Перейти до змісту

Продам телевізор LG 43LF590V з Польщі


arrival22

Рекомендовані повідомлення

Країна виробник: Польща.
Присутня українська і російська мова, а також повністю робочий webOS.

Ціна 9400 грн.

Діагональ екрану: 43"
Підтримка Smart TV: WebOS 2.0 Lite
Розширення: 1920x1080
Wi-Fi, підтримака DLNA, Wi-Di, Miracast.
Діапазони цифрового тюнера: DVB-T2,
Діапазон супутникового тюнера: DVB-S, DVB-S2
ТВ-тюнер 
3 ТВ-тюнера (супутниковий, цифровий, аналоговоий)
Кут олгяду: 178° / 178°
Процеcор зображення: Triple XD Engine
Система кольору: PAL, SECAM

Аудіосистема:
Аудіосистема: 2.0 
Потужність: 10 Вт
Декодер Dolby Digital
DTS декодер
Режим Smart Sound
Доступні формати: JPEG, JPS, MPO, AC3(Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, DTS, RA, WMA

Роз`єми (порти):
2 x HDMI
2 х USB 2.0 
1 x Компонентний вхід (Y,Pb,Pr) + Audio
1 x Цифровой аудіо-вихід (оптический) 
1 x Вихід для навушників
1 x Аудіо вхід для ПК
1 x SCART
1 x LAN
1 x CI слот
1 x Антенний вхід
1 х Вхід для супутникової антени

Додаткові характеристики 
WebOS 2.0 
Web Браузер 
Miracast 
WiDi 
Simplink 

Енергоспоживання:
в робочому режимі: 40 Вт
в режимі очікування: 0.3 Вт 
VESA 200x200 мм
Розміри з підставкою: 971 x 624 x 198 мм
Розміри без підставки:: 971 x 575 x 58.7 мм

Вага с підставкою: 9.8 кг

Вага без підставки: 9.5 кг

DSC_1253.JPG

DSC_1249.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 3 тижня потому...

Знову у продажі. Нова ціна 9200 грн. Можлива доставка любих наявних у Польщі телевізорів під замовлення.

P.S.: це вже новий, щойно привезений телевізор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Smart під наш регіон працює? Є така фішка, що саме польські телевізори не розраховані на наш регіон стосовно Smart-TV, тому і в інтернет-магазинах саме польські моделі дешеві. Як у вас з цим? 

P.S. Спочатку при продажі все може працювати, но перше ж оновлення і Smart злітає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наскільки розумію, якщо в меню можна вибрати свою країну, тоді проблем нема, якщо ж вибирати Польщу, то не буде українських додатків і web os буде не повноцінною, тобто не всі програми працюватимуть, ютуб ...

в принципі, ТС може це перевірити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, ForZa сказал:

Web OS і Smart-TV - це зовсім інша річ! :)

Smart-TV є складовою Web OS у LG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, vaz75 сказал:

Smart-TV є складовою Web OS у LG

Ну так от розповідаю: в один прекрасний день приходить оновлення, поки телевізор новий, "з магазину", таке відбувається часто, поки все нове не встане на нього. Так от, оновившись - WebOS працює, відкривається браузер, по ньому можеш юзати і через нього залазити в онлайн кінотеатри НО!!! - не через Smart, який відразу накривається мідним тазом і вже через нього ні в які MEGOGO, OLL.TV та ін. ні-ні. От така фігня малята з ТБ польського виробництва, ну звісно якщо хтось не давав "шаману", а шаманство саме з польськими ТБ не дуже, це вже у багато кого наводив справки і весь нет перелопатив! І це не брак, просто вони не ставлять прошивку українського регіону, а лише ЄС. А от LG зібрані у рашці або Кореї мають прошивку нашого регіону і все в ідеалі працює але стоять вони на порядок дорожче.

P.S. Одне но, щоб не вводити вас у оману, така ситуація з телевізорами 4К Ultra HD, а от як у просто HD - не цікавився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді одразу питання "в догонку" - а від оновлень можна якось відмовитись як в вінді, вони не питають згоди а ставляться автоматом ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, SergLutsk сказал:

а від оновлень можна якось відмовитись як в вінді, вони не питають згоди а ставляться автоматом ?

З ТБ саме така фігня - відмовитись ніяк не можна, вони все автоматом пруть і вони всі потрібні і не вина, що телевізор не має відповідної прошивки :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре, тоді ще питання від нетямущого: а як тоді ситуація з андроїд-тв приставками, які фактично перетворюють звичайний ТВ в смарт-ТВ, вони таким не хворіють ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, SergLutsk сказано:

Добре, тоді ще питання від нетямущого: а як тоді ситуація з андроїд-тв приставками, які фактично перетворюють звичайний ТВ в смарт-ТВ, вони таким не хворіють ?

Вони таким не хворіють :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, SergLutsk сказано:

які фактично перетворюють звичайний ТВ в смарт-ТВ

смарт-тв це дике убожество, порівняно з тим, що дає китайчонська $30+ коробочка...
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да ти що? більшість китайських коробочок на 4 андроіді. Зараз вже програми роблять для 6. До кінця року може вийти 7. Думаєш довго залишать підтримку 4 андроіда? Навідь зараз OLL.TV краще дивитись на смарті ніж на андроіді (нема підтримки андроід тб).

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Orfey сказал:

да ти що? більшість китайських коробочок на 4 андроіді. Зараз вже програми роблять для 6. До кінця року може вийти 7. Думаєш довго залишать підтримку 4 андроіда? Навідь зараз OLL.TV краще дивитись на смарті ніж на андроіді (нема підтримки андроід тб).

 

Да ти що? Ввже давно китайці випускають коробочки на Андроїд 5.1.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, Deemon сказал:

смарт-тв це дике убожество

Да ну? :) Ти ним користувався? :) Я 5-ть років користуюсь і ні про які "коробочки" і не думав навіть, все літає ого-го! :) Ну якщо якийсь Смарт глючний або грошей на гарний ТБ не вистачає - ну тоді і "коробочка" у допомогу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, ForZa сказано:

Да ну? :) Ти ним користувався? :) Я 5-ть років користуюсь і ні про які "коробочки" і не думав навіть, все літає ого-го! :) Ну якщо якийсь Смарт глючний або грошей на гарний ТБ не вистачає - ну тоді і "коробочка" у допомогу!

Користувався, і можу тобі обгрунтувати що SmartTV - повна параша. (свіжий цвях у гроб - самсунг на початку червня випиляв скайп)

І користувався приставками, хоча б FS.TO + ТоррентТВ, Kodi, якщо чув такі слова, дають 100500 свіжого контента і крутого медіа-функціоналу.

Android 4.4 - 5.11 - себе прекрасно чухає на сабжах, як і вищеописані софтіни ;)


 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Deemon сказал:

SmartTV - повна параша

Кожному своє! Не збираюсь вступати у велику полеміку але мій ТБ мене по Смарту повністю задовільняє! Торрент ТВ мені дарма не треба бо все маю на супутнику, а MEGOGO, OLL.TV, FS... якщо вже так треба, то шуршать добре!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене є і смарт на web OS і коробка на андроіді і по зручності смарт кращий. fs ex.ua класно працюють в форкплеєрі, торент ТВ глючить як і на смарті так і в андроіді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З приводу блокування смарт, спеціально оновив до найновішої версії, все ок. При першому запуску лише вибрав країну і мову. Наскільки мені відомо, тільки самсунги такою нісенітницею страждають. Сам користуюся Samsung 40H6400 привезеним з Польщі 1,5 роки тому, теж проблем немає, у ньому самі поляки при продажі сервісним пультом регіон змінили, а от з новими моделями і прошвками уже проблеми. Знаю навіть, що зараз такий самсунг не беруться сюди везти, бо з смартом є проблеми, дякуючи новій прошивці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 З приводу андроід приставок, маю таке щастя на 5-му андроіді і S905 процесорі. Купив лише з ціллю ознайомлення. Можу сказати, що кардинально різні речі у користуванні. Якщо бюджет обмежений приставка в поміч, але смарт і налаштований "форк плеєр" однозначно зручніші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...