Перейти до змісту

energoaydut

Рекомендовані повідомлення

3D Проектування будинків, квартир, ремонтів... Розробка 3D моделей будь-яких конструкцій! 

Візуалізуємо всі Ваші ідеї! 

тел. 0509012070

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукаю дизайнера фасаду,потрібно промалювати з незначними змінами ось такий фасад.

Tytan-kd_big.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня!  Можна зробити. У Вас є план будинку, чи тільки фото?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Робимо правильно!

Влаштування теплої підлоги крім розрахунків її потужності, довжини контурів і т.д. потребує надійної теплоізоляції!

Під чистовою стяжкою з трубами мусить бути 8-10 см екструдованого пінополістиролу, а по периметру фундаменту зсередини мінімум 5 см ЕППС, а ще краще 10 см піноскла. Тоді тепловтрати через підлогу будуть на розумному рівні, а система опалення порадує своєю економічністю! Будуйте з розумом!:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
13 hours ago, energoaydut said:

Проектування теплих підлог, систем опалення та водопостачання

1.jpg

Просто поясніть нащо проектувати системи опалення і водопостачання в 3д? Ви ДСТУ по вимогам до проектної та робочої документації читали? Шарашкіна контора

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний  yucoreпроектування систем в 3D дозволяє побачити весь об"єм роботи від А до Я ще в момент її проектування. визначити місця пролягання трас комунікацій, що дозволить уникнути конфліктних ситуацій, коли треба стіну чи кабель, чи трубу переносити, щоб прокласти якусь іншу  мережу. Проектування в 3D дозволяє максимально точно розрахувати об"єм матеріалів і комплектуючих, що потрібні для монтажу системи! А у випадках, коли система влаштовується із матеріалів преміум класу, наприклад  система Rehau, де труби і фітінги мають досить  високу ціну це  дуже важливо. Проектування в 3D дозволить оцінити як виглядатиме система в завершеному вигляді і як  вона компонуватиметься і з певними дизайнерськими задумками замовника! І Взагалі 3D проектування це сучасність проектної справи, а Вам yucore я б радив  розширювати свій світогляд, отримуват нові знання, і тільки маючи їх, починати когось критикувати!!!! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, energoaydut сказано:

 Проектування в 3D дозволяє максимально точно розрахувати об"єм матеріалів і комплектуючих

Повна нісенітниця

 

П.с.: також це даремна та необгрунтована трата дорогоцінного часу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний veter!  Повна нісенітниця і необгрунтована трата часу, а також грошей це тоді, коли Ви змонтували якусь систему, чи збудували будинок, а після цього потрібно переробляти, бо те що Ви зробили "на глазок" працює не так як потрібно Вам, чи ще гірше взагалі не працює, Вам там жити все життя! То чи не варто спочатку витратити трохи більше дорогоцінного часу на проектування, щоб потім насолоджуватись результатом усе життя. чи значну його частину!?  А грамотний проект стане інструкцією для Вас, чи Ваших монтажників щоб зробити правильно і так. як Вам потрібно! 

 

Зрештою кожен сам вирішує, що і як йому робити, я лише можу побажати Вам щоб все вдалось, якщо щось збираєтесь робити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, energoaydut сказано:

грамотний проект

Це явно не Зд, а забезпечення в повній мірі вимог норм і стандартів.

 

П.с.: толковий виконроб, майстер, який читає креслення (шабашники, інші самоучки народні умільці і ососби "я там в Расеє так дєлав" до них не відносяться) і без Зд все зробить без косяків (повірте на слово, бачив на власні очі неодноразово).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цілком згоден! Майстер - виконроб читає креслення!!! Чим я власне і займаюсь!!! Просто мої проекти - це тривимірні креслення будівлі, вузла, примикання, чи інших конструктивних елементів, що дає змогу легко і правильно втілити в життя запроектоване, а також побачити, як це буде виглядати і на скільки зручним буде у експлуатації!!! На звичайному кресленні може все виглядати гарно і згідно  норм і стандартів. але в конкретному випадку бути надто складним до втілення, або взагалі неможливим...   Подивіться відеоролик вище, там дуже гарно описано переваги такого типу проектів! Зрештою кожен сам вибирає підхід до будь-якої справи, або робимо, а потім думаємо, що я наробив... або спочатку думаємо, плануємо, проектуємо, а тоді втілюємо в життя і радіємо результату!!! Вибір за Вами!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 hours ago, energoaydut said:

Шановний  yucoreпроектування систем в 3D дозволяє побачити весь об"єм роботи від А до Я ще в момент її проектування. визначити місця пролягання трас комунікацій, що дозволить уникнути конфліктних ситуацій, коли треба стіну чи кабель, чи трубу переносити, щоб прокласти якусь іншу  мережу. Проектування в 3D дозволяє максимально точно розрахувати об"єм матеріалів і комплектуючих, що потрібні для монтажу системи! А у випадках, коли система влаштовується із матеріалів преміум класу, наприклад  система Rehau, де труби і фітінги мають досить  високу ціну це  дуже важливо. Проектування в 3D дозволить оцінити як виглядатиме система в завершеному вигляді і як  вона компонуватиметься і з певними дизайнерськими задумками замовника! І Взагалі 3D проектування це сучасність проектної справи, а Вам yucore я б радив  розширювати свій світогляд, отримуват нові знання, і тільки маючи їх, починати когось критикувати!!!! 

Я вам відкрию великий секрет, все це можна і побачити маючи перед очима звичайний проект. Про що ви взагалі говорите? Сучасність проектної справи :D 

Світогляд я свій розширюю і знання нові отримую, ну але це точно повна нісенітниця. Я проектував і опалення і вк, і знаю що і як треба робити і згідно чого оформляти, з в вашій темі купа пустих слів. 

8 hours ago, energoaydut said:

На звичайному кресленні може все виглядати гарно і згідно  норм і стандартів. але в конкретному випадку бути надто складним до втілення, або взагалі неможливим...   Подивіться відеоролик вище, там дуже гарно описано переваги такого типу проектів! Зрештою кожен сам вибирає підхід до будь-якої справи, або робимо, а потім думаємо, що я наробив... або спочатку думаємо, плануємо, проектуємо, а тоді втілюємо в життя і радіємо результату!!! Вибір за Вами!!!

 

Ще раз підтверджує вище сказане мною. Повна нісенітниця, таке враження, що ви в цій галузі ніколи не працювали, не бачили і не знаєте як виглядає робочий процес. Одним словом *facepalm* 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я просто не розумію для чого взагалі було заходити в цю тему і пустословити... Ви хочете мені довести,що звичайний 2D проект краще, ніж сучасний 3D??? Тоді мені просто шкода, що сучасні технології Вам не знайомі і не доступні, тому і порадив розширювати кругозір! Будете мати достойні ідеї, тоді і пишіть сюди. Дякую за увагу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 04.04.2016 at 21:21, energoaydut сказано:

Я просто не розумію для чого взагалі було заходити в цю тему і пустословити... Ви хочете мені довести,що звичайний 2D проект краще, ніж сучасний 3D??? Тоді мені просто шкода, що сучасні технології Вам не знайомі і не доступні, тому і порадив розширювати кругозір! Будете мати достойні ідеї, тоді і пишіть сюди. Дякую за увагу.

Зайдемо із іншого боку. Скільки 3д проектів у своєму житті Ви зробили? І ще, проста особиста цікавість, з якого року проектуєте в 3д?

 

П.с.: 3д - сучасні технології? Їх широко використовують ще із середини 90-х років минулого століття (перша версія 3d studio нинішнього max вийшла в світ у 1996 році)!

 

Доводити, що звичайний 2D проект краще, ніж сучасний 3D просто немає сенсу. Це абсолютно різні речі із фактично різними завданнями.

 

П.с.с.: шкода, що сучасні технології Вам не знайомі і не доступні - ще одна хибна на 100500% думка, та то таке

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...