Перейти до змісту

яким бензином годувати?


viktor91

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт, хотів би запитати чи не буде негативних наслідків для двигуна якщо заливати А-95, на даний момент катаюсь на А-92, але одного разу закінчилось пальне і я залив 95-й, і машина стала геть по іншому їхати...

Де не шукав ніякий сайт нічого не пише про рекомендований вид палива для цього авто.

То ж хочу дізнатись чи не буде нічого з мотором.

Двигун 1.3 карбюратор 1987р. 3-х дверний хетчбек

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В карб можна лити що завгодно. Колись мав "робочого" IЖ-2717 з двигуном від "шістки"  - так він взагалі любив "з буторком" ;)  Російська машина,одним словом :)

 

По інжектору - різницю між 2-м і 5-м не відчуваю, блок керування інжектором підстроюється, тайусе. От між 2-м і "преміумним" бензином різниця - огого (особливо як газанути любиш ;) ) Ну так і ціна...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, viktor91 сказано:

Двигун 1.3 карбюратор 1987р. 3-х дверний хетчбек

Вичерпно. В того авто є назва?

Марка, модель? чи то секретна інформація?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Саня сказано:

Вичерпно. В того авто є назва?

Марка, модель? чи то секретна інформація?

для тих хто неуважний - так, секретна

 

в тегах теми

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то ж я так зрозумів що все таки можна не боятись лити 95, просто багато хто говорить що якщо залити 95 то можуть накритись кольца, клапана і т.д.

тому і запитував...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

95-й Окко. Якщо любиш машину.  да дорого. Але ремонт потім ще дорожчий. Я вже відчув...

Хай мене закидають тапками - але різницю капєц як відчув. Оті помиї що на Аветрах - бензином взагаліне назвеш.

Ще на ВОГ куди не йшло.  А укранфти і їм подібні укрпетролі... 92-й то той самий 76-й з присадками.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що ж зрозуміло, дуже дякую всім за інфу.

думаю що тему можна закрити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кілька років назад робив заміри максимальної швидкості на різному пальному. Рекорд (майже 200) на пальному з Лукойла (перехрестя на Дубенській). Мінімальний результат на бадязі з наших чи то укрнафта чи то укрпетроль, точно вже не памятаю, навіть до 170 не розігнав (ніколи і неподумавби що може бути така різниця). 

Всі старі Golf 2 які в мене були заправляв виключно 95 і жодних проблем з двигунами не було. Міг деколи октану ще в бак бомбанути, але було рідко, бо в жигулі після нього раза 2 в рік мотор робив стабільно :D.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, rl72 сказано:

для тих хто неуважний - так, секретна

 

в тегах теми

а сильно грамотні можуть почитати що таке теги і для чого їх використовують

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

Ну що вам сказати, в мене джип-китаєць, я думала "ну все рівно китаєць, яка різниця чим годувати" і вже через півроку змушена була інжектор https://goo.gl/cqIKsu поміняти) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Хочу ще запитати думку форумчан про дизельне пальне. Хто де заправляється?

Я заправляюсь на ОККО, бензин мене там влаштовував, а от ДП на мій погляд там жахливе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Amor, чим тобі там дизель не подобається? Бо я вже там три роки заправляюся, мене все задовольняє. Альтернатив поки що небачу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часа назад, 4erkeZ сказал:

@Amor, чим тобі там дизель не подобається? Бо я вже там три роки заправляюся, мене все задовольняє. Альтернатив поки що небачу.

 

Спочатку як було закордонне паливо в баці "долив" 15л на ОККО, було нормально, другий раз ще заправив на 15 почав збільшуватись розхід. Зараз в баці точно тільки ДП від ОККО і розхід палива став суттєво більший. 

 

Зараз ще думаю може то добавити масла при заправці, кажуть допомагає.

Насправді я довіряю тільки ОККО і WOG, ще мені здається Shell нормальна, але ніколи не заправлявся там і мережа їхніх заправок досить маленька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 минут назад, vaz75 сказал:

@Amor а може з двигуном щось не гаразд? Наприклад, тече форсунка.

 

Можливо. Ще покатаюсь, подивлюсь на розхід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що на німецькому, польскому, нашому ОККОвському розхід в середньому в мене був однаковим. Думаю десь незабаром залити Шел, побачу що з цього вийде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

Зараз дуже багато негативних відгуків бачу про ОККО. Знову в мене стає питання хто де заправляється?

Я постійно заправлявся на ОККО, зараз задумуюсь про перехід на WOG. А ще подивився недавні тести, канал автозвук чи як їх там, то по їхніх висновках ще дивлюсь в сторону ANP

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заправляюсь на ОККО простим дизелем, проблем немає. На ANP заправлявся бензином, на інжекторному 1.6 VW різниці між дорожчим ОККО не відчував. А от на ВОГ чомусь немає бажання заправлятись, якось не лежить до них душа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ВОГ чомусь розхід більший (А-95), можливо недолив на пістолеті, кілька разів моніторив, зараз беру ОККО, ніби нормально,, ще заправлявся на БРСМ але після кількох неприємних моментів не беру там палива.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

більше 2 років заправляюсь 95 на БРСМ, викручував свічі - в нормальному стані,

в перідод коли БРСМ непрацювали, десь минулого року - запрвляв на Аветрі і Укрнафті, так їх бензин має якийсь специфічний запах... при відїзді від заправки в салоні ще хвилин 10 воняє...

навіщо переплачувати за навязливий маркетинг?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заправляюсь на ОККО.

Колеги хвалять UPG, знайомий заправляє дизелем GLE вже більше року на UPG - ніби без нарікань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я заправляюсь в основному на укрнафті, бо вона найближча. Авто завжди їде добре. Пробував залити 20л на шелл і різиці не побачив. На авто  2 роки назад встановив  ГБО-4, на газу з будь яких заправок  їде однаково добре. ГБО  дешевий  Стаг . Автомобілю 20 років, 350т км.,  1.8 . За 4 роки один раз викрутив свічки,  щоб різьба не заіржавіла  :) . На газу їде 180 км.ч , це 4500 об\хв, далі переходить на бензин (запрограмовано в гбо)   і розганяеться  і далі. Один раз  було, що  заправився   газом   на київській трассі, то авто трохи  тупило на розгоні. Не вірю , що на окках  бензин , чи газ  якийсь особливий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ще повірю що на мопеді 2т можна відчути різницю...а на авто,щей нові моделі ? Може вам варто його поміняти..або то параноя......сам їзджу на дизелі то мені хоть с трактора злий —летить і без диму....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

В 15.03.2017 в 20:49, 4erkeZ сказал:

Що на німецькому, польскому, нашому ОККОвському розхід в середньому в мене був однаковим. Думаю десь незабаром залити Шел, побачу що з цього вийде.

я два роки назад, коли приганяв своє авто на німецькому пальному їхав з розходом 4,9 л. при швидкості 110 км (1,9 тді 96 кв), потім у Польщі в Потр 200 долив з фури білоруського дальнобійника ще літрів 25-30 до повного, розхід далі був 5,0. За майже два роки я такого результату не добивався, їздив і по хороших (Горохів і Володимир-В) дорогах алена нашому пальному 5,3 мінімум. Якось раз 5,2 було але, якщо чесно, не памятаю чи справді чи то мені наснилося. 

Переважно ОККО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...