Перейти до змісту

то є вірус чи що?


Marshall

Рекомендовані повідомлення

щойно, двічі видало таке повідомлення. вибрав "не інсталювати"

вінда 10, антивірус avg

 

в кого які ідеї, що то таке?

DSC_0109.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, Marshall сказано:

в кого які ідеї, що то таке?

ЩОсь намається поставити віртуальний мережевий адаптер. ДЛя створення ВПН.

Підозрюю, що тімв'ювер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минуты назад, Zheny@ сказал:

ЩОсь намається поставити віртуальний мережевий адаптер. ДЛя створення ВПН.

Підозрюю, що тімв'ювер.

Або автооновлюється раніше встановлений ОпенВПН клієнт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ані того ні того не встановлено. То дитячий комп для онлайн ігр і мультфільмів...і я інколи там борду читаю 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Marshall сказано:

для онлайн ігр

Зачасту ігри грають через всякі Хамачі.  А це, фактично те ж саме.

 

18 хвилин тому, Alexgv сказано:

А нащо тімв'юверу впн?

 

Дивне запитання. Він йому не потрібен. Потрібен юзеру. А правильніше адміну.

Я вмикаю Тім і підіймаю впн. І  до тієї машини можу конектитися уже по ВПН. Не використовуючи інтерфейст ТІм-а.

А на віддаленій машині хоч РДП підяним хоч РАДМІН - що завгодно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 minutes ago, vaz75 said:

А ТС точно знає, що встановлювала дитина для ігор?

Дитині 6років, нічого не встановлює сам. Грає "вогонь і вода" і ще кілька стрілячок в браузері. В нього свій акаунт.  Я зайшов зі своїм, читав борду і слухав музику з сайту 101.ru

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Marshall сказано:

слухав музику з сайту 101.ru

а ну ясно - то москалі хотіли Вас хакнути :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Alexgv сказано:

тімв'ювер сам же не поставить впн.

старіші версії по замовчуванню робили. В новіших потрібно руцями ставити галочку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дочка в 6 років всліпу клікала "некст", сама встановлювала всяку лабуду без розбору, так що може бути і справа рук дитини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

кому цікаво - таку фігню робив активатор вінди kmsauto portable (активував її десь місяць чи два тому)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Вопрос к понимающим: открыл диспетчер задач, а там несколько хром.ехе на исполнении. Разве это нормально? Може вирус якись? Антивирусник постоянно ругается сериями о блокировке файла  vkj... - как-то там. Я уже его и удалял,а он все одно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 минут назад, umbro сказал:

Вопрос к понимающим: открыл диспетчер задач, а там несколько хром.ехе на исполнении. Разве это нормально? Може вирус якись? Антивирусник постоянно ругается сериями о блокировке файла  vkj... - как-то там. Я уже его и удалял,а он все одно.

В Chrome используется многопроцессная архитектура, и каждой вкладке или плагину, в большинстве случаев, соответствует отдельный процесс. Эта процедура, называемая изоляцией процессов, исключает вероятность того, что вкладки будут мешать друг другу. Также, злоумышленник, используя одну вкладку, не сможет подсмотреть, что происходит в другой, и, если на одной вкладке произойдет сбой, это не помешает работе всего браузера — нужно будет просто закрыть данную вкладку.

Chrome включает в себя диспетчер задач, который позволяет посмотреть, как сайты и плагины используют оперативную память, процессор и интернет-канал пользователя, а также — завершить их работу в случае необходимости.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
В 10.05.2016 at 12:52, drap сказал:

В Chrome используется многопроцессная архитектура, и каждой вкладке или плагину, в большинстве случаев, соответствует отдельный процесс. Эта процедура, называемая изоляцией процессов, исключает вероятность того, что вкладки будут мешать друг другу. Также, злоумышленник, используя одну вкладку, не сможет подсмотреть, что происходит в другой, и, если на одной вкладке произойдет сбой, это не помешает работе всего браузера — нужно будет просто закрыть данную вкладку.

Chrome включает в себя диспетчер задач, который позволяет посмотреть, как сайты и плагины используют оперативную память, процессор и интернет-канал пользователя, а также — завершить их работу в случае необходимости.

спасибо за разъяснение

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...