хотіли викладатися в першому матчі, тільки іспанці з португальцями не могли грати на розслабоні. На 2-3 тур буде зовсім інше налаштування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не злочин, якщо землю забрали не в тебе...

Ця фраза має постійно доноситися до всіх європейських політиків та бізнесменів.

http://hronika.info/mnenia/326604-chm-2018-raduet-chto-sredi-bolelschikov-net-liderov-zapadnyh-stran.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Arden сказано:

В 1/8 кацапи з Португалією або Іспанією?

ну що ж, надіємось на хоча б 0:5 :)

 

zhaby1506_11.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...