Перейти до змісту

Развод? 6 тисяч запросили з «податкової»


serhiy.k

Рекомендовані повідомлення

Зателефонували мені сьогодні з номера 0956411365, спитали, чи я підприємець такий-то, я сказав так, тоді сказали, що у мене має бути перевірка і щоб я зателефонував до заступника податкової Андрія Михайловича Ткачука (але прізвище я не розчув добре, можливо назвали інше) на номер 0660527023. Андрій Михайлович сказав, що приїхала інспекція з Києва їх перевіряти і що вони хочуть перевірити і підприємців в Луцьку. Спитав, чи я готовий до перевірки. Я сказав, що мій магазин ще не відкрився, ще тільки готуємось до відкриття. Він сказав, що перетелефонує пізніше, після наради.

 

Десь за дві години зателефонував і сказав, що вони замінять мене і будуть перевіряти когось іншого. А мені треба буде підвезти деякі документи - він скаже. За деякий час зателефонував ще раз і перепитав, чи зможу я під’їхати в податкову. Я сказав, що так, тоді він сказав, щоб я привіз чек на 6 000 гривень, а з них буде щось вираховуватись, я так зрозумів, що майбутні податки, а також що я зможу розраховувати на подальше сприяння в податковій. Я був заскочений і не знав що сказати. Він перепитав, чи я почув. Я почав говорити, що щось не зрозумів, для чого це, але не встиг договорити, як зв’язок розірвався. Це все було сьогодні, останній дзвінок був десь в півчетвертої.

 

Що це було? Чи мають вони право так робити? Якщо ні, то це развод чи корупція? Чи хтось зустрічався з таким?

Дякую,

Сергій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЩОб когось перевіряти вони мали б як мінімум видати наказ на первеірку. а все інше і за 6тис це взагалі пісец. Може це якийсь з нових розводів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, serhiy.k сказано:

щоб я привіз чек на 6 000 гривень

Який чек? На що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

РАЗВОД! не ведіться!

 

на волиньнюс навіть новина є про це. ось

 

Цитувати

у разі отримання інформації про вчинення протиправних дій під видом працівників органів фіскальної служби або нібито від їх імені, просимо повідомляти про це Луцький МВ УМВС за телефоном - 102, або телефонувати до управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Волинській області за номером: (0332) 777-171, а також особисто звертатись за адресою: Луцьк, Київський майдан, 4.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В таких випадках треба казати, щоб надсилали офіційного (паперового) листа. Все інше - на лоха.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, AID сказано:

РАЗВОД! не ведіться!

 

на волиньнюс навіть новина є про це. ось

 

 

Дякую! зателефонував до управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Волинській області за номером: (0332) 777-171, вони сказали, що до них вже звертались і що це якісь шахраї таке роблять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, serhiy.k сказано:

Зателефонували мені сьогодні з номера 0956411365

 

1-й запит у гугля! По номеру.

 

095 641 13 65 - Пошук Google 2016-04-04 16-46-47.png

 

І 2-й запит, уже по другому номеру.

 

066 052 70 23 - Пошук Google 2016-04-04 16-48-09.png

 

Особисто я завжди (останні кілька років) гуглю номери, з яких телефонують незнайомці.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пацани за місяць навіть номер не змінили!

Жесть!

Та їх можна на гарячому брати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, halcogen сказано:

Зверніться в СБУ, накатайте на того парєнька заяву, попахує вимаганням або розводом
 

 

так вони "в курсі".... в може й "в долі" :(

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, serhiy.k сказано:

Дякую! зателефонував до управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Волинській області за номером: (0332) 777-171, вони сказали, що до них вже звертались і що це якісь шахраї таке роблять.

 

якісь шахраї?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

 

якісь шахраї?

 

поки не спіймали, значить «якісь» :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

Пацани за місяць навіть номер не змінили!

Жесть!

Та їх можна на гарячому брати.

Женя, оце і дивує, що майже місяць "працюють" на тих самих номерах, а "отважниє" правоохоронці досі не впіймали шахраїв))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Vikvik Mawr сказано:

а хтось пробув прозвонити вказаний номер?

А який в тому сенс?))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, bublik007 сказано:

А який в тому сенс?))))

Сказати, що гроші уже привіз...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, bormotuha сказано:

Сказати, що гроші уже привіз...

так вони ніби якогось чека хотіли? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, bormotuha сказано:

Сказати, що гроші уже привіз...

Ще раз кажу  -  а сенс?)))) чуваки не наркоші обдовбані, і мають доступ до бази даних податкової, думаєте, там не опрацьований такий варіант?

3 годин тому, serhiy.k сказано:

спитали, чи я підприємець такий-то

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Cherman сказано:

Як гадаєте, а звідки вони беруть дані жертв? Напевно, від тиж же "правоохоронців".:)

Навряд чи, бо є всякі сторінки з підприємствами і телефонами. Вони спочатку спитали, чи це магазин такий-то, а дані про магазин я подавав на різні майданчики, потім попросили власника, я сказав що це я і представився, бо я так звик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це точно развод, рік назад вже все було аналогічно. В місцевих виданнях також повідомляли що телефонують від Андрія. 

Знаю Андрія особисто, він ніколи не опуститься до такого :) Крім того він не займається перевірками підприємців. 

 

І запам'ятайте жодний  реальний інспектор, керівник і т.д. по телефону ні про перенесення перевірок, ні про гроші говорити не буде!

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, natalka) сказал:

І запам'ятайте жодний  реальний інспектор, керівник і т.д. по телефону ні про перенесення перевірок, ні про гроші говорити не буде!

 

 

 

 

Тобто, цими словами Ви даєте зрозуміти, що не по телефону мова про гроші має місце?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фцай.JPG

Луцька ОДПІ попереджає: знову діють «податкові» шахраї

Останнім часом до регіональних підрозділів внутрішньої безпеки надходять заяви та повідомлення від посадових осіб Луцької ОДПІ ГУ ДФС у Волинській області про вчинення шахрайських дій невідомими особами від їх імені, а також, навпаки, від суб'єктів господарської діяльності щодо скоєння стосовно них протиправних дій.

Виявлені факти шахрайства мали місце на території нашої області. Переважна більшість подій розвивається за одним і тим самим сценарієм.

Як правило, до посадових осіб суб'єктів господарської діяльності телефонує громадянин, який звертається нібито від імені посадових осіб органу ДФС. Зокрема станом на 04 квітня 2016 року телефонують від імені заступника начальника Луцької ОДПІ Головного управління ДФС у Волинській області Ткачука Андрія Михайловича з проханням надати гроші за не проведення перевірки фінансової діяльності суб’єктів господарювання, інших неправомірних вимог.

Луцька ОДПІ ГУ ДФС у Волинській області просить суб’єктів господарювання бути обережними та не піддаватись на провокації.

Вказані факти підривають авторитет Луцької ОДПІ ГУ ДФС у Волинській області та знижують рівень довіри до працівників органів фіскальної служби зі сторони суб’єктів господарювання. Тому, у разі отримання інформації про вчинення протиправних дій під видом працівників органів фіскальної служби або нібито від їх імені, просимо повідомляти про це Луцький МВ УМВС за телефоном - 102, або телефонувати до управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Волинській області за номером: (0332) 777-171, а також особисто звертатись за адресою: м. Луцьк, Київський майдан, 4.

Відділ організації роботи Луцької ОДПІ

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

адреса цікава .... урк.нет :(

 

з великою вірогідністю самі "падатківци" цим і займаються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

У наших податківців і на майл і на яндексі є скриньки. :)

kmd aka komandor

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...