Перейти до змісту

Мерчендайзер 2800 грн!!!


Олег_Романюк

Рекомендовані повідомлення

 

Рекламному агентству Business Tuning Centr потрібен Мерчандайзер на постійну роботу в проект Кока Кола по мерчандайзингу в місті Луцьку

Вимоги:

Вік: 18+
Наявність постійного доступу до мережі інтернет
Наявність смартфона з камерою

Обов'язки :
викладка товару
ротація товару
звітність


Фотозвіт

Графік роботи :
9.00-18.00

З/П 2800грн

 

 

Коротко про нас : Business Tuning Centr, ООО (BTC) це незалежна рекламна компанія , що надає своїм клієнтам комплексні рішення в області BTL , Event менеджменту , мерчандайзингу . Ключові клієнти компанії : Coca - Cola , McDonalds , Diageo , Philip Morris , Danone , Nestle , Microsoft , Kimberly - Clark . Так само в числі клієнтів були такі компанії як : Gillette , Procter & Gamble , BMW , Kraft Foods .

 

Контакти:


380660070106 Олег

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в проект BMW вакансій немає? :D

На рахунок зп для студента якому батьки купили хороший смарт впринципі непоганий шанс попрацювати :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Олег_Романюк сказано:

Business Tuning Centr

Вас зараз на цитати розберуть, весь текст.

Давайте без модерації.

"На зарплатню у 2800 грн ти можеш бути сторожем, але якщо ти маєш амбіції, жагу до перемог і бажання стати успішним - тебе чекає неймовірна вдача у нашій компанії!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Олег_Романюк сказано:

З/П 2800грн

ЗП чиста чи ще передбачаються бонуси?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І Чому така несуразна різниця між ЗП по містам?

У Скадовську мерчик заробить 600 грн у Луцьку 2800

 

В чому прикол?

 

Різниця по ЗП  

Работа в Business Tuning Center, ООО. Открытые вакансии — Work.ua 2016-05-27 16-17-53.png

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ж мерчандайзер. Мабуть об'єм робіт. Якщо там 4 точки то і 2 години роботи то одне ...  

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО: якби була нормальна робота - подзвонили б знайомим/родича/сусідам...а так на борді шукають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Компанія така ж убога мабуть як і ТС. Колись скидав резюме потім дзвонив- все в трубу. Якщо ставити такі вимоги до кандидатів то я думаю людей буде хоч греблю гати і з них вже можна вибрати. А якщо маєте конкретні побажання до кандидатів то вказуйте. Думаю кожен другий під даний опис підходить по вимогам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, Marshall сказано:

ИМХО: якби була нормальна робота - подзвонили б знайомим/родича/сусідам...а так на борді шукають

Ага,звяжися з знайомими,родичами,сусідами, справлятися не буде,не схоче,не зможе,а ти будеш у всьому винуватий,ну нах.ІМХО панятно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 хвилин тому, Ha3aP сказано:

К-сть точок.

це ясно. Просто якщо офіційно - то все одно мінімалку зобов'язані дати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Эх! Вы знаете кото такой мерчендрочер :) это маленький начальник :) который Е.БЕТ маленьких (магазинчики, павильоны и.т.д) и изображает умный вид в больших супермаркетах (там он не фыркает , а просто двигает товар с места на место) т.к. На супермаркеты типа ТамТама - очень то не по выёживаешсяся , за такие места производители борятся и деньги платят, чтобы там выставлять свой товар. О чём это я????? Ах да :) так вот , выровняв пару бутылок на полке - пошел в маленький павильон через дорогу и вы...л продавца (морально :) удовлетворив, своё ЭГО- ведь ТЫ НАЧАЛЬНИК). И можешь пожаловаться руководству на неправильно стоящие бутылки, памперсы - и лишить этот павильён месячного вознаграждения :) 

 

Я лично присутствовал ( стоял в сторонке и слышал) при таком разговоре - этого гавнюка мерчендрочера с хозяином павильона на Варшавке, я до этого даже такой профессии не знал, думал это какаето проверка С ВЕРХУ. А оказалось ..... 

 

Короче говоря за 2800 почувствовать себя в роли раба и НАЧАЛЬНИКА - это самое оно :) многие и за меньшие деньги согласятся :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, DarkMonk сказал:

Эх! Вы знаете кото такой мерчендрочер :) это маленький начальник :) который Е.БЕТ маленьких (магазинчики, павильоны и.т.д) и изображает умный вид в больших супермаркетах (там он не фыркает , а просто двигает товар с места на место) т.к. На супермаркеты типа ТамТама - очень то не по выёживаешсяся , за такие места производители борятся и деньги платят, чтобы там выставлять свой товар. О чём это я????? Ах да :) так вот , выровняв пару бутылок на полке - пошел в маленький павильон через дорогу и вы...л продавца (морально :) удовлетворив, своё ЭГО- ведь ТЫ НАЧАЛЬНИК). И можешь пожаловаться руководству на неправильно стоящие бутылки, памперсы - и лишить этот павильён месячного вознаграждения :) 

 

Я лично присутствовал ( стоял в сторонке и слышал) при таком разговоре - этого гавнюка мерчендрочера с хозяином павильона на Варшавке, я до этого даже такой профессии не знал, думал это какаето проверка С ВЕРХУ. А оказалось ..... 

 

Короче говоря за 2800 почувствовать себя в роли раба и НАЧАЛЬНИКА - это самое оно :) многие и за меньшие деньги согласятся :)

Опа. Так як ти це розповів, бачу, тобі цього не вистачає. Дєрзай.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, vaz75 сказал:

Опа. Так як ти це розповів, бачу, тобі цього не вистачає. Дєрзай.

 

Опа. Только решил устроиться на работу и ШерлокХолмс меня выдал. Как ты догадался?

 

Ps: Кстати ты начинаешь читать посты с конца???? :) Если да...то дочитывай хотя бы до середины.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...