Перейти до змісту

Світлофори


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

ВТФ ?

 

перехрестя Волі (Перлина, Пано, ЦУМ )- спуск / підйом на / з  паркової. Де світлофори поділися?

Перехрестя Набережна- Ковельська - жовті зранку.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перехрестя Волі (Перлина, Пано, ЦУМ )- спуск / підйом на / з  паркової --- заміна світлофорів та дротів 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Світлофори-то висять. Але не під'єднані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не було. Я аж здивувався.

Хоч би регулювальника поставили - ото було б сміху :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До пятниці буде усе працювати ;) (світлофори з таймерами часу) також на новій платформі діоди нового поколііння.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, zaHARE сказал:

Біля 5-ї школи таймер часу вже з місяць не працює.

на перехресті з Грибоєдова - працює

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Vadimm сказал:

на перехресті з Грибоєдова - працює

 

   На перехресті К.Савура не працює

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, zaHARE сказал:

   На перехресті К.Савура не працює

Не работает и очень давно!!!!! Если быть предельно честным, то там был светофор который показывает секунды, теперь он конечно работает - но секунды не показывает (видимо сломался) !!!!!  Вопрос!? Что???? Деньги выделенные "окучили" , а обслуживать теперь некому. Ну в принципе удивляться тут нечему ------ :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, DarkMonk сказано:

 Деньги выделенные "окучили" , а обслуживать теперь некому. Ну в принципе удивляться тут нечему ------ :) 

 

і знову "повз"? :)

 

p.s. НЕ все зразу як би нам хотілося

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
1 хвилина тому, fenmix сказано:

біля укрпошти що біля Променя постійно просили поставити, як я ще туди в школу ходив.

десь тиждень назад встановили, але станом на зараз не впевнений що вже працюють в звичному режимі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля Променя-Укртелекома хоч і поставили, але таке враження що той стовп на якому світлофор встановлений, будуть переставляти/міняти. На цю думку наштовхує занижений бордюр для перехода, а стовп зі світлофором стоїть як раз посеред цього заниження. Приблизно симетрично, по вул. Грушевського, стовп встановили новий.

Ще закралась думка що зупинка громадського транспорту буде під стіною Променя, бо там облаштовують "карман". Було б по-дебільному, якби "карман" облаштовували б під парковку, а зупинка була б без "кармана".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Я вчора милувався світлофором біля "Променя". Це круто.

Пішоходи не лазять як телята одне за одним хто куди!  Машини чемно чекають!  Красота!  Часу вистачає!  Всім.

Єдине, що бісить - зупинка!  Сцуко.. особливо маошрутки міжміські, стане на зупинці і скмки студиенти вигружають, чи бабки чи ще хто. І тролейбусу  місця немає, і маршруткам міським немає місця..  Її потрібно було на 10м довшу зробити. і кишеню глибшу трошки .місце дозволяє!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на мене біля Променя ще й для авто треба інтервал проїзду збільшити до 60 сек.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, VaLeRa сказано:

як на мене біля Променя ще й для авто треба інтервал проїзду збільшити до 60 сек.

нє, ніззя.  Тоді пішоходи знову стануть телятами. Зайвих 15 секунд для них уже проблема!

Хоча навпроти Салюта на 33-му чекають 75 сек. Але ,якщо машин немає - йдуть і так.

Ну налаштується, думаю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Zheny@ я якраз про Салют і пригадав, коли побачив таймінг біля Проміня :), тому й така думка народилась. А поставити поліцейського на пару днів, коли почнуть студенти йти, то й не будуть бігати на червоне біля Променя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Поліцейських не напасешся щоб телят учити.

Особисто мене, вибраний таймінг світлофора влаштовує.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, під час останньої бурі, на перехресті Соборності - Чорновола  (поворот від Там-ТАМ-а до церкви) на світлофорі "здуло" табличку, яка дозволяла їхати на червоне світло.  Не докажеш нікому нічого ,якщо знаєш, що була, а завтикав побачити, що "зникла".

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...