Перейти до змісту

Фідобанк - усьо...


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

Інструменти виключно монетарні, про них можна дізнатися на сайті НБУ.

А "ШАЛЕНІ рости" дехто пов'язує з тим, що яник всю валюту в камазах вивіз :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Цей сайт , Курс .ком уа , належить росіянам і інфа на ньому мало чим поступається Кісєльову.

Ну і звтіність банків Далеко не завжди відображає Реальний стан їх фінансів.

В Аваля фактично єдине відділення в Луцьку залишилось. ККД банку колосальний, нема купи відділень і розходу на персонал який хз чим займається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, snouden сказано:

нема купи відділень

немає терміналів, немає банкоматів - ніхєра немає. Черги. "оптимізація"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, yu2007 сказано:

Карамба, це ти чи що? :D

він. один з його численних клонів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

значить так

підтримую@Nokian , сам переконався не раз, що сайт заробив ВЕЛИЧЕШЗНІ бабоси лише на так званих " прогнозах " які і сам мутив за допомогою кацап банків, @sqsso школота, яке не володіє реальною інформацією і хз яка там різниці від мікро та макроекономіки,  і який реальний курс був ще в 2000х роках.

а по суті - все це передбачено, залишаться великі банкі, які в майбутньому (років через 5) зможуть видавати реальні європейські кредити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Віталька сказано:

а по суті - все це передбачено, залишаться великі банкі, які в майбутньому (років через 5) зможуть видавати реальні європейські кредити

в меморіз?

І через 5 років згадаємо?

Якщо так - то це дуже добре.

І взагалі зменшення кількості різних банків - це добре. Головне ж якість.  єДине але, це те, що на місці банків створяться інші фінансові "установи" (читай піраміди і розводняки). Але європейські справжні кредити під max 10-12% річних, заставить людей брати кредити. Люди будуть в принципі купувати більше.  І дорожчого!  Зросте попит, а з ним і пропозиція збільшиться. Бо купити авто на 5 років по ціні 3-х (на фіналі) це абздєц!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, sqsso сказано:

це в вас такий тонкий саркастичний троллінг, чи всьо такі то шиза проявляється???

це ще в кого шиза проявляється?

Наклонувати купу акаунтів - фактично - мультиособистість. роздво-троєніє і більше особистості.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Віталька сказано:

значить так

підтримую@Nokian , сам переконався не раз, що сайт заробив ВЕЛИЧЕШЗНІ бабоси лише на так званих " прогнозах " які і сам мутив за допомогою кацап банків, @sqsso школота, яке не володіє реальною інформацією і хз яка там різниці від мікро та макроекономіки,  і який реальний курс був ще в 2000х роках.

а по суті - все це передбачено, залишаться великі банкі, які в майбутньому (років через 5) зможуть видавати реальні європейські кредити

Кредити з малим %.....? фантастика...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Barugan у нас вже просто немає іншого шляху, то так буде, як колись, в кінці важкої неділі прийде п'ятниця 18:00 - просто не минуче.

@Zheny@ ага, я ще у вересні 2014 казав, що курс буде в районі 23-25, ніхто мінуса так і не компенсував =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Barugan сказано:

Кредити з малим %.....? фантастика...

ніякої фантастики.

колись на початку 2000-х, коли Приват лише розвивався, їхні ста́вки складали до 25%. АЛЕ!

Обов'язково працевлаштування. Перевірка. Довідка про ЗП за 6 місяців іт.д.

Я, як працюючий, згоден на такі умови. Хай мені дадуть 5-10-15% в рік на кредит. І це буде чесно.

Хто не працює чи якось там іще - перекрити ризики - від 15% і більше. бо ніфіга не цікаво платити кредити за тих, хто взяв, і ніколи не віддасть!

(ось саме ці ризики у %% і включені). Менше ризиків - менші відсотки. Проста арифметика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Віталька сказано:

@Zheny@ ага, я ще у вересні 2014 казав, що курс буде в районі 23-25, ніхто мінуса так і не компенсував =)

Пруфов не будет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, sqsso сказано:

безпідставно...

шо чесно?

я на тому тижні перешерстив твої ІР.  Стільки клонів я ще не знаходив ні в кого. ( не так давно,

І це ще мого інструментарію мало ,як модера. Був би адмін  - було б видно ВСЕ!

Тому, краще промовчи.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@sqsso ти боришся хіба що з вибором порнушки яку дивитися на вечір, і які аватарки поставити, ти звичайний губошльоп,таких тут на форумі до сотні.

@Zheny@ не можу щось знайти пости =(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а для чого завжди бути ображеним на владу?

я не хочу в своїх 75р.говорити як мені було афігєнно в 25, я живу сьогоднішнім днем з впевненістю у завтрашній, минуле уже написане, немає чого ним потикати та згадувати з образами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Віталька said:

ага, я ще у вересні 2014 казав, що курс буде в районі 23-25, ніхто мінуса так і не компенсував =)

 

1 hour ago, Віталька said:

не можу щось знайти пости =(

 

А як можна знайти свої пости за вересень 2014, якщо зареєстрований тільки в грудні 2014? ;) 

Та я не полінувався, і ось що показало невеличке розслідування.

Ось один з перших дописів Вітальки після реєстрації:

Там, куди посилається Віталька, шукаємо допис прогнозиста з мінусами. І кого ж ми знаходимо?

 

On 26.02.2014 at 2:19 PM, -=Mr.BrooX=- said:

говорять переплюне 25

 

І це насправді лютий, а не вересень. Честь і хвала Вітальці за його прогноз! 

Якби не одне але. Після отримання купки мінусів і образи за це  

 

On 26.02.2014 at 5:38 PM, -=Mr.BrooX=- said:

прогнози банкірів були, нафіга мінусувати і херню городити ?

всі прогнози публікувалися в неті відкрито, якщо є мізки то можна знайти, якби не сформувалася влада, то через кілька днів так би і було.

 

містер Брукс-Віталька вирішує кардинально змінити свої прогнози:

 

On 27.02.2014 at 0:38 PM, -=Mr.BrooX=- said:

так,падає, і я надіюся на теперішню владу, почала діяти - що і очікували. браво!

 

On 09.04.2014 at 5:16 PM, -=Mr.BrooX=- said:

а мене замінусували, коли написав, що долар підніметься до 20грн =( да,брЄд, але припустимий, шкода...

потрібно почекати перших траншів, тоді до 8-9 упаде

Superman, все реально так і буде

 

On 09.04.2014 at 5:52 PM, -=Mr.BrooX=- said:

1. це як мінімум його слова сказані неділі 3-4 тому, коли його назначили, що долар буде в межах 8-9грн.

2. у казни нема $/Є щоб виходити на торгі. Через 2-3 неділі почнуться перші транши з ЄС,США,Японії, цих коштів хватить,щоб стабілізувати і знизити курс доллара.

3. у НБУ появилося більше можливостей,вона може не допускати до торгів банки,які "спЄцом нагІбаЮт" гривню.

4. передпрИзИдентські підняття цін на все (хоч десь стабільність).

5. ну і надзвичайний стан у країні міг статися кілька разів, бушують террористи, захвачують землі, іде нагнітання - а це,хоч якось, впливає на економіку/ не довіру/курс.

Тому роблю висновок,як тільки все "утрясеться" - а це приблизно через 3-4місяці після виборів у нас буде "взлет" економіки, і курс знизиться до 7-8грн.

Звісно,можливо я наївний та вірю у свою країну,що не знімаються рожеі окуляри,але я впевненний (!) що так і буде.

 

On 18.04.2014 at 0:12 PM, -=Mr.BrooX=- said:

головне щоб ціна на пальне знизилося, а далі все інше піде

 

І наостанок вересень 2014го:

 

On 12.09.2014 at 5:30 PM, -=Mr.BrooX=- said:

yu2007, та полюбе він до 10 спуститься

 

П.С. Жень, а ніки Innate та Mozok ніде по айпі не пересікаються з Бруксом-Віталькою?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 хвилин тому, yu2007 сказано:

П.С. Жень, а ніки Innate та Mozok ніде по айпі не пересікаються з Бруксом-Віталькою?

Віталька один. Його минувші інкарнації в минулому. Забанені.

Як і snouden.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@yu2007 видно кому скушно працюється на роботі )) красава +1

так, я не вірив до останього і  матиму сліпу надію.... але завжди готовий до гіршого.

п.с. Всерівно з курсом я красава :р

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Цитувати

кромберг спасьон! Він пішов під Ощад

:) Пхахахах!!!!!!!

 

Самий непоганий варіант, імхо. А чого сміх? Ви там працюєте і знаєте як воно зсередини, думаєте в інших банках краще?

Імхо, дуже непоганий варіант, структура, стабільність, низькі тарифи, поменше нікому непотрібних послуг (які тільки зжирають гроші), те що треба для простих робітників.

 

п.с зайшов на сайт ощадбанку: оновили, подобається. Банк розвивається, йде рух.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...