Перейти до змісту

Вибір повітряної вилки


Рекомендовані повідомлення

Останнім часом займаюсь тим що шукаю собі вилочку зупинився на rock shox reba rl, але після того як прокатався на ній, поняв для себе що це не моє, не варта вона того що за неї просять. (4#0$ +)

Зараз дивлюсь в сторону Sr SUNTOUR EPICON 29er що хто скаже на рахунок данної вилочки, варто її купувати? (до речі де її краще, дешевше купити!?)

Ну і як варіант - Manitou Marvel Comp  29er кажуть дуже навіть не погана вилка - якщо брати до уваги її ціну (260$)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо уже сантур то краще Епіксон 2016 року. В старих епіконах може бути картридж від рейдона, а він не обслуговується, тобто не розбірний. В нових уже почали робити нормальні нутрощі і якщо пошукати по форумах можна знайти розхідні матеріали. Сам придивляюсь до епіксона, але поки не спробую вживу купувати не буду (бачив якесь тєло на білому кадейлі в Луцьку, що їздить на епіконі, але все не можу його знову перестріти). 

 

Для чого тобі такі вилки як реба і марвел .... купи ХС32 повітряну або рекон і не парся розхідників як гівна, ТО роблять в кожному веломагазині, купа мануалів і все таке. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, sanbOK сказал:

купи ХС32 повітряну або рекон і не парся

Вони мені дерев'яні 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обирай вилку яку легше обслуговувати і на яку валом розхідників. Rock Shox відремонтують/обслужать в переважній більшості майстерень, чи то Реба, чи то Рекон чи  ХС32.

Сам колись думав про Manitou Marvel, але добрі люди підказали що з Rock Shox буде менше клопотів, цей аргумент був вирішальним при виборі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 минуту назад, Vadimm сказал:

Обирай вилку яку легше обслуговувати і на яку валом розхідників. Rock Shox відремонтують/обслужать в переважній більшості майстерень, чи то Реба, чи то Рекон чи  ХС32.

Сам колись думав про Manitou Marvel, але добрі люди підказали що з Rock Shox буде менше клопотів, цей аргумент був вирішальним при виборі.

На скільки мені відомо зараз манітушкі обслуговуються без проблем, да і розходники знайти (замовити) не проблема, і "плюшеві" вони - що для мене саме важливе при виборі вилки, а рокшокі жорсткіші (так кажуть). 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На правах власника найплюшевої не вилки: якщо ти не гонщик і твоя мета досягти максимального комфорту при русі на велосипеді, то що б ти не встановлював з переду, воно все не йде в ніяке порівняння з підвісом. Навіть на гівняному, роздовбаному підвісі ти будеш "пливсти" по нерівностям в порівнянні з ударами в руки і в дупу на пуперською хартейлі.

Тому варто відразу вкладати кошти за напрямком, а не розпорошуватись на дрібниці  :)

Якщо не гонщик, то ХС30/32 по заочі вистачить!

ІМХО

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О чём эти фразы?

 

1 час назад, nikblack сказал:

Вони мені дерев'яні 

 

34 минуты назад, nikblack сказал:

рокшокі жорсткіші (так кажуть). 

 

Ты ищешь воздушку.

 

!!!

 

Ну так накачай её под себя - в чём проблема-то? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, nikblack сказал:

рокшокі жорсткіші

Так жорсткість регулюється тиском, спустив трохи і маєш більше плюшу, вплоть до пробою на 20-см бровці.

Ukrainec, так питання у разових вкладеннях - вилка і так найдорожчий апгрейд, а з підвісною рамою - множ на 2 в кращому випадку. 

 

nikblack, порівнювати 2 хороші повітряні вилки прокатавшись 100 м по нескладному рель'єфу чи асфальту - кардинальної різниці не помітиш. Коли тобі "дали прокататись" на Маніту а потім на Рокшок врахуй що швидше за все це вилки різних власників, з різною масою тіла і різними вподобаннями щодо тиску/швидкості відскоку. До мене різниця між найдешевшою пружинною Сантур 65мм  і Ребою і то не зразу дійшла, тільки проїхавши 30 км по грунтах, відчув що долоні і кистьові суглоби більше не болять, немає такої втомлюваності від тривалої їзди по нерівностях. А казати щось однозначно - що Маніту м'якше Рокшоків може хіба той, хто був власником і першого і другого. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 минут назад, ursa сказал:

Ну так накачай её под себя - в чём проблема-то?

Хочешь сказать что нет разницы в вилках (вернее в их работе) и все зависит от давления в камере?

Я не спец, но с уверенностью могу сказать - некоторые вилки "обречены" и добиться желаемого результата давлением воздуха не получится.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, Vadimm сказал:

відчув що долоні і кистьові суглоби більше не болять, немає такої втомлюваності від тривалої їзди по нерівностях

Золоті слова! Ось чого я і хочу добитись - не відчувати ударів на кермі, ну побачим, вилку замовив, приїде - відпишусь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, nikblack сказал:

Хочешь сказать что нет разницы в вилках (вернее в их работе) и все зависит от давления в камере?

Я не спец, но с уверенностью могу сказать - некоторые вилки "обречены" и добиться желаемого результата давлением воздуха не получится.  

Я катал на RS Tora (Solo Air) - вилка "плюшевая" по самые яиц... :) Особенно если чуть больше сэг сделать. Катал на RS Recon (Coil) - отличная работа. Катал на RS Domain(Coil) или RS Lyrik (Coil) - вообще очень мягкая. Катаю на RS Reba (Dual Air) - эту вообще настроить можно как угодно.

 

Когда конструкция камеры одинакова (например, Solo Air, которая сейчас повсюду в RS) и присутствует регулируемый дэмпфер - про какую обречённость речь? Меняешь давление и скорость отскока (на нормально обслуживаемой вилке, без грязи в штанах) - и получаешь нужный результат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купив собі  Manitou Tower Pro 29er не буду тут "вумнічати" просто скажу - кращої вилки по роботі я ще не пробував, і це мій вибір.

Всім дякую хто відгукнувся, і висловив свою думку.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...