Перейти до змісту

яким бензином годувати?


viktor91

Рекомендовані повідомлення

9 годин тому, Vikvik Mawr сказано:

після кількох неприємних моментів не беру там палива.

А що за моменти, якщо не секрет? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заправляюся дизелем переважно на Укрнафті та ВОГ, по розходу мені більше подобається Укрнафта, на ВОГовській солярі проїзжаю менше при однаковій кількості палива. Але найкраще ДП це литва, заправляють на глушець по чіпах, але там потрібно від 500 літрів на місяць брати щоб отримати чіпа. Я коли литовську солярку залив, реально розхід зменшився на відсотків 15-20, чому я був дуже здивований, і мій 1,9 простий дизель став жвавіше їхати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще часто чув що на ОККО не доливають, і то серйозно. В мене теж така підозра була але точно не можу сказати. Заправляю в основному по 40л і мені здається що іноді є недолив 1-2л, але доказів немаю :)

Особливо багато відгуків (негативних) про ОККО біля порт сіті. В мене середній розхід зараз 6,3 хоча раніше був 4,5 ну я це списав на похолодання. Впринципі використаю всі талони і спорбую ВОГ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як на окко,а на АНП ( та що між скф і кромбертом район гпз) газовий пістолет не вибиває))))) кажу до повного,стою і чую мульт в балоні закрився,а лічилькик рахує далі)))))) так що,не раджу заправлятись газом до повного!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Barkas сказано:

Не знаю як на окко,а на АНП ( та що між скф і кромбертом район гпз) газовий пістолет не вибиває))))) кажу до повного,стою і чую мульт в балоні закрився,а лічилькик рахує далі)))))) так що,не раджу заправлятись газом до повного!!!!

Дуже багато від кого чув, що в балон 40л, запрвляли 50л, постійно заправляюсь на АNP і завжди до повного, завжди 42л., може плюс-мінус літра, як яка погода. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, NeoN сказано:

А що за моменти, якщо не секрет? 

позапланова заміна свічок,  чути клапани, при тому що при заправці інших операторів їх не чути...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще не вечір)))) в мене теж 42,влазить 35..... А коли мультиклапан на балоні клацнув і закрився( на вог пістолет вибивае при такій ситуйовині),куди рахує далі лічильник?????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Barkas сказал:

Не знаю як на окко,а на АНП ( та що між скф і кромбертом район гпз) газовий пістолет не вибиває))))) кажу до повного,стою і чую мульт в балоні закрився,а лічилькик рахує далі)))))) так що,не раджу заправлятись газом до повного!!!!

і чим закінчилась така курйозна ситуація? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заправщик зупинив подачу газу,я заплатив і скоро поїхав на роботу))))) а ,осад то остався на душі)))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...