Перейти до змісту

Атлас Волинської області (до 900 річчя Луцька) 1990 р.


vasya83

Рекомендовані повідомлення

Атлас Волинської області виданий до 900 річниці Луцька в 1990 р. Російською мовою, свого часу був в шкільних бібліотеках, можливо ще й зараз є. Атлас на російській мові, можливо на українські не видавався бо складений держ науковцями СРСР в Москві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скан не мій, скоріше за все модераторів сайту де я його знайшов. Але авторам всеодно Респект, просканували з хорошою якістю та розширенням.

Я тільки прогнав всі скани через автоматичні фільтри корекції Фотошопу щоб картинки більш наторальних відтінків мали і насиченості. Викладаю зі зменшенням  в 4 рази, бо оригінали разом 7 сотень метрів важать.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, vasya83 сказано:

Атлас Волинської області виданий до 900 річниці Луцька в 1990 р. Російською мовою, свого часу був в шкільних бібліотеках, можливо ще й зараз є. Атлас на російській мові, можливо на українські не видавався бо складений держ науковцями СРСР в Москві.

Українською видавався. В бібліотеках міста є точно, про шкільні - не знаю. Мабуть половина авторського складу, в тому числі і голова редколегії Нестор Бурчак (тодішній ректор Луцького державного педагогічного інституту імені Лесі Українки) - волинські науковці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Demeter сказано:

Українською видавався. В бібліотеках міста є точно, про шкільні - не знаю. Мабуть половина авторського складу, в тому числі і голова редколегії Нестор Бурчак (тодішній ректор Луцького державного педагогічного інституту імені Лесі Українки) - волинські науковці.

Так і є. Зузук Ф.В. до сьогодні працює в СНУ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...